Finclub fin Karnositabs NEW 60 tabliet

fin karnositabs new finclub

Viac pohľadov

Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý


Dostupnosť: Skladom (odosielame do 24hod.)


Akciová cena 62,70 €

Bežná cena: 72,00 €

Za tento produkt získate 63 vernostných bodov. 63 bodov = 3,15 €.

INOVOVANÝ - Zdroj karnozínu, obohatený o prírodný vitamín E


Výživový doplnok  Karnositabs obsahuje karnozín a vitamín E, ktoré chránia bunky pred poškodením a ich zanikaním.
Množstvo karnozínu v organizme sa s narastajúcim vekom znižuje, pričom dôležitý je najmä pre kožu, srdce, svaly, obličky, pečeň a mozog. 


Obsah balenia: 60 tabliet
Dávkovanie: 1 tableta denne, ráno s jedlom
Obsah účinných látok v 1 tablete: 400 mg L-karnozínu, 6 mg vitamínu E
Krajina pôvodu: Fínsko

Detaily

Karnozín a jeho vplyv na zdravie

Karnozín je 100% prírodná fyziologická látka so silnými antioxidačnými účinkami, skladajúci sa z dvoch aminokyselín (L-histidín a β-alanín). Kanrozín je známy aj pod prezývkou "molekula dlhovekosti". V latinčine znamená "mäso". Potraviny s vysokým zdrojom karnozínu sú predovšetkým živočíšne bielkoviny ako hydina, hovädzie mäso, srvátková bielkovina či vajcia.

Karnozín patrí medzi najsilnejšie antioxidanty so špeciálnou ochranou sústredenou predovšetkým na proteíny a neuróny. Chráni bunky pred poškodením a ich zanikaním (a tým aj pred prejavom zániku buniek - stárnutím). Okrem tejto vlastnosti má schopnosť poškodené bunky regenerovať, čo obyčajné antioxidanty, ktoré poznáme nedokážu.  

Karnozín je látka produkujúca sa v tele s najvyššou koncentráciou v mozgu a vo svaloch. Naše telo ho produkuje od narodenia. Po dovŕšení 30. roku života však jeho hladina klesá a po 40. dochádza k výraznému poklesu.

Vo forme kvalitného výživového doplnku pomáha efektívne skvalitňovať fyziologické funkcie v ľudskom organizme.

Vitamín E

Vitamín E prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom - tj. pred útokmi voľných radikálov, ktoré majú schopnosť poškodzovať bunky a urýchľovať tak proces starnutia.

Účinky Karnozínu:

  • Karnozín je doslova jedinečný v ochrane bielkovín a DNA pred poškodením glykáciou (reakciou s krvným cukrom).
  • Karnozín ako vysoko koncentrovaná fyziologická súčasť mozgového tkaniva. Mozog využíva karnozín na opravu neurónov, na detoxifikáciu, neutralizuje toxicitu medi a zinku a zvyšuje výkonnosť mitochondrií. Zvyšuje neuroplasticitu, mentálnu výkonnosť a napomáha zachovaniu pamäte vo vyššom veku. Vhodný v prevencii Alzheimerovho syndrómu - stareckej demencie.
  • U diabetikov chráni cievy pred poškodením glykáciou, zároveň prispieva k normalizácii hladiny cukru.
  • Karnozín ako "molekula dlhovekosti". Ochranou telomér sa zvyšuje počet delivých cyklov bunky. Výsledkom je predĺženie regeneračnej schopnosti tkanív a spomalenie starnutia. Inými slovami, zvyšuje delenie buniek, čo má za následok viac funkčných buniek a teda i lepšie a dlhšie fungovanie celého organizmu a oddialenie procesu starnutia. 
  • Detoxifikácia: chelačným mechanizmom viaže ióny ťažkých kovov, hliníka, nadbytky medi a zinku pôsobiace neurotoxicky.
  • U športovcov prispieva k zvýšenej vytrvalosti a zvýšenému výkonu pôsobením proti prekysleniu svaloviny laktátom.
  • Zvyšuje delenie buniek, čo má za následok viac funkčných buniek a teda i lepšie a dlhšie fungovanie celého organizmu. Ochraňuje proteíny pred porušením ich štruktúry a tak zabezpečuje ich správnu funkciu v organizme. 
  • Je nápomocný pri autizme - dokázaný pozitívny efekt u detí s poruchami autistického spektra (PAS). 

Najmä pre koho je Karnositabs určený?

O prípravok Karnositabs sa zaujímajú predovšetkým osoby stredného veku, seniori, ľudia, ktorí si chcú udržať pocit mladosti a vitality čo najdlhšie, jedinci bojujúci s únavou či prejavmi zabúdania.

Zloženie

Karnozín, protihrudkujúce látky: mikrokryštalická celulóza, oxid kremičitý, horečnaté soli mastných kyselín; kukuričný škrob (spojivo), D-alfa-tokoferyl sukcinát.

NEOBSAHUJE laktózu, lepok, kvasnice a sladidlá. Vhodný pre vegánov.

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: 
Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Využitie

Zdravotné problémySrdcovo-cievny systém, Diabetes, Anti-aging, Nervový systém, psychika a pamäť, Koncentrácia a mentálny výkon

Doprava a dodanie

Poštovné je pri objednávke nad 55€ zdarma.

SPÔSOB DODANIA:

1. Slovenská pošta - BALÍK NA POŠTU (Vyzdvihnutie zásielky priamo na vašej najbližšej pošte) Cena: 2,90 € Tovar bude na pošte nasledujúci deň od odoslania.

2. GLS - EXPRES KURIER (Doručenie na adresu) Cena: 2,90 € Tovar bude u vás nasledujúci deň od odoslania.

SPÔSOB PLATBY:

1. DOBIERKA (platba pri prevzatí zasielky) Pri platba na dobierku je účtovaný extra poplatok: 1€

2. PLATBA NA ÚČET (Klasický bankový prevod do 3 pracovné dni) Po dokončení objednávky Vám príde automatický e-mail s informáciami potrebnými na zadanie bankového prevodu.Tovar bude vyskladnený až po pripísaní platby na náš účet.

Recenzie

Recenzujete: Finclub fin Karnositabs NEW 60 tabliet

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

 1 hviezdička2 hviezdičky3 hviezdičky4 hviezdičky5 hviezdičiek
Cena
Kvalita

Posledné Články