Finclub fin Vi-va HA collagen 500 ml

fin Vi-va HA collagen Finclub

Viac pohľadov

Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý


Dostupnosť: Skladom (odosielame do 24hod.)


Akciová cena 39,60 €

Bežná cena: 46,00 €

Za tento produkt získate 40 vernostných bodov. 40 bodov = 2,00 €.

Rybí hydrolyzovaný kolagén Peptan ™ s kyselinou hyalurónovou a s vit. C


Látky obsiahnuté v produkte fin Vi-va HA collagen sú veľmi dôležité pre zdravie kože, kĺbov a spojivového tkaniva. S vekom sa ich tvorba znižuje, preto je potrebné ich dopĺňať.
Prispievajú k udržaniu pružnej, zdravej a krásnej pleti, podporujú hydratáciu pokožky, zvyšujú jej hebkosť a posilňujú štruktúru. Efektívne bojujú s vráskami a príznakmi starnutia kože.


Obsah balenia: 500 ml s praktickou odmerkou
Dávkovanie: 50 ml denne
Denná dávka obsahuje: 10g rybieho kolagénu Peptan ™, 100 mg kyseliny hyalurónovej, 75 mg vitamínu C
Krajina pôvodu: Fínsko

Detaily

fin Vi-vaHa collagen

Fin Vi-vaHA collagen obsahuje rybí hydrolyzovaný kolagén Peptan ™, kyselinu hyalurónovú a vitamín C. Kolagén a kyselina hyalurónová sú dôležité pre zdravie pokožky, spojivového tkania a pohybového aparátu. S pribúdajúcim vekom sa ich tvorba znižuje, preto je vhodné ich dopĺňať.

Čo je kolagén?

Kolagén je základná stavebná bielkovina v telách ľudí a živočíchov, ktorá je základnou stavebnou hmotou spojivových tkanív, teda aj chrupavky, kostí, kĺbov, väzov, šliach, chrupaviek, ale aj kože.

Tvorí 30% všetkých bielkovín v tele, a dokonca až 70 % sušiny kĺbových chrupaviek. Táto vláknitá, vo vode nerozpustná bielkovina udržuje nielen našu pleť, ale všetky tkanivá v tele dokonale mladé a pružné. 

No vedeli ste, že od 25. roku života naše telo postupne stráca schopnosť kolagén tvoriť a po 40. roku ho už netvorí takmer vôbec.

Nie nadarmo sa nazýva bielkovinou mladosti. Kolagén dokážeme získať aj z konzumovaného jedla, avšak v dôsledku starnutia, postupom času dochádza k degradácii veľkého množstva kolagénu v organizme a teda narastá aj potreba jeho dopĺňania.

Prečo práve rybací kolagén?

Rybací kolagén sa vstrebáva až 1,5-krát lepšie ako kolagén z hovädzieho dobytka a ošípaných, a to kvôli jeho nízkej molekulovej hmotnosti. Rybí kolagén sa absorbuje cez črevnú bariéru do krvného obehu, a tak sa potom prenáša po celom tele.

Čistý rybí kolagén prestúpi do krvného obehu oveľa rýchlejšie, než iné typy kolagénu, takže pre pokožku je to ten najlepší zdroj kolagénu. Rybie kolagénne peptidy celkovo nezaťažujú tráviaci systém a sú veľmi dobre vstrebateľné.

Kyselina hyalurónová

Kyselina hyalurónová je číra, priehľadná látka, ktorá sa tvorí priamo vo vnútri našich buniek a cez ich membránu sa postupne pretláča do medzibunkového priestoru. Ak sa nenaviaže na iné molekuly, ale na vodu, mení sa na gél. Pri maximálnej hydratácii dokáže zväčšiť svoj objem až tisícnásobne. 

Najviac kyseliny hyaluronovej máme v koži, ale vo vysokých koncentráciách sa vyskytuje aj v pupočnej šnúre, kĺbovej tekutine, sklovci oka a taktiež v pľúcach, obličkách, mozgu a vo svaloch. Háčik je v tom, že dlho nevydrží. 

Polčas rozpadu kyseliny hyaluronovej v krvi je nanajvýš 5 minút, v koži 12 hodín, v chrupavke 1 až 3 týždne. Takmer dve tretiny kyseliny hyalurónovej, ktorú vyprodukuje náš organizmus, spotrebujeme v priebehu jedného dňa.

Navyše, čím sme starší, tým jej máme menej. Štyridsiatnik si "vyrobí" už iba polovicu množstva, ktoré potrebuje. Okrem pribúdajúceho veku ju likviduje aj zápal, nikotín, slnečné žiarenie a niektoré enzýmy.

Vitamín C 

Vitamín C prispieva k tvorbe kolagénu pre normálnu funkciu kostí, chrupaviek, zubov, kože a ciev. Má kladný vplyv na obranyschopnosť organizmu, na činnosť nervovej sústavy, podieľa 

Dávkovanie

50 ml denne. Pre dosiahnutie viditeľných výsledkov sa odporúča užívanie produktu 4 až 8 týždňov.

Využitie

Zdravotné problémyAnti-aging, Pohybové ústrojenstvo, Kožné problémy

Doprava a dodanie

Poštovné je pri objednávke nad 55€ zdarma.

SPÔSOB DODANIA:

1. Slovenská pošta - BALÍK NA POŠTU (Vyzdvihnutie zásielky priamo na vašej najbližšej pošte) Cena: 2,90 € Tovar bude na pošte nasledujúci deň od odoslania.

2. GLS - EXPRES KURIER (Doručenie na adresu) Cena: 2,90 € Tovar bude u vás nasledujúci deň od odoslania.

SPÔSOB PLATBY:

1. DOBIERKA (platba pri prevzatí zasielky) Pri platba na dobierku je účtovaný extra poplatok: 1€

2. PLATBA NA ÚČET (Klasický bankový prevod do 3 pracovné dni) Po dokončení objednávky Vám príde automatický e-mail s informáciami potrebnými na zadanie bankového prevodu.Tovar bude vyskladnený až po pripísaní platby na náš účet.

Recenzie

Recenzujete: Finclub fin Vi-va HA collagen 500 ml

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

 1 hviezdička2 hviezdičky3 hviezdičky4 hviezdičky5 hviezdičiek
Cena
Kvalita

Posledné Články