Chlorella pyrenoidosa 1500 tabliet, 300g

Chlorella pyrenoidosa

Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Dostupnosť: Nie je na sklade

39,90 €

Absorbuje ťažké kovy a iné škodlivé toxické zložky z čriev, ktoré sa odstraňujú prirodzenou cestou. 
Obsahuje najväčšie množstvo chlorofylu zo všetkých zelených rastlín rastúcich na našej planéte, vďaka čomu vylepšuje krvný obraz, urýchľuje hojenie rán a ochraňuje pred zápalmi. 
Posilňuje odolnosť organizmu, vylepšuje pamäť a koncentráciu a taktiež odstraňuje toxíny z organizmu. Odporúča sa osobám chorým na reumu, atritídu, cukrovku, poruchy tlaku, trávenia a absorbovania, ako aj pri vírusových a bakteriálnych infekciách a kožných chorobách.

Detaily

Chlorella pyrenoidosa je jednobunečná sladkovodná riasa s najvyšším obsahom chlorofylu, vďaka čomu dostala pomenovanie chlorella. Jedna tableta obsahuje milióny chlorellových buniek, ktoré sa podieľajú na ozdravení nášho tela. Chlorella nám odovzdáva kompletné spektrum výživných látok i energiu všetkých prírodných živlov. Pestuje sa v teplom klimatickom pásme a tam načerpanou energiou prehrieva ľudský organizmus. 

Spoločnosť, vyrábajúca surovinu, vlastní certifikát ISO 9002 a certifikát medzinárodnej kvality, čím je uznávaná ako spoločnosť určujúca štandard kvality. V Japonsku je výrobca licencovaný k dovozu a predaju svojich produktov v kategórii "liečivých potravín". Užitočné vlastnosti Chlorelly sú odbornou verejnosťou sledované už od roku 1890. Chlorella pyrenoidosa je nezávisle (priebežne) testovaná japonskými kontrolnými úradmi - má minimálne 76% a vyššiu stráviteľnosť.

Chlorella je širokozáberovný očistný prostriedok a hoci nie je liekom, predsa lieči. Je najbohatším zdrojom chlorofylu, ktorý zlepšuje ľudom krvný obraz, urýchľuje hojenie rán a bráni zápalom. Zlepšuje tiež okysličenie organizmu, čím bráni vzniku infekčného prostredia. Liečitelia tvrdia, že zelené farbivo uchováva slnečnú energiu, ktorá nám odovzdá múdrosť a lásku. Chlorella obsahuje aj aminokyselinu tryptofan, z ktorej sa tvorí serotonín (hormón radosti a šťastia, jeho pokles privádza depresiu a únavu) a večer ho telo premieňa na melatonín (lepšie zaspávame).

Najsilnejšou zložkou chlorelly je rastový faktor CGF, ktorý má výrazný omladzujúci a posilňujúci efekt, pôsobí silne "prebioticky", tzn. zvyšuje rýchlosť rastu i kvalitu života črevnej ale i vaginálnej mikroflóry. CGF až 4x urýchľuje rast acidofilnej kultúry. Prebiotika sú dôležitejšie než biotiká samotné, pretože upravujú prostredie, v ktorom mikroflóra žije.

Chlorella nepracuje ale iba ako prebiotikum, pôsobí aj antibakteriálne. Obsahuje látku zvanú Chlorellin, ktorá je prirodzeným antibiotikom. Podobne antibioticky pôsobia v cesnaku látky Allicin a Ajoen. Na rozdiel od chemických antibiotík pôsobí Chlorellín len proti patogénnym organizmom, bez poškodenia tráviacej mikroflóry.

Chlorellová vláknina pôsobí vďaka sporopolleínu celkom výnimočne. Bunečné steny chlorelly na seba nevratne viažu toxické látky, ktoré potom z organizmu odchádzajú prirodzenou cestou (stolicou). Pevná vláknina chlorelly mechanicky (ako kefy) odstraňuje nánosy odpadu, prichyteného v tráviacom trakte.

Chlorella posilňuje imunitu celostným pôsobením. Vytvára nepriateľské prostredie pre nepriateľské organizmy a priateľské prostredie pre organizmy prospečné. Vďaka čisteniu naštartuje obranné mechanizmy. Nasýtením buniek dodá energiu k boju o život.

