Finclub fin Vitakrilcaps NEW 60 kapsúl

fin Vitakrilcaps NEW Finclub

Viac pohľadov

Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Dostupnosť: Nie je na sklade

Akciová cena 46,20 €

Bežná cena: 53,30 €

Krilový olej – starostlivosť o srdce, cievy, pečeň


Inovovaný výživový doplnok Vitakrilcaps NEW obsahuje pokročilejšiu formu krilového oleja - tzv. Superba BoostTM. Získava sa z kôrovca - krill, ktorý pochádza z čistých morí pobrežia Antarktídy. 
Krilový olej je prospešný pre srdce, cievy, mozog, pečeň. Je súčasťou ochrany pred voľnými radikálmi, pred vyššou hladinou cholesterolu a aj rozvojom aterosklerózy.


Obsah balenia: 60 kapsúl
Dávkovanie: 2 kapsuly denne
Krajina pôvodu: Fínsko

Detaily

Kvalita produktu fin Vitakrilcaps NEW

Inovovaný výživový doplnok Vitakrilcaps NEW obsahuje pokročilejšiu formu krilového oleja - tzv. Superba BoostTM. Získava sa z kôrovca - krill, ktorý pochádza z čistých morí pobrežia Antarktídy.

Z miest, kde sú celosvetovo najčistejšie vody - bez ortuti, toxických látok a ťažkých kovov. Ekologická ťažba tohto kôrovca aj následný spracovateľský proces podliehajú prísnym kontrolám.

Vlastnosti a účinky krilového oleja:

  • Obsahuje omega-3 mastné kyseliny (DHA a EPA) viazané na fosfolipidy - podľa štúdií sa vstrebávajú až o 50% lepšie ako omega-3 z rybieho oleja. Navyše nemajú chuť rýb a nespôsobujú grganie.
  • Vďaka obsahu omega-3 mastných kyselín má kladný vplyv na kardiovaskulárny systém - je prospešný pre srdce, cievy, znižuje zvýšenú hladinu cholesterolu a je súčasťou ochrany pred rozvojom aterosklerózy.
  • Je zdrojom astaxantínu, ktorý patrí medzi hlavné karotenoidy morských živočíchov. Je užitočný v súvislosti s ochranou pred slnečným žiarením, posilňuje imunitnú odpoveď organizmu, má antioxidačné účinky.
  • Obsahuje značné množstvo fosfolipidov, ktoré majú kladný vplyv na funkciu pečene a podieľajú sa na trávení tukov. Ich nedostatok môže spôsobiť únavu, zhoršenie koncentrácie, nižšiu obranyschopnosť.
  • Je zdrojom cholínu (vitamín B8), ktorý býva označovaný za "mozgový vitamín". Má vplyv na pamäť a dobre fungujúci nervový systém.
  • Je súčasťou ochrany pred voľnými radikálmi.

Obsah účinných látok v dennej dávke (2 kapsuly):

1180 mg Krilový olej Superba BoostTM (Euphausia superba), ktorý obsahuje nasledovné účinné látky:

  • 318 mg omega-3 mastných kyselín (EPA 177 mg, DHA 82,5 mg)
  • 660 mg fosfolipidov
  • 82,5 mg cholínu
  • 100 µg astaxantínu

Obal kapsule obsahuje hovädziu želatínu.

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: 
Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Využitie

Zdravotné problémySrdcovo-cievny systém, Alergie, Pečeň, Nervový systém, psychika a pamäť, Koncentrácia a mentálny výkon

Doprava a dodanie

Poštovné je pri objednávke nad 55€ zdarma.

SPÔSOB DODANIA:

1. Slovenská pošta - BALÍK NA POŠTU (Vyzdvihnutie zásielky priamo na vašej najbližšej pošte) Cena: 2,90 € Tovar bude na pošte nasledujúci deň od odoslania.

2. GLS - EXPRES KURIER (Doručenie na adresu) Cena: 2,90 € Tovar bude u vás nasledujúci deň od odoslania.

SPÔSOB PLATBY:

1. DOBIERKA (platba pri prevzatí zasielky) Pri platba na dobierku je účtovaný extra poplatok: 1€

2. PLATBA NA ÚČET (Klasický bankový prevod do 3 pracovné dni) Po dokončení objednávky Vám príde automatický e-mail s informáciami potrebnými na zadanie bankového prevodu.Tovar bude vyskladnený až po pripísaní platby na náš účet.

Recenzie

Recenzujete: Finclub fin Vitakrilcaps NEW 60 kapsúl

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

 1 hviezdička2 hviezdičky3 hviezdičky4 hviezdičky5 hviezdičiek
Cena
Kvalita

Posledné Články