NaturPort Detoxikačné náplasti GREEN SAP SHEET 10 ks

Detoxikačné náplaste

Viac pohľadov

Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý


Dostupnosť: Skladom (odosielame do 24hod.)


Akciová cena 16,50 €

Bežná cena: 19,00 €

Za tento produkt získate 17 vernostných bodov. 17 bodov = 0,85 €.

Detoxikácia organizmu je prvým krokom na ceste k zdraviu a detoxikačné náplasti sú vhodným detoxikačným doplnkom v dobe, kedy nás toxíny, emulgátory a rôzne škodlivé látky ohrozujú omnoho viac ako kedykoľvek predtým. 
Prášok obsiahnutý vo vrecúškach obsahuje 100%-ne prírodné látky s maximálnym účinkom.


Obsah balenia: 10 ks detox. vrecúšok a 10 ks samolepiacich náplasti
Zloženie: Huba agaricus, turmalín, mikrokapsuly, eukalyptový olej, mugwort extrakt, loquat extrakt, vitamín C, chitosan, škrob, warming pigment a heat storing polysacharidy

Detaily

Detoxikácia - odstránenie hlavnej príčiny ochorení

Pravou príčinou veľkého množstva chorôb je prítomnosť toxikých látok v organizme. Organizmus zbavený toxických látok si dokáže poradiť omnoho ľahšie takmer so všetkými chorobami a zdravotnými problémami.

Detoxikáciou organizmu je možné odstrániť rôzne chronické problémy, ako sú: alergie, ekzémy, astma, bolesti kĺbov, migrény, chronická únava..., ale i mnohé iné. Organizmus zbavený toxínov nepodlieha zanášaniu cievneho systému, vzniku zhubných nádorov, depresiám, strate pamäti, vitality a sexuality. 

Detoxikačné vrecúška GREEN SAP SHEET:

 • predstavujú bezpečnú, neinvazívnu a účinnú cestu detoxikácie
 • obsahujú výlučne prírodné zložky, ktoré sú schopné z tela absorbovať toxické látky cez pokožku
 • vyhrievajú miesto svojho umiestnenia a zároveň ho obohacujú zápornými iónmi, čím dané miesto aktivujú a otvárajú prieduchy pokožky

Účinky detoxikačných náplasti GREEN SAP SHEET:

 • absorbujú toxické látky z tela cez pokožku
 • účinné pri bolestiach chrbtice, ramien, kolien, krku a lakťa
 • celkovo zmierňujú bolesti v tele
 • podporujú cirkuláciu krvi
 • zmierňujú opuchliny
 • podporujú imunitný systém
 • zvyšujú kvalitu krvi a očisťujú lymfatický systém
 • zlepšujú kvalitu spánku 

Podľa starej čínskej medicíny naše telo má viac ako 360 akupunktúrnych bodov, pričom viac ako 60 bodov sa nachádza na chodidlách nôh. Sú to reflexné zóny našich vnútorných orgánov. Je úzky vzťah medzi príslušnými reflexnými zónami na chodidlách a umiestnením náplastí, ktoré takto ľahko aktivujú vnútorné orgány.

Spôsob používania detoxikačných náplasti 

Vrecúška sa jednoducho nalepia na chodidlá nôh na dobu 8-10 hodín počas spánku. Všetky aktívne zložky vrecúšok sa nachádzajú v práškovej forme v dokonale vysušenom stave. Na chodidlá alebo iné časti tela sa aplikujú pomocou samolepiacich náplastí, ktoré sú súčasťou balenia. Ráno po použití sú mokré, zapáchajúce a ich tmavohnedé zafarbenie závisí od stupňa toxicity organizmu.

Na dosiahnutie optimálnych výsledkov sa doporučuje úvodná 10-dňová kúra a následne 5-dňové kúry raz za 2-3 mesiace. Nečakajte, až toxické látky nachádzajúce sa vo vašom tele začnú ničiť vaše zdravie. Používanie náplastí je optimálnym a jednoduchým spôsobom detoxikácie vášho organizmu. 

