Finclub fin Antipa-rasitis (bez alkoholu) 100 ml

fin Antipa-rasitis bez alkoholu

Viac pohľadov

Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Dostupnosť: Nie je na sklade

Akciová cena 17,10 €

Bežná cena: 19,70 €

Extrakt zo šupiek amerického orecha čierneho na očistu tráviaceho traktu od parazitov


Americký orech čierny bol už v minulosti používaný indiánskymi kmeňmi a to predovšetým pri očiste črevného traktu od parazitov.

Obsah balenia: 100 ml (bez alkoholu)
Obsah účinných látok: 60 kvapiek (2 ml) extraktu zodpovedá 340 mg orecha čierneho
Dávkovanie: 10 - 20 kvapiek 3x denne
Krajina pôvodu: Fínsko

Detaily

Orech čierny - americký 

Je v našich končinách veľmi vzácny. Vyskytuje sa väčšinou v starých zámockých záhradách a ide prevažne o prísne chránené stromy. Zelené šupky nezrelých orechov majú výrazné antiparazitárne účinky. 

V súčasnosti trápia parazity veľké množstvo ľudí, ktorí si ich prítomnosť ani len neuvedomujú a dôsledky ktorých sa môžu prejaviť aj až o niekoľko rokov v podobe oslabenej imunity, či narušeného trávenia a vylučovania, anémie, svrbenia, depresií, nepokojného spánku, celkovej slabosti, či chronickej únavy ... atď. 

Antipa-rasitis a parazity v našom tele

Parazity sa do nášho tela dostávajú z rôznych zdrojov:

 • z potravy, ktorú jeme,
 • z vody, ktorú pijeme a v ktorej sa kúpeme a
 • prenášajú ich aj kliešte, komáre a iný štípajúci hmyz, domáce a hospodárske zvieratá.

Vplyv na šírenie parazitov má taktiež transport komodít z opačných koncov zemegule, vďaka čomu sa k nám dostávajú nové druhy parazitov, ktoré sú pre našu imunitu a kultúru neznáme a v súčasnosti sa voči nim nedokážeme účinne brániť.

Ako sa parazity správajú a ako dokážu v našom tele prežiť? 

Primárnou stratégiou parazitov je správať sa nenápadne - používajú rôzne maskovacie manévre, ktoré zavádzajú imunitný systém a bránia nášmu telu rozoznať votrelca. V ideálnom prípade parazit vyčerpáva hostiteľa "tak akurát".

Hostiteľ (väčšinou nevedome) vytvára nevítaným návštevníkom prostredie, ktoré potrebujú na svoje rozmnožovanie a zároveň mu zostáva dosť energie na vlastné fungovanie.

Problém nastáva vtedy, ak je hostiteľ z nejakých dôvodov oslabený a energetická bilancia sa vyvíja v jeho neprospech. Vtedy sa parazity premnožia a začíname tušiť, že niečo v našom tele nie je v poriadku.

Príznakmi toho, že máte v tele nadmerné množstvo parazitov môžu byť:

 • narušené trávenie a vylučovanie - a to aj napriek tomu, že vaša strava obsahuje dostatok vlákniny a živín, ktoré pozitívne vplývajú na trávenie a vylučovanie
 • anémia, svrbenie,
 • depresie, nepokojný spánok,
 • celková slabosť a chronická únava
 • ... atď. atď. 

Na to, aby parazity mohli existovať a fungovať potrebujú:

 1. Vhodné prostredie. 
 2. Oslabeného protivníka (oslabený imunitný systém), pričom oslabený imunitný systém vytvára vhodné prostredie a naopak parazity opätovne oslabujú imunitný systém. Jedná sa preto o akýsi začarovaný kruh.

Vhodné prostredie

Vhodné prostredie pre parazity si vytvárame sami tým, že sa: 

 • nevhodne stravujeme - konzumácia sladkosti, alkoholu, nedostatok vlákniny a minerálov, nadbytok mäsa a mäsových výrobkov, fast-foodová strava, umelé sladidlá a iné umelé prísady.....
 • zaťažujeme chemikáliami - z potravín, liekov, kozmetiky, z čistiacich prostriedkov a zo životného prostredia ako takého
 • nedostatočne pohybujeme a sme pod vplyvom negatívnych emócií a stresu.

V súčasnej dobe hrá parazitom často "do karát" kombinácia všetkých týchto faktorov. samotná choroba je už len logickým dôsledkom napadnutia parazitmi.

Dávkovanie

10 - 20 kvapiek 3x denne, zmiešať s vodou alebo džúsom (nekvapkať do horúcich nápojov). Vhodné je extrakt užívať ráno a napoludnie nalačno (cca 20 minút pred jedlom), večer potom 1 hodinu po jedle. Nepoužívať dlhšie ako 6 týždňov.

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: 
Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Výrobok nie je určený deťom!

Využitie

Zdravotné problémyParazity, plesne a kvasinky, Tráviace problémy, Hrubé črevo

Doprava a dodanie

Poštovné je pri objednávke nad 55€ zdarma.

SPÔSOB DODANIA:

1. Slovenská pošta - BALÍK NA POŠTU (Vyzdvihnutie zásielky priamo na vašej najbližšej pošte) Cena: 2,90 € Tovar bude na pošte nasledujúci deň od odoslania.

2. GLS - EXPRES KURIER (Doručenie na adresu) Cena: 2,90 € Tovar bude u vás nasledujúci deň od odoslania.

SPÔSOB PLATBY:

1. DOBIERKA (platba pri prevzatí zasielky) Pri platba na dobierku je účtovaný extra poplatok: 1€

2. PLATBA NA ÚČET (Klasický bankový prevod do 3 pracovné dni) Po dokončení objednávky Vám príde automatický e-mail s informáciami potrebnými na zadanie bankového prevodu.Tovar bude vyskladnený až po pripísaní platby na náš účet.

Recenzie

Recenzujete: Finclub fin Antipa-rasitis (bez alkoholu) 100 ml

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

 1 hviezdička2 hviezdičky3 hviezdičky4 hviezdičky5 hviezdičiek
Cena
Kvalita

Posledné Články