Kingray Artemisinin 98% 100 kapsúl

Kingray Artemisín kapsuly

Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý


Dostupnosť: Skladom (odosielame do 24hod.)


36,90 €

Za tento produkt získate 37 vernostných bodov. 37 bodov = 1,85 €.

Listy paliny ročnej boli po tisíce rokov používané v čínskej medicíne. Účinky extraktu z tejto rastliny, zvaného artemisinín su rozsiahle a jeho užívanie pomáha organizmu v boji proti vírusom a parazitom.
Artemisinin sa ukázal ako efektívny prírodný prostriedok na maláriu a v súčasnosti vedci skúmajú jeho účinky na rakovinu. Kombinácia so železom zvyšuje jeho účinnosť.


Obsah balenia: 100 kapsúl
Dávkovanie: 
1 kapsula 1 - 2x denne užiť na prázdny žalúdok (30 minút pred jedlom alebo 2 hodiny po jedle) 
Obsah účinnej látky v 1 kapsule: artemisinin (artemisinin annua) 100 mg

Detaily

Čo je Artemisinin?

Artemisinin je extrakt z rastliny Artemisia annua (Palina ročná). V rastline je ho od 0,01% do 1,4% váhy (zdroj WHO - Svetová zdravotnícka organizácia).

Artemisinin - palina ročná

  • Palina ročná v latinčine známa ako Artemisia absinthium je elixírom, na ktorý nedali dopustiť ešte naši predkovia pre jej ozdravné a liečivé účinky.
  • V súčasnosti sa používa ako liek proti malárii. Antimalarický účinok artemisininu objavila čínska farmaceutka Tchu Jou-jou v 70. rokoch 20. storočia, za čo dostala v roku 2015 Nobelovú cenu. 
  • Posledné výskumy naznačujú, že artemisinin môže pôsobiť aj proti parazitom a pliesňam.
  • Podľa štúdie z roku 2015 Artemisinin blokuje mechanizmy, ktorými rakovina potláča imunitné reakcie. Inými slovami, jeden z hlavných zdrojov účinnosti Artemisininu vychádza zo zníženia až potlačenie negatívneho pôsobenia, ktorý má rakovina na imunitu (tzv. imunomodulačná aktivita).

Odporúčané dávkovanie: 

  • 1 kapsula 1 - 2x denne užiť na prázdny žalúdok (30 minút pred jedlom alebo 2 hodiny po jedle). 
  • Odporúčame vybrať celé balenie a neužívať dlhšie ako 1 - 2 mesiace.

Zloženie

Artemisinin (palina ročná), maltdextrín, oxid kremičitý (silicone dioxide) E 551, mikrokryštalická celulóza.

Upozornenie

Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnúť. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy a osoby v lekárskej starostlivosti by mali užívanie prípravku konzultovať s lekárom. Skladujte mimo dosahu malých detí, v suchom prostredí, v dobre uzavretom obale pri teplote od 10 °C do 25 °C. Nepoužívajte ako náhradu rozmanitej stravy. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu.

Palina ročná a rakovina - informácie nevzťahujúce sa priamo k produktu

Výskumníci z University of Washington úspešne použili výťažok z paliny na cieľové bunky rakoviny prsníka. Štúdia zistila, že pacienti zažili zmenšenie nádoru o 28% počas 16 hodín liečby samotným artemisininom. A ak je použitý v kombinácii so železom, účinky môžu byť ešte lepšie. Dokáže tak zabiť 98% nádorových buniek počas 16 hodín.

V časopise Phytomedicine vyšla štúdia, ktorá tvrdí, že zlúčeniny odvodené z koreňa paliny zrýchlili apoptózu rakoviny pečene. Tiež sa zistilo, že zlúčenina je toxická pre rakovinu vaječníkov a rakovinu krčka maternice.

Využitie

Zdravotné problémyParazity, plesne a kvasinky, Zápaly

Doprava a dodanie

Poštovné je pri objednávke nad 55€ zdarma.

SPÔSOB DODANIA:

1. Slovenská pošta - BALÍK NA POŠTU (Vyzdvihnutie zásielky priamo na vašej najbližšej pošte) Cena: 2,90 € Tovar bude na pošte nasledujúci deň od odoslania.

2. GLS - EXPRES KURIER (Doručenie na adresu) Cena: 2,90 € Tovar bude u vás nasledujúci deň od odoslania.

SPÔSOB PLATBY:

1. DOBIERKA (platba pri prevzatí zasielky) Pri platba na dobierku je účtovaný extra poplatok: 1€

2. PLATBA NA ÚČET (Klasický bankový prevod do 3 pracovné dni) Po dokončení objednávky Vám príde automatický e-mail s informáciami potrebnými na zadanie bankového prevodu.Tovar bude vyskladnený až po pripísaní platby na náš účet.

Recenzie

Recenzujete: Kingray Artemisinin 98% 100 kapsúl

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

 1 hviezdička2 hviezdičky3 hviezdičky4 hviezdičky5 hviezdičiek
Cena
Kvalita

Posledné Články