ZHRNUTIE ÚČINKOV:
- Čistí a zásobuje naše telo
- Zvyšuje imunitu a sexuálnu výkonnosť
- Podporuje trávenie a je prevenciou rakoviny hrubého čreva
- Zmierňuje zápaly, vredy a alergie
- Chráni srdce a cievy, znižuje cholesterol
- Omladzuje organizmus, vitalizuje bunky, stimuluje rast a vývoj človeka
- Pôsobi zásadotvorne - odstraňuje prekyslenie organizmu
- Pomáha diabetikom
- Pôsobi proti únave a stresu

UŽÍVANIE CHLORELLY PYRENOIDOSY
Pri užívaní chlorelly je potrebné dbať na dodržiavanie pitného režimu. Chlorella je výraznejšie detoxikačná ako šťava z jačmeňa, čistí tráviaci trakt, hlavne hrubé črevo. Vyživuje predovšetkým cez črevá. Jej vlákninový podiel viaže určité množstvo vody z tráviaceho traktu, preto treba dostatočne piť. Ale to treba vždy, aj bez užívania chlorelly...

Pokiaľ chcete užívať chlorellu ako preventívnu dávku, tak stačí ak skonzumujete 3x4 - 3x5 tabliet denne. V príde užívania Chlorelly za liečebným účelom je dávkovanie 3x7 – 3x8 tabliet denne. Pri užívaní riasy pre liečebné účely treba čakať! Pôsobenie sa u každého prejaví za rôznu dobu. Zriedkakedy však zmena nenastane ani po troch mesiacoch trvalého užívania.

ZLOŽENIE CHLORELLY PYRENOIDOSY
Vitamíny a minerály:
Železo: 225 mg/100g
Vápnik: 718 mg/100g
Horčík: 386 mg/100g
Draslík: 992 mg/100g
Jód: 50 mikrog/100g
Selén: 10 mikrog/100g
Chróm: 0,31 mg/100g
Zinok: 0,5 mg/100g
Vitamín C: 16 mg/100g
Karotény: 84,4 mg/100g
Vitamín E: 5,7 mg/100g
Thiamín (B1): 1,83 mg/100g
Vitamín B2: 4,71 mg/100g
Vitamín B3: 17,3 mg/100g
Kyselina listová: 1,1 mg/100g
Vitamín B6: 1,81 mg/100g
Vitamín B12: 0,46 mg/100g
Vitamín B5: 2,7 mg/100g

Aminokyseliny:
Arginín: 3,38 %

Lysín: 3,42 %
Histidín: 1,08 %
Fenylalanín: 2,71 %
Leucín: 4,5 %
Tyrosín: 2,07 %
Izoleucín: 2,04 %
Methionin: 1,29 %
Valín: 3,23 %
Cystín: 0,67 %
Alanín: 4,56 %
Glycín: 3,02 %
Prolín: 2,5 %
Kyselina glutamová: 5,9 %
Serín: 2,29 %
Treonín: 2,64 %
Kyselina aspartová: 4,84 %
Tryptofan: 1,18 %

Využitie

Zdravotné problémyTráviace problémy, Alergie, Hrubé črevo, Nervový systém, psychika a pamäť, Kožné problémy

Doprava a dodanie

Poštovné je pri objednávke nad 55€ zdarma.

SPÔSOB DODANIA:

1. Slovenská pošta - BALÍK NA POŠTU (Vyzdvihnutie zásielky priamo na vašej najbližšej pošte) Cena: 2,90 € Tovar bude na pošte nasledujúci deň od odoslania.

2. GLS - EXPRES KURIER (Doručenie na adresu) Cena: 2,90 € Tovar bude u vás nasledujúci deň od odoslania.

SPÔSOB PLATBY:

1. DOBIERKA (platba pri prevzatí zasielky) Pri platba na dobierku je účtovaný extra poplatok: 1€

2. PLATBA NA ÚČET (Klasický bankový prevod do 3 pracovné dni) Po dokončení objednávky Vám príde automatický e-mail s informáciami potrebnými na zadanie bankového prevodu.Tovar bude vyskladnený až po pripísaní platby na náš účet.

Recenzie

Recenzujete: Chlorella pyrenoidosa 1500 tabliet, 300g

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

 1 hviezdička2 hviezdičky3 hviezdičky4 hviezdičky5 hviezdičiek
Cena
Kvalita

Posledné Články