V košíku nie sú žiadne položky.

FAQ - Najčastejšie otázky

Celkovo 1 položiek 5 z 50

na stránku
Stránka:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 10
Čo sú vlastne omega-3 tuky?

Tuky typu omega-3 sa zaraďujú k veľmi zvláštnej skupine tukov nazývaných ako esenciálne mastné kyseliny. Ako už z názvu vyplýva (esenciálny = základný, nevyhnutný) sú tieto tuky pre život a zdravie nevyhnutné. Z esenciálnych mastných kyselín, ktoré k životu nutne potrebujeme, sú to tuky typu omega-3 a omega-6.
Ich nedostatok v strave by mohol viesť k vážnym zdravotným problémom - rovnako, ako keby naša strava neobsahovala dostatok vitamínov a minerálov.

Čo je vlastne kolostrum?

Kolostrum je prvá živina, ktorú cicavec a teda aj človek, dostane po narodení od svojej matky. Je to vysoko koncentrovaný energetický nápoj, obohatený životne dôležitými stavebnými prvkami. Kolostrum buduje a reguluje imunitný systém a dodáva tým ľuďom i zvieratám nevyhnutnú ochranu na prežitie po narodení.

Prečo neužívať Mladý jačmeň vo forme tabletiek, ale ako nápoj?

Forma nápoja je vstrebateľnejšia než tablety, pretože proces vstrebávania začína už v ústach a v priebehu 20-30 minút je nápoj 100% vstrebaný. Nástup energie je veľmi rýchly a stráviteľnosť nutričných látok je maximálna. Navyše sa takto nemožno vyhnúť ďalšej kľúčovej zložke zdravého životného štýlu, ktorou je pitný režim!

Mladý jačmeň
xyz
Aký druh Aloe je použitý v Aloe Vera gel drink od spoločnosti Finclub?

Napriek tomu, že existuje asi 300 druhov tejto rastliny, z hľadiska obsahu cenných látok je za najkvalitnejší považovaná Aloe Vera Barbadensis Miller. A fínska spoločnosť Finclub používa na výrobu svojho nápoja práve tento druh.

Celkovo 1 položiek 5 z 50

na stránku
Stránka:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 10