Planet Ayurveda Digestion Support (Podpora trávenia) extrakt 500 mg 60 kapsúl

digestion support planet ayurveda

Viac pohľadov

Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý


Dostupnosť: Skladom (odosielame do 24hod.)


Akciová cena 18,05 €

Bežná cena: 19,90 €

Za tento produkt získate 19 vernostných bodov. 19 bodov = 0,95 €.

Zmes jedinečných ajurvédskych bylín na podporu trávenia


Kapsuly na podporu trávenia od Planet Ayurveda obsahujú extrakty z bylín Amla, Haritaki, Bahera, Fenikel, Koriander, Piepor a rasca.
V Ajurvéde sú tieto byliny uznávanými pomocníkmi pri tráviacich problémoch, akými sú nadúvanie alebo zápcha a to bez akýchkoľvek negatívnych vedľajších účinkov.


Obsah balenia: 60 kapsúl
Dávkovanie: 1-2 kapsuly 2-3 x denne
Krajina pôvodu: India

Detaily

Digestion Support a Ajurvéda

Tráviace problémy sú podľa ajurvédy hlavným dôvodom mnohých ďalších ochorení. Len tráviaci trakt, ktorý je v poriadku, umožňuje správne vstrebávanie živín v tele. Jednotlivé zložky produktu Digestion Support sa v ajurvédskej medicíne veľmi často pužívajú už od roku 5000 pred n.l. bez akýchkoľvek vedľajších účinkov.

Byliny ako Haritaky, Rasca, Fenikel, Piepor udržiavajú prirodzenú PH rovnováhu v žalúdku a pomáhajú s trávením všetkých typov jedla. Tieto byliny spolu synergicky pôsobia a regulujú kyslosť, nadúvanie i zápchu. Toto sú zložité tráviace problémy, ktoré sú podľa ajurvédy hlavným dôvodom mnohých ďalších ochorení. Len tráviaci trakt, ktorý je v poriadku, umožňuje správne vstrebávanie živín v tele.

Digestion Support je čisto bylinný extrakt bez akýchkoľvek pridaných chemických látok. Jej zložky sa v ajurvédskej medicíne veľmi často pužíva už od roku 5000 pred n.l. bez akýchkoľvek vedľajších účinkov.

Kvalita produktov Planet Ayurveda

kapsuly sú 100% vegetariánske. Jedná sa o čisto prírodný produkt bez akýchkoľvek chemikálií, aditív či lacných plnív. Kapsule obsahujú vysoko účinný štandardizovaný extrakt z rastliny. Kapsule neobsahujú žiadny surový prášok z rastliny a do kapsulí nie sú pridané žiadne ďalšie prídavné látky.

Účinné zložky zmesi na podporu trávenia Digestion Support:

1. Amla sa popisuje v ajurvéde ako najúčinnejšia bylina na omladenie. Nielen omladzuje celé telo, ale dodáva mu aj dôležité vitamíny, pričom ho vnútorne "ochladzuje", znižuje "teplo" v rámci tela. Vďaka svojej kyslej chuti stimuluje vylučovanie žalúdočných štiav. Obsahuje prírodnú kyselinu citrónovú a kyselinu askorbovú, ktoré napomáhajú tráveniu jedla.

2. Haritaki je ďalšou užitočnou bylinou na zníženie nadúvania a plynatosti. Potláča vznik plynov vďaka svojmu potenciálu "zahrievania", pričom taktiež zmierňuje zápchu vďaka svojim miernym laxatívnym účinkom.

3. Bahera je veľmi užitočnou zložkou veľmi dobre známej zmesi "Triphala", je užitočná pri prekyslenosti a zápche. Odstraňuje nadbytočnú energiu „kapha“, ktorá je hlavnou príčinou straty apetítu. Odstraňuje povlak vytvorený nadbytočnou energiou „kapha“ z čriev a napomáha správnemu vylučovaniu štiav.

4. Sounf (fenikel) je jednou z najlepších bylín na podporu trávenia často používanou v indickej kuchyni. Je užitočná v prípade roztiahnutia brušnej oblasti plynmi, pri bolestiach brucha spôsobenej plynmi a prekyslenosťou, pri zápche.

5. Dhania (koriander) je ďalšou užitočnou bežne používanou rastlinou. Zlepšuje apetít, uľavuje od zápchy a plynatosti.

6. Pippali (piepor) je veľmi užitočný pri zvyšovaní apetítu a pri problémoch s trávením. Posilňuje celý tráviaci systém, stimuluje pečeň, pankreas a črevá k vylučovaniu tráviacich štiav.

7. Jeerak (rasca) sa často používa v kuchyni. V Indii sa používa pre svoju schopnosť uľaviť od bolesti pri trávení spôsobenej plynatosťou a nadúvaním. Kým výťažok z rasce, feniklu a koriandru uľavhuje od problémov s nadúvaním, rasca zlepšuje aj apetít.

Obsah účinných látok v 1 kapsule (500 mg štandardizovaného extraktu):

- Amalaki (Emblica officinalis) 4:1 extrakt z plodov rastliny - 100 mg
- Haritaki (Terminalia chebula) 4:1 extrakt z plodov rastliny - 100 mg
Bahera (Terminalia bellerica) 3:1 extrakt z plodov rastliny - 100 mg
- Fenikel obyčajný (Sounf) 7:1 extrakt zo semien - 50 mg
- Koriander siaty (Dhania, Coriander sativum) 10:1 extrakt zo semien - 50 mg
- Piepor čierny (Pippali, Pipper longum) 4:1 extrakt z plodov rastliny - 50 mg
- Jeerak (rasca, Cyminum cuminum) 8:1 extrakt zo semien rastliny - 50 mg

* poťah kapsuly z celulózy rastlinného pôvodu

Upozornenie

Doplnok výživy nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Ak chcete docieliť dlhodobé výsledky, nestačí užívať doplnky výživy - musíte zmeniť svoj životný štýl.

Pre lepší účinok odporúčame dodržať medzi jedlom a ajurvédskymi produktami odstup aspoň pol hodinu, ideálne hodinu.

Využitie

Zdravotné problémyTráviace problémy, Hrubé črevo

Doprava a dodanie

Poštovné je pri objednávke nad 55€ zdarma.

SPÔSOB DODANIA:

1. Slovenská pošta - BALÍK NA POŠTU (Vyzdvihnutie zásielky priamo na vašej najbližšej pošte) Cena: 2,90 € Tovar bude na pošte nasledujúci deň od odoslania.

2. GLS - EXPRES KURIER (Doručenie na adresu) Cena: 2,90 € Tovar bude u vás nasledujúci deň od odoslania.

SPÔSOB PLATBY:

1. DOBIERKA (platba pri prevzatí zasielky) Pri platba na dobierku je účtovaný extra poplatok: 1€

2. PLATBA NA ÚČET (Klasický bankový prevod do 3 pracovné dni) Po dokončení objednávky Vám príde automatický e-mail s informáciami potrebnými na zadanie bankového prevodu.Tovar bude vyskladnený až po pripísaní platby na náš účet.

Recenzie

Recenzujete: Planet Ayurveda Digestion Support (Podpora trávenia) extrakt 500 mg 60 kapsúl

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

 1 hviezdička2 hviezdičky3 hviezdičky4 hviezdičky5 hviezdičiek
Cena
Kvalita

Posledné Články