Balíček imunity pre dospelých

Balíček imunity pre dospelých

Viac pohľadov

Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý


Dostupnosť: Skladom (odosielame do 24hod.)


Názov produktuCenaMnož.

Akciová cena 10,90 €

Bežná cena: 11,90 €

22,90 €

Nie je na sklade

Akciová cena 28,60 €

Bežná cena: 33,00 €

Akciová cena 16,00 €

Bežná cena: 18,50 €

Balíček imunity pre dospelých je navrhnutý tak, aby odstránil minerálové a vitamínové deficity a podporil správne procesy v organizme.
Zároveň obsahuje funkčné prírodné látky na posilnenie imunity a obranyschopnosti organizmu.

Detaily

1. Omega-3 HP UltraD 

Synergia omega-3 mastnách kyselín a vitamínu D3 zabezpečuje maximálnu vstrebateľnosť vitamínu D3 a efektívne posilnenie imunitného systému.

Omega-3 HP UltraD je vysoko čistený rybí olej obohatený vitamínom D prírodného pôvodu, bez príchute, neutrálny a čistý. Jeho vysoká čistota (HP-high purity) dokonca prevyšuje štandard Európskeho liekopisu EPh. Obsahuje až 4-krát viac vitamínu D ako olej z treščej pečene! 

Rybí olej s vitamínom D je obzvlášť vhodný pri potrebe urýchleného nárastu hladiny vitamínu D. Vitamín D sa totiž ukladá v tukovom tkanive, dke sa hladina v sére zvyšuje postupne niekoľko týždňov, až kým sa dosiahne optimálna hodnota. S dávkou 1000 I.U. (2,5 ml) až 2000 I.U. jednotiek (5 ml) denne sa čas potrebný pre dosiahnutie optimálnej hladiny skracuje.  

 • Stimuluje imunitu pri liečbe všetkých druhov onkologických ochorení.
 • Posilňuje imunitný systém a znižuje tak chorobnosť nielen v zimných mesiacoch.
 • Účinkuje preventívne v boji s infekciami, nádormi a autoimunitnými ochoreniami.
 • Pomáha pri závažných imunodeficitných stavoch detí a dospelých - časté a opakujúce sa infekcie, vírusové infekcie a herpes.
 • Účinkuje pri hypertrofii a rakovine prostaty.
 • Pri diagnostikovanej osteoporóze - na zvýšenie vstrebávania vápnika z potravy.
 • Je dezodorizovaný - zbavený zápachu po rybách, je neutrálnej chuti a vhodný na priame užívanie po lyžičkách.

2. fin Bi-iomare caps

Olej zo žraločej pečene fin Bi-iomarecaps patrí medzi najkvalitnejšie produkty svojho druhu na trhu vôbec a dlhodobo patrí medzi najžiadanejšie produkty fínskej spoločnosti Finclub. Využívaný je najmä na posilňovanie imunity.

Bi-iomare caps obsahuje olej zo žraločej pečene, ktorý je zdrojom látok ako alkylglyceroly, squalamín, skvalén či omega-3 nenasýtené mastné kyseliny, ktoré si organizmus nedokáže vyrobiť a musí ich prijímať v potrave.

 • Alkyglyceroly majú vedecky preukázané účinky na podporu imunitného systému. Stimulujú biele krvinky a krvné doštičky, ale aj makrofágy (ochraňujú bunky pred baktériami a inými cudzorodými látkami) a cytokiny (dôležité pre fungovanie imunitného systému).
 • Látka Squalamín by podľa amerických vedcov z Georgetownskej univerzity vo Washingtone mala umožniť bojovať proti niektorým vírusovým ochoreniam počnúc žltačkou až po žltú zimnicu. Jej antibakteriálne pôsobenie je známe od jeho objavenia v žraločej pečeni v roku 1993. Podľa odborníkov je squalamín svojimi účinkami porovnateľný s bežnými antibiotikami. 
 • Skvalén zlepšuje okysličenie buniek, má vplyv na koncentráciu a pamäť a spomaľuje proces starnutia.
 • Omega-3 zohrávajú významnú úlohu pri prevencii pred civilizačnými chorobami, čo potvrdili aj mnohé štúdie. Omega-3 tuky patria do skupiny esenciálnych (nevyhnutných, základných) mastných kyselín, ktoré si telo bohužiaľ nedokáže vytvoriť samo a preto ich musíme prijímať potravou.
 • Vitamín E je účinným antioxidantom, ktorý prispieva najmä k ochrane buniek pred oxidačným stresom.

3. fin Mineraltabs

Široké spektrum životne dôležitých minerálov a stopových prvkov, ktoré prispievajú k správnemu fungovaniu organizmu. Mineraltabs obsahuje minerály vápnik, fosfor, horčík, kremík, železo, zinok, meď, mangán, selén, chróm a vitamín C.

4. Turmerix

Turmerix = kurkumové kapsule s prírodným komplexom kurkuminoidov obsahujú aj extrakt z čierneho korenia piperín, ktorý zabezpečuje až 20-násobne lepšiu vstrebateľnosť a biologickú účinnosť v porovnaní s bežnými extrakmi kurkuminoidov.

Kurkuma je silná protizápalová bylina, ktorá sa po stáročia používa na liečbu rôznych ochorení. Tento koreň, ktorý je bratrancom zázvoru, je pôvodom z juhovýchodnej Ázie a niekedy sa nazýva „indický šafran“, pretože má krásnu zlatistú farbu.

Turmerix obsahuje okrem iného aj aromatické silice, ktoré pôsobia synergicky a spoločne zvyšujú celkovú účinnosť. Ideálny na trombózu, astmu, zahlienenie, zápaly, detoxikáciu a ďalšie zravotné problémy.

Okrem toho sa ukázalo, že kurkuma zvyšuje antioxidačnú kapacitu organizmu a pomáha bojovať proti poškodeniu voľnými radikálmi. To je obzvlášť dobré pre imunitný systém, ako aj funkciu mozgu. 

Využitie

Zdravotné problémyNádcha, chrípka, angína, prechladnutie, Parazity, plesne a kvasinky

Doprava a dodanie

Poštovné je pri objednávke nad 55€ zdarma.

SPÔSOB DODANIA:

1. Slovenská pošta - BALÍK NA POŠTU (Vyzdvihnutie zásielky priamo na vašej najbližšej pošte) Cena: 2,90 € Tovar bude na pošte nasledujúci deň od odoslania.

2. GLS - EXPRES KURIER (Doručenie na adresu) Cena: 2,90 € Tovar bude u vás nasledujúci deň od odoslania.

SPÔSOB PLATBY:

1. DOBIERKA (platba pri prevzatí zasielky) Pri platba na dobierku je účtovaný extra poplatok: 1€

2. PLATBA NA ÚČET (Klasický bankový prevod do 3 pracovné dni) Po dokončení objednávky Vám príde automatický e-mail s informáciami potrebnými na zadanie bankového prevodu.Tovar bude vyskladnený až po pripísaní platby na náš účet.

Recenzie

Recenzujete: Balíček imunity pre dospelých

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

 1 hviezdička2 hviezdičky3 hviezdičky4 hviezdičky5 hviezdičiek
Cena
Kvalita

Posledné Články