Princíp činnosti detoxikačných náplasti

Látky obsiahnuté vo vrecúškach náplastí majú schopnosť absorbovať toxické látky z tela cez pokožku. Tvorcovia náplastí vychádzajúc zo starej čínskej medicíny a reflexológie použili pre tvorbu výsledného produktu iba prírodné látky.

Náplasti vyhrievajú miesto svojho umiestnenia a zároveň ho obohacujú zápornými iónmi, čím dané miesto aktivujú a otvárajú prieduchy pokožky. Tento proces je predpokladom absorbcie toxických látok z krvi a lymfatického systému cez pokožku pomocou osmotického tlaku, pričom sú využívané špeciálne, absorbčne silné prírodné látky nachádzajúce sa v náplastiach.

Náplasti obsahujú špeciálne výťažky stromov. Ide o látky, ktoré náplastiam dodávajú veľkú absorbčnú silu, podobnú akú stromy využívajú pri svojom vyživovaní. Využíva sa tu podobná funkcia, akú má osmotický tlak v rastlinách, ktorý je veľmi dôležitý pri raste a vyživovaní stromov. Stromy pomocou koreňov vyhľadávajú vodu a výživné látky zo zeme a transportujú pomocou polopriepustných membrán do vetiev a listov.

Tento efekt je vyvolaný osmotickým tlakom, pričom voda zo zeme sa ľahko dostane do výšok 10-100 metrov nad zemou k listom. Tento fyzikálny jav využívajú aj detoxikačné náplasti. 

Experiment 

Určite veľa ľudí zapochybuje, ako môžu byť naše chodidlá reflexnými bodmi prepojené s ostatnými časťami tela prostredníctvom reflexných dráh a meridiánov. Ako je možné, že reflexné body na chodidlách sú prepojené s obličkami či pečeňou? Možno ľudí, ktorí nie sú alergický na cesnak presvedčí nasledujúci experiment.

Očistite strúčik cesnaku, rozrežte na polovicu a čerstvou časťou potierajte svoje chodidlá asi 1 minútu. V priebehu veľmi krátkeho času by ste mali cítiť cesnak vo svojich ústach!

Je veľmi zložité vysvetliť presný princíp absorbcie toxických látok z tela pomocou náplastí. V detoxikačných vrecúškach sa nachádza zmes veľkého množstva prírodných látok, pričom zloženie niektorých z nich je patentom chránené. No najlepším dôkazom účinnosti náplastí sú určite skúsenosti spokojných klientov takmer po celom svete.

Účinné zložky detoxikačných náplasti a ich vlastnosti

Detoxikačné náplati GREEN SAP SHEET obsahujú výhradne iba prírodné zložky s maximálnou účinnosťou. Zložky obsiahnuté v náplastiach majú silné sterilizačné, detoxikačné, infiltračné a absorbčné vlastnosti. 

Huba AGARICUS

 • podpora imunitného systému
 • antirakovinové účinky

Pochádza z džunglí Brazílie. Obsahuje veľké množstvo betaglukánov, ktoré majú silné antioxidačné, imunostimulačné a podľa mnohých štúdií i značné protinádorové účinky. Sú bezpečné, netoxické, sú novinkou v oblasti zvyšovania imunity a preventívnej starostlivosti.

TURMALÍN

 • vytváranie infračerveného žiarenia
 • produkovanie záporných iónov

Minerál so silnými absorbčnými vlastnosťami hlavne ak je vyhrievaný. Táto vlastnosť turmalínu sa využíva pri jeho styku s ľudským telom. Turmalín taktiež okamžite sterilizuje baktérie a zároveň deodorizuje. Tým, že produkuje teplo a záporné ióny, má vplyv na zlepšenie cirkulácie krvi, odstraňuje stres, podporuje duševné zdravie človeka. Ak je aplikovaný na chodidlá nôh, má podobný účinok ako reflexná masáž chodidiel.

EUKALYPTUS
Náplasti obsahujú výťažky z eukalyptu, ktorý rastie až do výšky 112 metrov, čím patrí medzi najvyššie stromy na svete. Tento strom má fantastickú schopnosť poskytovať obrovské množstvo vody aj svojim najvrchnejším konárom či listom. Okrem toho, EUKALYPTUS rozširuje vôňu, ktorá má sterilizačný efekt.

