NaturMedic Gurmar Dia káva (30x3g)

Gurmar Dia káva

Viac pohľadov

Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Dostupnosť: Nie je na sklade

Akciová cena 12,60 €

Bežná cena: 15,00 €

Chutná káva pre diabetikov s aktívnou zložkou Gurmar


Originálna instantná čierna káva lahodnej chuti určená pre diabetikov s aktívnou zložkou Gurmar (extrakt z rastliny Gymnema sylvestre), ktorej sa hovorí aj prírodný "zabijak cukru."
Káva bez konzervantov, dochucovadiel, umelých farbív a aróm, ktorá pomáha optimalizovať hladinu cukru v krvi.


Obsah balenia: 30 vrecúšok (a 3g)
Dávkovanie: podľa chuti a vlastného uváženia :-) 
Zloženie: čierna instantná káva, Gymnema sylvestre extrakt
Výrobca: NaturMedic

Detaily

Čo je Gurmar (Gymnema sylvestre)?

Gurmar (známy aj ako Gymnema Sylvestre) je rastlina pôvodom z tropických lesov južnej a strednej Indie a Srí Lanky, ktorá sa už vyše 2000 rokov používa v tradičnej indickej medicíne. Gurmar je jednou z najúčinnejších ajurvédskych bylín na diabetes, ktorá si právom vyslúžila prívlastok "zabijak cukru“. A ako už napovedá samotná prezývka Gurmaru, jeho využitie je najmä pri liečbe diabetu.

Gurmar (gymnema) je jedným z najúčinnejších prírodných prostriedkov na liečbu diabetes I. a II. typu. Pôsobí pri poruchách metabolizmu cukrov viacerými účinkami.
Stimuluje tvorbu inzulínu, regeneruje beta-bunky pankreasu a zároveň zvyšuje aktivitu enzýmov zúčastnených metabolizmu glukózy a zabraňuje vzniku inzulínovej rezistencie.

Tento účinok je charakteristický najmä pri diabetes 2. typu, kedy je znížená tvorba inzulínu. Obnova beta buniek vedie v mnohých prípadoch k úplnej kompenzácii oslabenej funkcie pankreasu a k úplnému vyliečeniu.

Gurmar a chuť na sladké

U účinnej látky Gurmaru - peptid gurmarín, bola preukázaná tzv. selektívna blokáda chuti na sladké. Užívanie Gurmaru vedie teda k redukcii chuti na sladké a kalorické jedlo a teda v konečnom dôsledku aj k chudnutiu. Inými slovami, peptid gurmarín spolu s kyselinou gymnemovou napodobujú glukózu, viažu sa na chuťové bunky špecifické pre sladkú chuť, bránia aktivácií chuťových pohárikov cukrom v jedle a tak znižujú chuť na cukor.

Vlastnosti Gurmar Dia kávy:

 • káva čistej lahodnej chuti pre diabetikov
 • kombinácia kávy Arabika a Robusta
 • extrakt rastliny Gurmar (Gymnema sylvestre)
 • extrakt s 25% obsahom gymnemových kyselín
 • optimalizácia hladiny cukru v krvi
 • nespôsobuje pálenie záhy a pocit prekyslenia
 • plná kávová chuť
 • ultra jemná k žalúdku
 • porciovaná, stále svieža
 • bez konzervantov a dochucovadiel
 • bez umelých farbív a aróm

Benefity Gurmar Dia kávy:

 • optimalizácia a udržanie správnej hladiny cukru v krvi
 • prispieva k zníženiu rizika vzniku cukrovky
 • resorpcia sacharidov a cholesterolu v tenkom čreve
 • znižuje premenu sacharidov na tuky
 • znižuje chuť na sladké
 • znižuje hladinu lipidov
 • vhodná na pravidelné dlhodobé užívanie
 • dodá dostatok energie

Predovšetkým pre koho je Gurmar Dia káva určená?

Gurmar Dia káva je káva čistej lahodnej chuti bez konzervantov, dochucovadiel, umelých farbív a aróm určená pre diabetikov I. aj II. typu, (samozrejme dospelých nakoľko ide o kávu), ktorí aktívne a zodpovedne pristupujú k starostlivosti o svoje zdravie a snažia sa o správnu kompenzáciu cukrovky.

Gurmar Dia káva obsahuje koncentrovaný extrakt z indickej rastliny Gurmar (Gymenema sylvestre), ktorému sa ľudovo hovorí aj prírodný "zabijak cukru". Táto káva je jemná k žalúdku, nespôsobuje pálenie záhy a pocit nepríjemného prekyslenia. 

Spojenie čistej kávy s týmto extraktom predstavuje chutný spôsob ako pravidelne optimalizovať hladinu cukru v krvi a udržiavať tak cukrovku pod kontrolou. Gurmar Dia káva je hygienicky porciovaná do jednorázových hermeticky uzavretých vrecúšok, čím je zabezpečená jej stála sviežosť a uchovanie všetkých živín.

Spôsoby dochutenia

Gurmar Dia káva neobsahuje žiadne dochucovadlá, ide o čistú kávu. Aj keď by sa mala káva piť čistá, je možné si ju osladiť podľa vlastnej chuti. Medzi najvhodnejšie sladidlá pre diabetikov určite patrí Stévia, ktorá má glykemický index 0, alebo prírodný brezový cukor Xylitol s glykemickým indexom 7. Tieto sladidlá nemajú negatívny vplyv na hladinu cukru v krvi. Gurmar Dia káva je vhodná na pravidelné každodenné užívanie.

Upozornenie

Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Využitie

Zdravotné problémyDiabetes

Doprava a dodanie

Poštovné je pri objednávke nad 55€ zdarma.

SPÔSOB DODANIA:

1. Slovenská pošta - BALÍK NA POŠTU (Vyzdvihnutie zásielky priamo na vašej najbližšej pošte) Cena: 2,90 € Tovar bude na pošte nasledujúci deň od odoslania.

2. GLS - EXPRES KURIER (Doručenie na adresu) Cena: 2,90 € Tovar bude u vás nasledujúci deň od odoslania.

SPÔSOB PLATBY:

1. DOBIERKA (platba pri prevzatí zasielky) Pri platba na dobierku je účtovaný extra poplatok: 1€

2. PLATBA NA ÚČET (Klasický bankový prevod do 3 pracovné dni) Po dokončení objednávky Vám príde automatický e-mail s informáciami potrebnými na zadanie bankového prevodu.Tovar bude vyskladnený až po pripísaní platby na náš účet.

Recenzie

Recenzujete: NaturMedic Gurmar Dia káva (30x3g)

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

 1 hviezdička2 hviezdičky3 hviezdičky4 hviezdičky5 hviezdičiek
Kvalita
Cena

Posledné Články