Dr. Jacobs Bacillus subtilis plus Nattokinase K2 60 kapsúl

Bacillus subtilis plus Nattokinase K2

Viac pohľadov

Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Dostupnosť: Nie je na sklade

26,00 €

Jedinečná kombinácia baktérie Bacillus subtilis, enzýmu nattokinázy a mikroživín pre zdravé cievy a silný imunitný systém.


Nattokináza s vysokou enzýmovou aktivitou pre zdravšie krvné cievy, pre normálnu zrážanlivosť krvi, imunitný systém a sliznice.


Obsah balenia: 60 kapsúl
Dávkovanie: 1-2 kapsuly denne na lačno ráno alebo večer

Detaily

Vlastnosti produktu:

  • Pre krvné cievy a ochranu buniek, imunitný systém a sliznice (črevá, dýchacie cesty).
  • Pre normálnu zrážanlivosť krvi s vitamínom K2 (all-trans MK-7).
  • S veľmi dobre preskúmaným a vysoko stabilným bakteriálnym kmeňom Bacillus subtilis CU1.
  • Nattokináza s vysokou enzýmovou aktivitou.
  • Vitamín A, vitamín C z aceroly a zinok.

Čo je Bacillus subtilis?

Bacillus subtilis je baktéria, ktorá sa prirodzene vyskytuje v ľudskom čreve. Použitý bakteriálny kmeň Bacillus subtilis CU1 je veľmi dobre preskúmaný, patentovaný a vysoko stabilný. Bacillus subtilis má vysokú odolnosť voči žalúdočnej kyseline, takže baktéria môže prejsť gastrointestinálnym traktom takmer bez poškodenia.

Bacillus subtilis je už nejaký čas považovaný za novú superbaktériu, a preto je predmetom mnohých vedeckých štúdií. 1 kapsula Bacillus subtilis plus obsahuje 2,5 miliardy životaschopných zárodkov.

Čo je Nattokináza?

Nattokináza je enzým, ktorý sa podobne ako vitamín K2 nachádza v hojnom množstve v tradičnej japonskej špecialite natto. Enzým sa vyrába počas fermentácie sójových bôbov pomocou bakteriálneho kmeňa Bacillus subtilis natto. Baktérie produkujú enzým, aby boli schopné stráviť sójové bielkoviny.

Nattokináza obsiahnutá v Bacillus subtilis plus sa vyznačuje vysokou enzýmovou aktivitou. 1 kapsula Bacillus subtilis plus obsahuje 1000 FU (aktivita enzýmu) alebo 50 mg nattokinázy.

Vitamín K2

Bacillus subtilis plus obsahuje vitamín K vo forme vitamínu K2 s dlhým reťazcom (all-trans MK-7). Vitamín K2 MK-7 je biologicky najaktívnejšia forma vitamínu K a má výrazne lepšiu stabilitu (polčas rozpadu cca 3 dni) ako vitamín K1 (1-2 hodiny). Zo stravy takmer nezískate žiadny vitamín K2 MK-7; vo veľkom množstve sa nachádza len vo fermentovanom sójovom produkte natto.

Vitamín K2 podporuje normálnu zrážanlivosť krvi tým, že umožňuje tvorbu faktorov zrážanlivosti a faktorov proti zrážanlivosti, najmä proteínu S.

Vitamíny A, C a zinok

Bacillus subtilis plus obsahuje aj mikroživiny vitamín A, C a zinok, ktoré sú dôležité pre imunitný systém. Vitamín A prispieva k normálnej funkcii slizníc (napr. v črevách a dýchacích cestách).

Mikroživiny vitamín C a zinok sú súčasťou antioxidačného systému a chránia bunky pred oxidačným stresom. Vitamín C tiež podporuje normálnu tvorbu kolagénu pre normálnu funkciu krvných ciev.

Dávkovanie

1-2 kapsuly denne na lačno ráno alebo večer.

Zloženie

Vitamín C (kyselina L-askorbová, 24 mg v 1 kapsule), hydroxypropylmetylcelulóza (rastlinný obal kapsuly), fermentovaný sójový extrakt (nattokináza 1000 FU (50 mg) v 1 kapsule), Bacillus subtilis CU1 (2,5 miliárd v 1 kapsule), zinok (citrónan zinočnatý, 8 mg v 1 kapsule), plnivo: uhličitan horečnatý, vitamín A (retinyl-acetát, 0,24 mg RE v 1 kapsule), vitamín K2 (menachinón all-trans MK -7, 0,018mg v 1 kapsule).

Výživové hodnoty

Výživové hodnoty:    na 1 kapsulu    na 2 kapsule
- vitamín A  240 µg RE (30 %**)    480 µg RE (60 %**)
- vitamín C  24 mg (30 %**)    48 mg (60 %**)
- zinok  5 mg (50 %**)    10 mg (100 %)
- vitamín K2  18 µg (24 %**)    36 µg (48 %**)
- nattokináza  1000 FU (50 mg)    2000 FU (100 mg)
- Bacillus subtilis  2,5 Milliarden    5 Milliarden

**referenčné množstvo pre denný príjem; RE = ekvivalent retinolu

Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Výživové doplnky neslúžia ako náhrada vyváženej, pestrej stravy a zdravého životného štýlu. Pri užívaní liekov by sa mal výrobok konzumovať len pod lekárskym dohľadom.

Ak užívate antagonisty vitamínu K (antikoagulanciá kumarínového typu), musíte sa poradiť so svojím lekárom!

Využitie

Zdravotné problémySrdcovo-cievny systém

Doprava a dodanie

Poštovné je pri objednávke nad 55€ zdarma.

SPÔSOB DODANIA:

1. Slovenská pošta - BALÍK NA POŠTU (Vyzdvihnutie zásielky priamo na vašej najbližšej pošte) Cena: 2,90 € Tovar bude na pošte nasledujúci deň od odoslania.

2. GLS - EXPRES KURIER (Doručenie na adresu) Cena: 2,90 € Tovar bude u vás nasledujúci deň od odoslania.

SPÔSOB PLATBY:

1. DOBIERKA (platba pri prevzatí zasielky) Pri platba na dobierku je účtovaný extra poplatok: 1€

2. PLATBA NA ÚČET (Klasický bankový prevod do 3 pracovné dni) Po dokončení objednávky Vám príde automatický e-mail s informáciami potrebnými na zadanie bankového prevodu.Tovar bude vyskladnený až po pripísaní platby na náš účet.

Recenzie

Recenzujete: Dr. Jacobs Bacillus subtilis plus Nattokinase K2 60 kapsúl

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

 1 hviezdička2 hviezdičky3 hviezdičky4 hviezdičky5 hviezdičiek
Cena
Kvalita

Posledné Články