Balíček imunity pre deti od 3 rokov

Balíček imunity pre deti

Viac pohľadov

Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý


Dostupnosť: Skladom (odosielame do 24hod.)


Názov produktuCenaMnož.

Akciová cena 13,20 €

Bežná cena: 15,00 €

Akciová cena 23,10 €

Bežná cena: 27,00 €

Akciová cena 16,90 €

Bežná cena: 18,20 €

Balíček na podporu imunity pre deti obsahuje prírodný vitamín C, kravské kolostrum, omega-3 mastné kyseliny a vitamíny D3, E, A.
Vyskladaný bol tak, aby poskytol detičkám látky potrebné na posilnenie ich zdravia a obranyschopnosti.

Detaily

1. Bi-iomaxin caps

Fin Bi-iomaxin caps je unikátny fínsky doplnok výživy pre celkovú podporu zdravia a imuity detí, ktorého hlavnými zložkami sú olej zo žraločej pečene a rybí olejový koncentrát, vitamín D3, E a vitamín A.

 • Olej zo žraločej pečene a rybí olejový koncentrát - zdroj omega-3 nenasýtených mastných kyselín DHA a EPA, ktoré prispievajú k normálnej činnosti srdca a posilňujú iminutu a obranyschopnosť organizmu. Okrem toho sa starajú o optimálny stav slizníc, pokožky i zraku.
 • Vitamín D3 prispieva k normálnej funkcii imunitného systému, je potrebný pre normálny rast a vývoj kostí u detí, prispieva k normálnemu vstrebávaniu a využitiu vápnika a fosforu a prispieva k udržaniu normálneho stavu kostí, svalov a zubov.
 • Vitamín E je súčasťou ochrany buniek pred voľnými radikálmi a prispieva k normálnej zrážanlivosti krvi.
 • Vitamín A prispieva k posilneniu imunity, k normálnemu metabolizmu železa a k zachovaniu zdravých slizníc, pokožky a zraku.

2. Výživový doplnok na podporu imunity Kompava Premium Colostrum 

Kolostrum alebo mlädzivo je tekutina mliečnej žľazy všetkých cicavcov, ktorá sa vylučuje len do 72 hodín po pôrode. Pre novorodenca je to látka, ktorá mu pomáha prežiť prvých pár dní na svete preplnenom vírusmi a baktériami. 

Kompava Premium Colostrum posilňuje imunitný systém, zvyšuje výkon a regeneráciu.

Premium Colostrum obsahuje:

 • Imunoglobulíny (IgG 35%, IgM, IgA) – látky produkované organizmom ako odpoveď na prítomnosť látky, ktorá do organizmu nepatrí. Buď priamo cudzorodú látku eliminujú alebo na ňu upozornia iné imunitné bunky.
 • Prirodzené rastové faktory (IgF 1, TGF-B2, EGF, FGF, PDGF) 1,2% – podporujú a obnovujú rast svalov a kostí, chrupavky, pokožky, kolagénu a nervového tkaniva (tieto rastové faktory sú prírodné, nesteroidné, preto je tento prípravok považovaný aj za prírodný anabolický prípravok, ktorý je absolútne bezpečný). Rastové faktory majú unikátnu schopnosť podporovať rast buniek a tým aj obnovu tkanív. Považujú sa pre túto schopnosť za elixír mladosti.
 • Laktoferin 0,6% – zabezpečuje transport železa v organizme. Naviazaním železa na laktoferín, stratia baktérie svoj zdroj obživy a preto sa zastaví ich rozmnožovanie. Vďaka tomu je považovaný za hlavný regulátor obranyschopnosti.
 • Lyzozým 0,16% – enzým, ktorý narúša bakteriálne steny a tým vykazuje silné antibakteriálne účinky.
 • Proteín PRP – (na prolín bohatý proteín) – klinickými štúdiami bolo dokázané, že dokáže zvrátiť priebeh takých závažných neurologických ochorení ako sú Parkinsonova a Alzheimerova choroba, reguluje imunitný systém (pri oslabení ho stimuluje, pri autoimunitných ochoreniach ho ukludňuje).
 • Vitamíny – A, B1, B2, B3, B5, B9, B12, C, H-biotín, cholín 2% – ovplyvňujú všetky biochemické procesy v tele
 • Aminokyseliny – nevyhnutná zložka pre stavbu mnohých zlúčenín ako sú enzýmy, peptidy a pod. (Colostrum obsahuje až 26 AK).
 • Minerály 3,1% – vápnik, sodík, horčík, fosfor, draslík – základná zložka pri stavbe a funkcie kostí a svalov.

3. Xyliacertabs - prírodný vitamín C

Xyliacertabs obsahuje prírodný vitamín C získaný z tropickej čerešne aceroly a čiernych ríbezlí a sladený je zdravým prírodným sladidlom xylitolom. Je veľmi chutný a dlhodobo obľúbený medzi mladšími aj staršími generáciami.

Prírodný vitamín C je pre telo prirodzenejší a účinnejší ako bežné lacné formy vitamínu C (kyselina akorbová).

Má nezastupiteľnú úlohu pri posilňovaní imunity a obranyschopnosti organizmu. Je prospešný pri zvýšenom výskyte chrípok a prechladnutí, chráni bunky pred oxidatívnym stresom, zlepšuje vstrebávanie železa a znižuje únavu.

Upozornenie

Výrobok nie sú určené deťom do 3 rokov. Neprekračujte ustanovenú dennú dávku. Nepoužívať ako náhradu rozmanitej stravy.

Využitie

Zdravotné problémyNádcha, chrípka, angína, prechladnutie, Parazity, plesne a kvasinky

Doprava a dodanie

Poštovné je pri objednávke nad 55€ zdarma.

SPÔSOB DODANIA:

1. Slovenská pošta - BALÍK NA POŠTU (Vyzdvihnutie zásielky priamo na vašej najbližšej pošte) Cena: 2,90 € Tovar bude na pošte nasledujúci deň od odoslania.

2. GLS - EXPRES KURIER (Doručenie na adresu) Cena: 2,90 € Tovar bude u vás nasledujúci deň od odoslania.

SPÔSOB PLATBY:

1. DOBIERKA (platba pri prevzatí zasielky) Pri platba na dobierku je účtovaný extra poplatok: 1€

2. PLATBA NA ÚČET (Klasický bankový prevod do 3 pracovné dni) Po dokončení objednávky Vám príde automatický e-mail s informáciami potrebnými na zadanie bankového prevodu.Tovar bude vyskladnený až po pripísaní platby na náš účet.

Recenzie

Recenzujete: Balíček imunity pre deti od 3 rokov

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

 1 hviezdička2 hviezdičky3 hviezdičky4 hviezdičky5 hviezdičiek
Cena
Kvalita

Posledné Články