Wolfberry Himalájska soľ ružová 250g

Himalájska soľ ružová Wolfberry

Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Dostupnosť: Nie je na sklade

1,30 €

Nerafinovaná prírodná kryštalická soľ s obsahom 84 stopových prvkov. Bez umelých anorganických aditív, chemického fluóru a jódu.
Je idálnou náhradou bežnej škodlivej kuchynskej soli. Vhodná aj do kúpeľa.


Obsah balenia: 250g
Krajina pôvodu: Pakistan

Detaily

Himalájska soľ ružová - detailnejšie informácie

Himálajska ružová soľ sa ťaží v Pakistane. Táto soľ sa vyskytuje v načervenalej alebo ružovej farbe, ale nie je žiadnou vzácnosťou ani jej biela forma. Ružová himalájska soľ je až neuveriteľne čistá, pretože je 250 miliónov rokov stará, takže nezaznamenala dopad civilizácie ako napr. u morskej soli, ktorá je ťažená často zo znečistených oblasti oceánov.

Vznikla pod veľkým tlakom na sebe ležiacich hornín. Svoju ružovú farbu získala himalájska soľ vďaka obsahu oxidu železa a širokej škále ďalších minerálov. V minulosti bola táto soľ v Európe nazývana ako kráľovská soľ, pretože bola vyhradená iba pre členov kráľovskej rodiny.

Wolfberry himalájska soľ ružová sa ťaží z baní ručne, v súlade s prírodou a dlhoročnou tradíciou. Pri ťažbe sa teda nepoužívajú žiadne mechanické zariadenia, ale ani trhaviny. Potom, ako je soľ ručne vyťažena, tak je aj ručne rozdrvená, ručne premytá a následne vysušená na slnku.  

Pre konzumáciu je vyberaných len asi 10% najkvalitnejšej soli a tá je pravidelne kontrolovaná v nezávislých laboratóriách. Soľ je sterilne zabalená a je teda vhodná k priamej konzumácií.

Vďaka tomu, že do nej nie sú pridávané žiadne umelé chemické zlúčeniny, tak sa výborne hodí i do relaxačných kúpeľov. Práve z nich totiž dokáže pokožka krásne vstrebávať všetky drobné častice obsiahnutých minerálov, takže si organismus v takomto kúpely nielen krásne oddýchne, ale zároveň doplní aj potrebné látky.  

Himalájska soľ Wolfberry obsahuje 88 prvkov (z toho až 84 minerálov), ktoré sú v tak malých časticiach, že sú ľahko absorbované bunkami ľudského tela. 

Kompletný zoznam prvkov obsiahnutých v himalájskej ružovej soli Wolfberry

Vodík, lithium, beryllium, bór, uhlík, dusík, kyslík, fluorid, sodík, horčík, hliník, kremík, fosfor, síra, chlorid, draslík, vápník, skandium, titan, vanad, chróm, mangán, železo, kobalt, nikel, meď, zinok, gálium, germánium, arzén, selén, bróm, rubídium, stroncium, ytterbium, zirkonium, niob, molybdén, technecium, ruthenium, rhodium, palladium, striebro, kadmium, indium, cín, antimón, telur, jód, cesium, barium, lanthan, cer, praseodym, neodym, promethium, samarium, europium, gadolinium, terbium, dysprosium, holmium, erbium, thulium, ytterbium, lutecium, hafnium, tantal, wolfram, rhenium, osmium, iridium, platina, zlato, ortuť, thalium, olovo, bismut, polonium, astat, francium, rádium, aktinium, thorium, protaktinium, urán, neptunium, plutonium.

Nutričné hodnoty v 100g

Energia: 12 kJ/3 kcal; Tuky: <0.1g; Bielkoviny: 0,94g; Soľ: 94,1g; 
Vápnik: 205 mg; 
Draslík: 618 mg; 
Železo: 105,4 mg.   

Alergény: bez alergénov
Skladovanie: skladujte v tme a suchu. 

Využitie

Zdravotné problémyNie

Doprava a dodanie

Poštovné je pri objednávke nad 55€ zdarma.

SPÔSOB DODANIA:

1. Slovenská pošta - BALÍK NA POŠTU (Vyzdvihnutie zásielky priamo na vašej najbližšej pošte) Cena: 2,90 € Tovar bude na pošte nasledujúci deň od odoslania.

2. GLS - EXPRES KURIER (Doručenie na adresu) Cena: 2,90 € Tovar bude u vás nasledujúci deň od odoslania.

SPÔSOB PLATBY:

1. DOBIERKA (platba pri prevzatí zasielky) Pri platba na dobierku je účtovaný extra poplatok: 1€

2. PLATBA NA ÚČET (Klasický bankový prevod do 3 pracovné dni) Po dokončení objednávky Vám príde automatický e-mail s informáciami potrebnými na zadanie bankového prevodu.Tovar bude vyskladnený až po pripísaní platby na náš účet.

Recenzie

Recenzujete: Wolfberry Himalájska soľ ružová 250g

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

 1 hviezdička2 hviezdičky3 hviezdičky4 hviezdičky5 hviezdičiek
Cena
Kvalita

Posledné Články