Oro Verde Jergón Sacha 100 kapsúl

Jergón Sacha Oro Verde

Viac pohľadov

Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Dostupnosť: Nie je na sklade

Akciová cena 8,90 €

Bežná cena: 13,90 €

Dátum spotreby: 16.5.2024

Sušená, mletá hľúza Dracontium loretense Engl., ktorá sa v tradičnej juhoamerickej etnomedicíne využíva pri gastrointestinálnych problémoch.


Obsah balenia: 100 kapsúl
Dávkovanie: 2 kapsuly 2-krát denne

Detaily

Jergón Sacha a etnomedicína

Tropická rastlina, ktorá sa skladá z jediného, gigantického a hlboko deleného listu rastúceho z podrastnej hľuzy na dlhej a hrubej stonke pripomínajúcej kmeň mladého stromčeka. Etnobotanicky je považovaná za vzorovú rastlinu, kedy použitie je priamo späté s fyzickým vzhľadom rastliny. V tomto príklade stonka so šupinatou kresbou a škvrnité zafarbenie Jergon Sacha veľmi pripomína jedovatého hada pochádzajúceho z rovnakej oblasti. Zašpicatené konce listu potom vzhľadom pripomínajú jedové zuby hada.

Využitie:

  • Pri gastrointestinálnych problémoch, akými sú kŕče, hnačka, nechutenstvo, zápcha či plynatosť až po závažnejšie stavy.

Kvalita produktu

Šetrne zozbieraná, starostlivo ručne prebraná, sušená, mletá hľuza. Garancia vysokej kvality a správnosti botanického druhu. Spracované v prevádzkach s certifikovaným HACCP a GMP systémom.

Upozornenie

Nie je určené pre deti do 3 rokov! Neodporúča sa osobám s poruchou metabolizmu šťavelanov! Nenahrádza pestrú stravu. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Schválené Min. Zdravotníctva - Hlavným Hygienikom SR HEM 350-5.01.05-369/2

Využitie

Zdravotné problémyTráviace problémy, Hrubé črevo

Doprava a dodanie

Poštovné je pri objednávke nad 55€ zdarma.

SPÔSOB DODANIA:

1. Slovenská pošta - BALÍK NA POŠTU (Vyzdvihnutie zásielky priamo na vašej najbližšej pošte) Cena: 2,90 € Tovar bude na pošte nasledujúci deň od odoslania.

2. GLS - EXPRES KURIER (Doručenie na adresu) Cena: 2,90 € Tovar bude u vás nasledujúci deň od odoslania.

SPÔSOB PLATBY:

1. DOBIERKA (platba pri prevzatí zasielky) Pri platba na dobierku je účtovaný extra poplatok: 1€

2. PLATBA NA ÚČET (Klasický bankový prevod do 3 pracovné dni) Po dokončení objednávky Vám príde automatický e-mail s informáciami potrebnými na zadanie bankového prevodu.Tovar bude vyskladnený až po pripísaní platby na náš účet.

Recenzie

Recenzujete: Oro Verde Jergón Sacha 100 kapsúl

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

 1 hviezdička2 hviezdičky3 hviezdičky4 hviezdičky5 hviezdičiek
Cena
Kvalita

Posledné Články