Finclub Fintabs pro 200 tabliet

Fintabs pro finclub

Viac pohľadov

Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Dostupnosť: Nie je na sklade

Akciová cena 18,00 €

Bežná cena: 20,00 €

Zdravý pohybový aparát a krásne vlasy, nechty a pleť


Fintabs pro obsahuje zložky, ktoré okrem starostlivosti o pohybový aparát prospievajú vlasom, nechtom či pleti.


Obsah balenia: 200 tabliet
Dávkovanie: 2 tablety denne, ráno a napoludnie, pred alebo po jedle
Krajina pôvodu: Fínsko

Detaily

Účinky jednotlivých zložiek produktu Fintabs pro:

 • VÁPNIK je potrebný pre udržanie dobrého stavu kostí a zubov, prispieva k normálnej činnosti svalov, k funkcii nervových prenosov, podporuje energetický metabolizmus.
 • HORČÍK je nevyhnutný minerálny prvok pre správne fungovanie ľudského organizmu. Nevhodná strava, nadmerné používanie tukov, cukru, solí a alkohol, rovnako ako diéty a nadmerná fyzická záťaž môžu spôsobiť jeho nedostatok. Horčík je nápomocný pre udržanie zdravých kostí a zubov, prispieva k normálnej psychickej činnosti, k zníženiu miery únavy a vyčerpania, k dobrej funkcii svalov i nervovej sústavy.
 • KREMÍK je prvok, ktorého obsah v spojivových tkanivách s vekom klesá, pritom jeho príjem prostredníctvom potravy býva mnohokrát nedostatočný. Pritom zohráva v ľudskom organizme veľmi významnú úlohu: nachádza sa v tkanivách, v krvi, v kostiach, v chrupavkách, v mozgovom obale a bielej hmote mozgu, v cievnych stenách, v pečeni a ďalších orgánoch. 
 • BIOTÍN prispieva k udržaniu normálneho stavu vlasov, slizníc a pokožky.
 • CHRÓM prispieva k udržaniu normálnej hladiny glukózy v krvi. Pri jeho nedostatku môže dôjsť k narušeniu metabolizmu glukózy, čo sa môže prejaviť únavou. Chróm sa nadmerne vylučuje pri fyzickej práci, duševnom vypätí, v tehotenstve.
 • SELÉN prispieva k udržaniu normálneho stavu vlasov a nechtov, k správnej funkcii imunitného systému, k tvorbe mužských pohlavných buniek (spermií). Je súčasťou ochrany buniek pred oxidatívnym stresom. 
 • ZINOK je prospešný pre udržanie zdravých kostí, vlasov, nechtov i pokožky, pomáha udržať hladinu testosterónu v krvi, stará sa o zrak a imunitu, pozitívne pôsobí na plodnosť.
 • VITAMÍN A je súčasťou starostlivosti o pokožku, o sliznice, zrak i obranyschopnosť organizmu, prispieva k metabolizmu železa.
 • VITAMÍN B2 (riboflavín) prispieva k normálnej činnosti nervovej sústavy, pomáha udržať zdravý stav slizníc a pokožky, je súčasťou starostlivosti o zrak, pomáha bojovať s únavou.
 • VITAMÍN B5 (kyselina pantoténová) prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu, k zníženiu miery únavy, podporuje mentálnu činnosť.
 • VITAMÍN B6 je súčasťou starostlivosti o imunitný systém, je dôležitý pre psychiku, prispieva k tvorbe červených krviniek a normálnemu metabolizmu homocysteínu.
 • VITAMÍN C podporuje tvorbu kolagénu dôležitého pre chrupavky, kosti a pokožku, je prospešný v starostlivosti o imunitný systém i nervovú sústavu, pomáha bojovať s únavou, podporuje vstrebávanie železa, chráni bunky pred oxidatívnym stresom.
 • VITAMÍN E prispieva k ochrane buniek pred oxidatívnym stresom, čo je proces, kedy vznikajú voľné radikály, ktoré podporujú napr. proces starnutia.
 • VITAMÍN K prispieva k normálnej zrážanlivosti krvi, je súčasťou starostlivosti o kosti a pohybový aparát.
 • KYSELINA LISTOVÁ podporuje krvotvorbu, prispieva k rastu zárodočných tkanív počas tehotenstva, stará sa o psychiku a imunitný systém, podporuje metabolizmus homocysteínu, bojuje s únavou.

Obsah účinných látok

93 mg kremíka; 40 mg vápnika, 20 mg vit. C; 5 mg zinku; 3,3 mg vit. E; 1,3 mg vit. B5; 1 mg horčíka; 0,73 mg vit. B6; 0,5 mg vit. B2; 100 mikrogramov kys listovej; 80 mikrogramov vit. A; 16,6 mikrogramov chrómu; 15 mikrogramov biotínu; 8,3 mikrogramov selénu.

Upozornenie

Schválené antidopingovým výborom ČR. Výrobok nie je určený deťom do 3 rokov. Skladujte pri teplote do 25 °C. Neprekračujte ustanovenú dennú dávku.

Uvedený výživový doplnok je schválený Úradom verejného zdravotníctva Slovenskej republiky.

Využitie

Zdravotné problémyAnti-aging, Pohybové ústrojenstvo, Vlasy

Doprava a dodanie

Poštovné je pri objednávke nad 55€ zdarma.

SPÔSOB DODANIA:

1. Slovenská pošta - BALÍK NA POŠTU (Vyzdvihnutie zásielky priamo na vašej najbližšej pošte) Cena: 2,90 € Tovar bude na pošte nasledujúci deň od odoslania.

2. GLS - EXPRES KURIER (Doručenie na adresu) Cena: 2,90 € Tovar bude u vás nasledujúci deň od odoslania.

SPÔSOB PLATBY:

1. DOBIERKA (platba pri prevzatí zasielky) Pri platba na dobierku je účtovaný extra poplatok: 1€

2. PLATBA NA ÚČET (Klasický bankový prevod do 3 pracovné dni) Po dokončení objednávky Vám príde automatický e-mail s informáciami potrebnými na zadanie bankového prevodu.Tovar bude vyskladnený až po pripísaní platby na náš účet.

Recenzie

Recenzujete: Finclub Fintabs pro 200 tabliet

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

 1 hviezdička2 hviezdičky3 hviezdičky4 hviezdičky5 hviezdičiek
Kvalita
Cena

Posledné Články