CHITOSAN
Chitosan vzniká deacetyláciou chitínu, ktorý sa získava z kostier morských krabov a homárov. Je to materiál schopný viazať tuky, unikátna vláknina obsahujúca pozitívne nabité aminoskupiny, ktoré priťahujú negatívne nabité tuky a žlč. Spôsobuje viazanie lipidov v pomere 5 až 10 krát vyššom, ako ostatné vlákniny.

MIKROKAPSULY
Sú to mikroskopické zásobníky veľkosti približne 10 mikrónov. Zvyšujú efektívnosť jednotlivých účinných zložiek náplastí, pretože tieto zložky uvoľňujú postupne počas niekoľkých hodín.

MUGWORT EXTRACT (ARTEMISIA VULGARIS)
Ide o výťažok z byliny široko využívanej v orientálnej medicíne. Tento extrakt dokáže produkovať teplo. Využíva sa pri problémoch s nespavosťou, potláča nervozitu a stres, stimuluje pečeň, obličky a slezinu, podporuje trávenie.

LOGUAT EXTRACT
Obsahuje kyselinu jablčnú, kyselinu vínnu, kyselinu citrónovú, tanát, karotén, vitamíny A, B a C. Taktiež obsahuje amygdalín, ktorý je známy ako vitamín B17. Táto rastlina je známa už viac ako 3000 rokov a veľmi intenzívne sa používa v budhistickej medicíne. V Indii ju volajú kráľovna bylinnej medicíny. Podporuje očistenie lymfatického systému, detoxikáciu a vylučovanie baktérií. Má vplyv na vylučovanie kvapalín z tela a má upokojujúce účinky. Riadi dynamiku žalúdka, upokojuje kašeľ.

VITAMÍN C
Posilňuje činnosť imunitného systému, potláča zápaly, zúčastňuje sa oxidoredukčných metabolických procesov v organizme, zlepšuje metabolizmus lipidov. Považuje sa za zdroj vitality.

ŠKROB
Škrob v náplastiach dokáže zadržať vodu vylúčenú z tela. Taktiež je potrebný k dosiahnutiu synergického efektu všetkých zložiek obsiahnutých v náplastiach, čím sa zvyšuje účinnosť náplastí.

WARMING PIGMENT (vyhrievacie farbivo)
Výdatne vyhrieva časti tela, na ktorých sú náplasti aplikované. Stimuluje akupunktúrne body, podporuje cirkuláciu krvi.

HEAT-STORING POLYSACHARIDE
Zložka, ktorá dokáže udržiavať teplo a má taktiež zvlhčujúci efekt.

Využitie

Zdravotné problémyPohybové ústrojenstvo, Kožné problémy

Doprava a dodanie

Poštovné je pri objednávke nad 55€ zdarma.

SPÔSOB DODANIA:

1. Slovenská pošta - BALÍK NA POŠTU (Vyzdvihnutie zásielky priamo na vašej najbližšej pošte) Cena: 2,90 € Tovar bude na pošte nasledujúci deň od odoslania.

2. GLS - EXPRES KURIER (Doručenie na adresu) Cena: 2,90 € Tovar bude u vás nasledujúci deň od odoslania.

SPÔSOB PLATBY:

1. DOBIERKA (platba pri prevzatí zasielky) Pri platba na dobierku je účtovaný extra poplatok: 1€

2. PLATBA NA ÚČET (Klasický bankový prevod do 3 pracovné dni) Po dokončení objednávky Vám príde automatický e-mail s informáciami potrebnými na zadanie bankového prevodu.Tovar bude vyskladnený až po pripísaní platby na náš účet.

Recenzie

Recenzujete: NaturPort Detoxikačné náplasti GREEN SAP SHEET 10 ks

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

 1 hviezdička2 hviezdičky3 hviezdičky4 hviezdičky5 hviezdičiek
Cena
Kvalita

Posledné Články