100% BIO Kolostrum tekuté BestVital 125 ml

  Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

  Dostupnosť: Nie je na sklade

  22,90 €

  100% BIO Kolostrum


  Odtučnené z kontrolovaného ekologického chovu zvierat.


  Zloženie: 100% Colostrum (1.mlieko, mledzivo), odtučnené, odsýrené, sterilizované
  Krajina pôvodu: Nemecko


   

  Detaily

  Prípravok Colostrum je skutočnou záchranou pre osoby trpiace častými bakteriálnymi a vírusovými infekciami. Antibiotiká síce zachraňujú život a zdravie mnohým ľuďom, avšak ich nadmerné užívanie postupne viedlo k tomu, že človek je v súčasnosti veľmi často bezmocný voči baktériám, ktoré sú odolné proti pôsobeniu antibiotík. Bohužiaľ je stále bežnejšie, že sa i celkom nevinné infekcie liečia pomocou antibiotík, ktorých použitie by však malo byť vyhradené pre prípady ochorení ohrozujúcich život. Tieto skutočnosti sú dôvodom postupného znižovania odolnosti ľudí v rozvinutých krajinách a jedinou prevenciou v tomto prípade je čo najskôr započať užívanie prostriedkov, ktoré obnovujú prirodzenú obranyschopnosť organizmu proti pôsobeniu baktérií, vírusov a choroboplodných húb. Uvedené prípravky môžu ľuďom zachrániť zdravie a niekedy dokonca i život.

  Colostrum obsahuje veľké množstvo imunoglobulínov, čo sú proteíny na báze protilátok. Ich úloha v colostre je v zásade taká, že udržujú zodpovedajúcu rovnováhu celého imunitného systému človeka a chránia ho proti vírusom, baktériám, choroboplodným hubám a kvasinkám. S postupujúcim vekom produkuje ľudský organizmus týchto látok stále menej, a preto je v priebehu procesu starnutia veľmi ťažké bojovať proti ochoreniam rôzneho druhu. Znečistené prostredie, toxické látky, rakovinotvorné činitele, fajčenie, alkohol a nadmerné užívanie antibiotík môžu napomáhať poškodeniu imunitného systému a v dôsledku toho vzniku choroby.

  V colostre bolo objavených viac ako 20 protilátok, okrem iných napr. proti baktériám Escherichia Coli a baktériám druhu Salmonella, Streptococcus, Staphylococcus a Cryptosporidia. Tieto baktérie sú veľmi často príčinou nebezpečných chorôb, ale zdravý organizmus si s nimi vie poradiť bez pomoci zvonka, iba vďaka správne fungujúcemu imunitnému systému. Pokiaľ dôjde k jeho oslabeniu, stáva sa človek bezbranný voči nebezpečenstvám hroziacim zo strany baktérií, vírusov a húb. V tejto situácii je teda prínosné podporiť vlastné telo užívaním účinného prípravku ako je Colostrum.

  V akých situáciách je možné účinne použiť prípravok Colostrum ako podporný liečebný prostriedok.

  Látky obsiahnuté v colostre podporujú návrat organizmu k normálnej činnosti. Prípravok Colostrum podporuje liečbu rôzneho druhu chorôb a problémov. Odporúča sa obzvlášť pri nasledujúcich indikáciách:

  - časté bakteriálne a vírusové infekcie, alergie a ochorenia spojené s poruchami imunity
  - srdcové ochorenia
  - nádorové ochorenia
  - vredy, popáleniny
  - redukčné diéty
  - intenzívny športový tréning

  ZLOŽENIE:
  Colostrum obsahuje celý rad účinných látok, ktoré sú pre ľudský organizmus veľmi cenné:

  Imunoglobulíny - proteíny na báze protilátok, ktoré sú zodpovedné za odolnosť. Imunoglobulín G (IgG) neutralizuje baktérie a toxíny v krvi a lymfatickom systéme; imunoglobulín M (IgM) vychytáva a viaže vírusy, ktoré sa nachádzajú v obehovom systéme; Imunoglobulíny D a E (IgD a IgE) transmitujú látky z krvi a aktivizujú antialergénne reakcie. Vysokoakostné colostrum obsahuje minimálne 16% imunoglobulínov.

  Laktoferín – proteín, ktorý transportuje železo do červených krviniek a napomáha eliminácii vírusov a škodlivých baktérií.

  Rastový faktor - stimuluje správny rast a lieči staré zranenia kože, svalov a iných tkanív; rastový faktor naviac podporuje spaľovanie tuku v dobe, kedy užívateľ prípravku dodržiava redukčnú diétu.

  Rastový hormón – spomaľuje procesy starnutia organizmu.

  Leukocyty – biele krvinky podporujúce produkciu interferónu – proteínu, ktorý zabraňuje reprodukcii vírusov.

  Enzýmy – colostrum obsahuje tri enzýmy s aeróbnym účinkom na baktérie.

  Vitamíny B1, B2, B6, B12, E, A, C.

  Odporúčané dávkovanie: 8ml denne

  Návod na použitie: ráno alebo večer 1-2 polievkové lyžice, nikdy nekombinovať s horúcim nápojom, užívajte samostatne alebo zapite ovocnou šťavou. Udržiavať v chlade a suchu. Po otvorení udržiavať v chladničke, chladené vydrží 14 dní. Zakalenie tohto produktu neznamená žiadny problém. Pred upotrebením pretrepať.
  Obsahuje: Odmastené kolostrum (mledzivo) neobsahuje kaseín.

  Využitie

  Zdravotné problémyTráviace problémy, Alergie, Hrubé črevo

  Doprava a dodanie

  Poštovné je pri objednávke nad 45€ zdarma.

  SPÔSOB DODANIA:

  1. Slovenská pošta - BALÍK NA POŠTU (Vyzdvihnutie zásielky priamo na vašej najbližšej pošte) Cena: 2,20 € Tovar bude na pošte nasledujúci deň od odoslania.

  2. Slovenská Pošta - EXPRES KURIER (Doručenie na adresu) Cena: 2,70 € Tovar bude u vás nasledujúci deň od odoslania.

  SPÔSOB PLATBY:

  1. DOBIERKA (platba pri prevzatí zasielky) Pri platba na dobierku je účtovaný extra poplatok: 0,80€

  2. PLATBA NA ÚČET (Klasický bankový prevod do 3 pracovné dni) Po dokončení objednávky Vám príde automatický e-mail s informáciami potrebnými na zadanie bankového prevodu.Tovar bude vyskladnený až po pripísaní platby na náš účet.

  Recenzie

  Recenzujete: 100% BIO Kolostrum tekuté BestVital 125 ml

  Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

   1 hviezdička2 hviezdičky3 hviezdičky4 hviezdičky5 hviezdičiek
  Kvalita
  Cena

  Posledné Články