MycoMedica BIO Chlorella 250 mg 1200 tabliet

chlorella bio mycomedica

Viac pohľadov

Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý


Dostupnosť: Skladom (odosielame do 24hod.)


Akciová cena 28,50 €

Bežná cena: 30,90 €

Za tento produkt získate 29 vernostných bodov. 29 bodov = 1,45 €.

Sladkovodná riasa Chlorella pyrenoidosa


BIO Chlorella od spoločnosti MycoMedica obsahuje 100% riasu Chlorella pyrenoidosaktorá je spracovaná metódou shellbroken, vďaka čomu sa rozbije obal bunky, aby organizmus dokázal využiť všetky účinné látky.


Obsah balenia: 1200 tabliet á 250 mg (hmotnosť obsahu 300g)
Zloženie: 100% riasa Chlorella pyrenoidosa, BEZ pomocných látok, aditív a konzervantov

Detaily

Benefity užívania Chlorelly pyrenoidosy?

Chlorella pyrenoidosa je zelená sladkovodná jednobunková riasa s vysokým obsahom chlorofylu, bielkovín, minerálnych látok, CGF rastového faktora a ďalších živín.

Chlorofyl podporuje tvorbu červených krviniek, čím zaručuje optimálne okysličenie a výživu buniek. Zlepšuje tak metabolizmus buniek v tele, a tým aj celkovú fyzickú aj duševnú kondíciu.

Látky obsiahnuté v Chlorelle dokážu na seba viazať odpadové látky, ktoré vznikajú pri metabolizme a napomáhajú lepšiemu tráveniu. Zásobujú telo účinnými antioxidantmi a neutralizujú pH v tele. 

Vďaka vysokému obsahu vlákniny pomáha čistiť črevá, preto je obľúbená pri očistných kúrach a diétach.

Chlorella je veľmi dôležitým zdrojom bielkovín, vápnika, horčíka, draslíka, zinku a železa, čo ocenia najmä vegetariáni. Dlhodobé užívanie chlorelly má pozitívny vplyv na celkovú vitalitu. Prispieva k zvýšeniu energie a pomáha bojovať s vyčerpaním a únavou.

Stručný zoznam vlastnosti:

 • Vitalita - energia - tonus
 • Imunita - energia
 • Prirodzená obranyschopnosť
 • Normálna funkcia črevného traktu
 • Mikrobiálna rovnováha čriev
 • Antioxidant
 • Normálna činnosť pečene
 • Prečistenie
 • Normálna činnosť srdca a ciev

Prečo práve BIO Chlorella od firmy Mycomedica?

BIO Chlorella pyrenoidosa od firmy MycoMedica pochádza z ostrova Hainan, ktorý leží v Juhočínskom mori. Toto slnečné miesto je vďaka svojmu tropickému charakteru často prezývané ako čínsky Havaj. Priemyslom nedotknutá krajina, vysoko čisté ovzdušie, dlhotrvajúci slnečný svit a voda bohatá na minerály, zaisťuje optimálne podmienky na pestovanie kvalitnej suroviny.

Táto Chlorella je spracovaná metódou shellbroken, vďaka čomu sa rozbije obal bunky, aby organizmus dokázal využiť všetky účinné látky.

Kvalita produktov MycoMedica

Všetky MycoMedica produkty sú pravidelne testované na ťažké kovy, pesticídy a iné látky zaťažujúce ľudský organizmus. Tento produkt spĺňa navyše kritériá pre BIO, HALAL, KÓŠER.

Dávkovanie:

 • Dospelí: max. 20 tabliet denne
 • Deti od 3 rokov: 5 tabliet denne

Odporúčame užívať minimálne s polhodinovým odstupom od jedla a min. s hodinovým odstupom od klasických liekov. Zapite dostatočným množstvom vody.

Chlorellu je možné užívať ako jednorazovú detoxikačnú kúru či dlhodobo na preventívne účely. Ak ju užívate dlhodobo, je vhodné zaradiť po každých 3 týždňoch užívania týždennú pauzu.

Pre začiatočníkov sa odporúča najskôr začať ľahšou detoxikačnou kúrou a následne prejsť na dlhodobé užívanie. Inými slovami, začať nízkymi dávkami (napr. 1 tableta 3-krát denne) a dávku postupne a pomaly zvyšovať. Takéto užívanie však nie je nevyhnutné a jeho cieľom je zamedziť potencionálnym detoxikačným príznakom, akými sú bolesti hlavy, podráždenosť, slabosť, únava, zhoršený stav pokožky, hnačka atď.

Využitie

Zdravotné problémyTráviace problémy, Anti-aging, Hrubé črevo, Pečeň, Kožné problémy

Doprava a dodanie

Poštovné je pri objednávke nad 55€ zdarma.

SPÔSOB DODANIA:

1. Slovenská pošta - BALÍK NA POŠTU (Vyzdvihnutie zásielky priamo na vašej najbližšej pošte) Cena: 2,90 € Tovar bude na pošte nasledujúci deň od odoslania.

2. GLS - EXPRES KURIER (Doručenie na adresu) Cena: 2,90 € Tovar bude u vás nasledujúci deň od odoslania.

SPÔSOB PLATBY:

1. DOBIERKA (platba pri prevzatí zasielky) Pri platba na dobierku je účtovaný extra poplatok: 1€

2. PLATBA NA ÚČET (Klasický bankový prevod do 3 pracovné dni) Po dokončení objednávky Vám príde automatický e-mail s informáciami potrebnými na zadanie bankového prevodu.Tovar bude vyskladnený až po pripísaní platby na náš účet.

Recenzie

Recenzujete: MycoMedica BIO Chlorella 250 mg 1200 tabliet

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

 1 hviezdička2 hviezdičky3 hviezdičky4 hviezdičky5 hviezdičiek
Kvalita
Cena

Posledné Články