Endokrinol - krém na štítnu žľazu 50 ml

endokrinol krém na štítnu žľazu

Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Dostupnosť: Nie je na sklade

11,90 €

Unikátny krém, ktorý obsahuje bylinky na podporu funkcie štítnej žľazy. Endokrinol prispieva k normalizácii úrovne hormónov a podpore funkcie štítnej žľazy.
Obsahuje bylinky Krvavček biely a Hviezdicu bezlistnú, ktoré sa nachádzajú v mnohých receptoch tradičného liečiteľstva. 


Obsah balenia: 50 ml
Použitie:
 naneste krém 1-2 krát denne na pokožku v oblasti krku a hrudníka
Výrobca: RU avalar Moskva, Rusko

Detaily

Endokrinol a štítna žľaza

Endokrinol prispieva k normalizácii úrovne hormónov a podpore funkcie štítnej žľazy. Endokrinol krém obsahuje extrakty z rastlín, ktoré obsahujú veľké množstvo lektínov - nenahraditeľných látok na obnovu normálnej funkcie štítnej žľazy.

Chronický únavový syndróm

V skutočnosti môže byť prvým príznakom ochorenia štítnej žľazy, pretože od nej závisí naše blaho, nálada a výkon. Pre zlepšenie funkcie štítnej žľazy, aby bola zachované jej zdravie, sú vynikajúce byliny ako krvavček biely a hviezdica bezlistenná.

Tieto rastliny sa nachádzajú v mnohých receptoch tradičnej medicíny a sú úspešne používané bylinkármi. V súčasnej dobe nemusíme hľadať tieto byliny v prírode, existujú ich tinktúry a masti. Komplex z týchto bylín je obsiahnutý v kréme Endokrinol.

Krvavček biely

Krvavček biely pomáha optimalizovať funkciu štítnej žľazy. 

Hviezdica 

Hviezdica sa odporúča na vyriešenie problémov s uzlíkmi a odstránenie lymfatickej stagnácie. Aplikuje sa na oblasť štítnej žľazy vo forme mastí, tiež podporuje resorpciu uzlíkov.

Zloženie

Aqua, Glycerin, Mineral oil, Potentilla alba Extract, Stellaria Media Extract, Linaria vulgarit Extract, Elaeis Guineensis Oil, Galleria oil, Triethanolamine, Carbomer, Citrus Paradisi Peel Oil, Geranium Maculatum Oil, Citrus Bergamia Leaf Oil, Myristika Fragrans Oil, Methylparaben

Využitie

Zdravotné problémyŠtítna žľaza

Doprava a dodanie

Poštovné je pri objednávke nad 55€ zdarma.

SPÔSOB DODANIA:

1. Slovenská pošta - BALÍK NA POŠTU (Vyzdvihnutie zásielky priamo na vašej najbližšej pošte) Cena: 2,90 € Tovar bude na pošte nasledujúci deň od odoslania.

2. GLS - EXPRES KURIER (Doručenie na adresu) Cena: 2,90 € Tovar bude u vás nasledujúci deň od odoslania.

SPÔSOB PLATBY:

1. DOBIERKA (platba pri prevzatí zasielky) Pri platba na dobierku je účtovaný extra poplatok: 1€

2. PLATBA NA ÚČET (Klasický bankový prevod do 3 pracovné dni) Po dokončení objednávky Vám príde automatický e-mail s informáciami potrebnými na zadanie bankového prevodu.Tovar bude vyskladnený až po pripísaní platby na náš účet.

Recenzie

Recenzujete: Endokrinol - krém na štítnu žľazu 50 ml

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

 1 hviezdička2 hviezdičky3 hviezdičky4 hviezdičky5 hviezdičiek
Kvalita
Cena

Posledné Články