Natural Pharm Čierna rasca 50g

Čierna rasca 50g

Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Dostupnosť: Nie je na sklade

1,90 €

Čierna rasca (Čierny kmín, Černucha, Nigella sativa) sa využíva na očistu črevného traktu. Černucha v črevnom trakte likviduje parazity, v krvi zráža cukor a tuk a likviduje aj baktérie.
Čierna rasca v črevnom trakte a krvi pripravuje optimálne prostredie pre činnosť Pestreca mariánskeho.


Obsah balenia: 50g
Zloženie: 
100% rasca čierna (semienka)
Krajina pôvodu: India

Detaily

Čierna rasca (Čierny kmín, Nigella sativa) 

Semená čiernej rasce sa konzumujú po stáročia na Blízkom východe, v Stredomorí a Indii. Dnes sa čierna rasca používa v kuchyniach po celom svete. Jej chuť je typická orechová. 

O čiernom kmíne a jeho účinkoch se zmieňujú vo svojich textoch a návodoch taktiež Diskorides, Hippokrates, Paracelsus, Mattioli, Hildegarda z Bibgenu, o účinkoch nájdeme zmienky v spisoch čínskej medicíny, Ájúrvédy a spisoch Tibetskej medicíny. Po stáročia bola černucha súčasťou tradičnej ľudovej medicíny.

Vlastnosti Čiernej rasce

Čierna rasca sa využíva na očistu črevného traktu a povlakov na stenách čriev, aby priechodnosť stien čriev bola optimálna a látky z plodu Pestreca mariánskeho sa v dostatočnej miere vstrebávali do krvi. Pokiaľ sú steny čriev zanesené, účinky Pestreca mariánskeho sú nízke.

Černucha v črevnom trakte likviduje parazity, v krvi zráža cukor a tuk a likviduje aj baktérie. Čierna rasca posilňuje imunitný systém, redukuje infekcie a plesne. V črevnom trakte a krvi pripravuje optimálne prostredie pre činnosť Pestreca mariánskeho.

Regenerácii pečene by totiž mala predchádzať detoxikácia. Tieto dve činnosti treba robiť naraz. Kombinácia plodu Pestreca mariánskeho a Černuchy (Čierny kmín) je ideálne riešenie, aby sme sa dopracovali k zdravej pečeni.

Použitie 

3x denne 1 čajová lyžička, zapiť dostatočným množstvom vody. Po užití sa odporúča nejesť 30 - 40 minút. Čiernu rascu môžete pridať do jedla, na chlieb alebo do cesta a šalátov.

Upozornenie

Produkt môže obsahovať stopy gluténu, horčice, sóje, orechov a sezamu.

Skladovanie: skladujte na suchom a tmavom mieste v dobre uzatvorenom obale, pri teplote od + 5 °C do + 25 °C. Skladujte mimo dosahu malých detí.

Využitie

Zdravotné problémyParazity, plesne a kvasinky, Tráviace problémy, Hrubé črevo, Pečeň

Doprava a dodanie

Poštovné je pri objednávke nad 55€ zdarma.

SPÔSOB DODANIA:

1. Slovenská pošta - BALÍK NA POŠTU (Vyzdvihnutie zásielky priamo na vašej najbližšej pošte) Cena: 2,90 € Tovar bude na pošte nasledujúci deň od odoslania.

2. GLS - EXPRES KURIER (Doručenie na adresu) Cena: 2,90 € Tovar bude u vás nasledujúci deň od odoslania.

SPÔSOB PLATBY:

1. DOBIERKA (platba pri prevzatí zasielky) Pri platba na dobierku je účtovaný extra poplatok: 1€

2. PLATBA NA ÚČET (Klasický bankový prevod do 3 pracovné dni) Po dokončení objednávky Vám príde automatický e-mail s informáciami potrebnými na zadanie bankového prevodu.Tovar bude vyskladnený až po pripísaní platby na náš účet.

Recenzie

Recenzujete: Natural Pharm Čierna rasca 50g

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

 1 hviezdička2 hviezdičky3 hviezdičky4 hviezdičky5 hviezdičiek
Kvalita
Cena

Posledné Články