Labesi Detox Chlorella BIO 150g (750 tabliet x 200 mg)

labesi chlorella detox tablety

Viac pohľadov

Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Dostupnosť: Nie je na sklade

16,00 €
Dátum spotreby: 31.1.2024

Akcelerátor trávenia a ochranca imunitného systému


BIO Chlorella vo forme lisovaných tabliet na podporu trávenia. Produkt ekologického a organického poľnohospodárstva = čistý prírodný produkt bez farbív, lepku a laktózy. 


Obsah balenia: 150g (750 tabliet x 200 mg)
Dávkovanie: 5 tabliet 3-krát denne
Zloženie: riasa Chlorella vulgaris v certifikovanej bio kvalite

Detaily

BIO Chlorella Detox

Produkt BIO Chlorella je prírodný doplnok stravy vo forme tabliet, ktorý obsahuje jednobunkovú zelenú sladkovodnú riasu Chlorella vulgaris. Chlorella sa často označuje aj ako "super jedlo". Táto jednobunková riasa rastie v sladkej aj slanej vode a pomerne rýchlo vytvára veľké množstvo biomasy. Viac než polovica biomasy Chlorelly je tvorená kvalitnou bielkovinou, svojim charakterom je podobná živočíšnej bielkovine.

Chlorella vulgaris tiež obsahuje všetkých osem esenciálnych aminokyselín a nenasýtených mastných kyselín, vlákninu, viac ako dvadsať vitamínov, minerály ako vápnik, horčík, zinok, železo, draslík a jód a výnimočná je vďaka nadmerne vysokému množstvu chlorofylu

Najúčinnejšou látkou, ktorá je obsiahnutá v Chlorelle je rastový faktor (Chlorella Growth Factor CGF), ktorý napomáha telu regenerovať jeho tkanivá a bunky. Viac ako 7% z celkového množstva proteínov predstavuje leucín, jedna z najdôležitejších antikatabolických aminokyselín.

Hlavné benefity Chlorelly:

 • Detoxikácia organizmu a očista krvy
 • Aktivátor trávenia a odstraňovač ťažkých kovov
 • Akcelerátor imunitného systému
 • Optimalizátor cholesterolu a krvného tlaku
 • Preventívne pôsobí proti rakovine hrubého čreva
 • Zmierňuje zápaly, vredy a alergie
 • Pomáha diabetikom
 • Pôsobí zásadotvorne
 • Spomaľuje proces starnutia 
 • Zvyšuje úroveň vitality

Najmä pre koho je Chlorella Detox určená?

Detox Chlorella je vhodná pre všetkých, ktorí hľadajú akcelerátor trávenia a ochrancu imunitného systému. Vhodná aj pre aktívnych športovcov a ľudí, ktorí sa stretávajú s fyzickou, alebo aj psychickou záťažou.

Práve spomínaný rastový faktor CGF urýchľuje rast všetkých namáhaných tkanív, ako aj výstavbu tela. Mnoho športovcov užíva chlorellu pre jej schopnosť urýchliť regeneráciu tkanív a zvýšiť hladinu energie.

Rozdiel medzi BIO Chlorellou a BIO Spirulinou:

 • BIO CHLORELLA obsahuje viac železa, 10-krát viac chlorofylu a obsahuje aj špeciálny rastový faktor, ktorý môže prispieť k obnove nervového tkaniva.
 • BIO SPIRULINA obsahuje viac bielkoviny, má vyššiu koncentráciu fykocyanínu a je lepším zdrojom polynenasýtenej mastnej kyseliny GLA-gama-linolénovej. 

Dávkovanie:

- 5 tabliet 3-krát denne, deťom od 3 rokov je odporúčaná polovičná dávka 

Zloženie

- Riasa Chlorella vulgaris v certifikovanej bio kvalite

Produkt ekologického a organického poľnohospodárstva, t.j výroba potravín bez herbicídov, pesticídov, umelého hnojiva a genetickej úpravy kontrolovaný európskym kontrolným a certifikačným úradom CERES.

Upozornenie

Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť! Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov! Uchovajte mimo dosahu detí! Skladujte na suchom a tmavom mieste!

Výživový doplnok registrovaný ÚVZ SR č. OHVBPK/9519/2009/Trs.

Využitie

Zdravotné problémyZápaly, Srdcovo-cievny systém, Tráviace problémy, Diabetes, Alergie, Anti-aging, Hrubé črevo, Chudokrvnosť, Kožné problémy

Doprava a dodanie

Poštovné je pri objednávke nad 55€ zdarma.

SPÔSOB DODANIA:

1. Slovenská pošta - BALÍK NA POŠTU (Vyzdvihnutie zásielky priamo na vašej najbližšej pošte) Cena: 2,90 € Tovar bude na pošte nasledujúci deň od odoslania.

2. GLS - EXPRES KURIER (Doručenie na adresu) Cena: 2,90 € Tovar bude u vás nasledujúci deň od odoslania.

SPÔSOB PLATBY:

1. DOBIERKA (platba pri prevzatí zasielky) Pri platba na dobierku je účtovaný extra poplatok: 1€

2. PLATBA NA ÚČET (Klasický bankový prevod do 3 pracovné dni) Po dokončení objednávky Vám príde automatický e-mail s informáciami potrebnými na zadanie bankového prevodu.Tovar bude vyskladnený až po pripísaní platby na náš účet.

Recenzie

Recenzujete: Labesi Detox Chlorella BIO 150g (750 tabliet x 200 mg)

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

 1 hviezdička2 hviezdičky3 hviezdičky4 hviezdičky5 hviezdičiek
Cena
Kvalita

Posledné Články