Natural Pharm Amygdalin (vitamín B17) 100 tabliet

Amygdalin (vitamín B17) 100 tabliet

Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Dostupnosť: Nie je na sklade

Akciová cena 9,00 €

Bežná cena: 15,00 €

Dátum spotreby: 31.12.2020

Priaznivý vplyv amygdalinu na ľudský organizmus sa podrobuje neustálym výskumom a v súčasnosti sa skúma jeho vplyv pri prevencii a liečbe nádorov. Každopádne sa využíva ako súčasť prostriedkov proti dráždivému kašľu alebo proti nevoľnostiam.


Obsah balenia: 100 tabliet
Odporúčané dávkovanie: 
2 tablety denne, po dobu 40 dní
Obsah účinných látok v 1 tablete (700 mg): Amygdalín 35 mg, Inulín 627 mg

Viac o amygdaline vo videu:
 Svet bez rakoviny - príbeh vitamínu B17

Detaily

Vitamín B17 - Amygdalin

Na amygdalin (ktorému sa neoficiálne hovorí aj vitamín B17) sa vedci zamerali vďaka kmeňu Hunzov, ktorý žije v pakistánsko-indickej oblasti a na ktorých je zaujímavá ich dlhovekosť. Členovia tohto kmeňa sa totiž bežne dožívajú 100 rokov. A pri skúmaní ich stravy sa zistilo, že medzi hlavné súčasti ich jedálnička patria marhule. Viac než plodov si ale Hunzovia vážia ich jadrá, v ktorých sa vyskytuje už zmieňovaný amygdalin. Amygdalin dáva jadrám ich charakteristickú horkú chuť a je obsiahnutý napr. aj v mandliach, jadrách broskýň, čerešní alebo sliviek.

Jeho priaznivý vplyv na ľudský organizmus sa podrobuje neustálym výskumom a v súčasnosti sa skúma jeho vplyv pri prevencii a liečbe nádorov. Amygdalin sa využíva aj ako súčasť prostriedkov proti dráždivému kašľu alebo proti nevoľnostiam. 

* Viac o amygdaline vo videu: Svet bez rakoviny - príbeh vitamínu B17

Zloženie (1 tableta - 700 mg):

Inulín 662 mg, Amygdalín 35 mg, protihrudkujúca látka: Stearan horečnatý.

* Stearan horečnatý (emulgátor, protihurdkujúca látka) - bezpečná prísada, nie sú známe negatívne účinky tejto látky

Inulín

Je fruktózový polysacharid - rozpustná vláknina rastlinného pôvodu, ktorá má prebiotické účinky. Ide o čisto prírodný uhľohydrát, ktorý sa získava extrahovaním z koreňa čakanky (Cychorium Intibus).Hoci ide o látku sacharidovej povahy, inulín telo nedokáže svojimi enzýmami rozštiepiť a vďaka tomu sa dostane až do hrubého čreva, kde plní svoju funkciu. Inulín je prebiotickej povahy, čo znamená, že je tzv. potravou, pre naše črevné baktérie, ktoré si vďaka nemu zachovávajú správnu funkciu.

Odporúčané dávkovanie

2 tablety denne, po dobu 40 dní.

Upozornenie

Výživový doplnok je nevhodný pre deti do 12 rokov, tehotné a dojčiace ženy, pre osoby s poruchami krvotvorby, hemofilikov, osoby s transplantovanými orgánmi a tkanivami a pre ženy, ktoré chcú otehotnieť. Nepoužívajte ako náhradu rozmanitej stravy! Neprekračujte odporúčanú dennú dávku! 

Skladovanie: Skladujte pri teplote od +5°C do +25°C, v dobre uzatvorenom obale, na suchom a tmavom mieste. Uchovávajte mimo dosahu detí.  

Schválené ÚVZ SR č. OHVBPKV/4743/2015/Ht

Využitie

Zdravotné problémyNie

Doprava a dodanie

Poštovné je pri objednávke nad 55€ zdarma.

SPÔSOB DODANIA:

1. Slovenská pošta - BALÍK NA POŠTU (Vyzdvihnutie zásielky priamo na vašej najbližšej pošte) Cena: 2,90 € Tovar bude na pošte nasledujúci deň od odoslania.

2. GLS - EXPRES KURIER (Doručenie na adresu) Cena: 2,90 € Tovar bude u vás nasledujúci deň od odoslania.

SPÔSOB PLATBY:

1. DOBIERKA (platba pri prevzatí zasielky) Pri platba na dobierku je účtovaný extra poplatok: 1€

2. PLATBA NA ÚČET (Klasický bankový prevod do 3 pracovné dni) Po dokončení objednávky Vám príde automatický e-mail s informáciami potrebnými na zadanie bankového prevodu.Tovar bude vyskladnený až po pripísaní platby na náš účet.

Recenzie

Recenzujete: Natural Pharm Amygdalin (vitamín B17) 100 tabliet

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

 1 hviezdička2 hviezdičky3 hviezdičky4 hviezdičky5 hviezdičiek
Kvalita
Cena

Posledné Články