Kompava Premium Colostrum 60 kapsúl

Kompava premium colostrum

Viac pohľadov


Dostupnosť: Skladom (odosielame do 24hod.)


Akciová cena 16,90 €

Bežná cena: 18,20 €

Za tento produkt získate 17 vernostných bodov. 17 bodov = 0,85 €.

Výživový doplnok na podporu imunity Kompava Premium Colostrum posilňuje imunitný systém, zvyšuje výkon a regeneráciu.
Kolostrum alebo mlädzivo je tekutina mliečnej žľazy všetkých cicavcov, ktorá sa vylučuje len do 72 hodín po pôrode. Pre novorodenca je to látka, ktorá mu pomáha prežiť prvých pár dní na svete preplnenom vírusmi a baktériami. 


Obsah balenia: 60 kapsúl
Obsah účinnej zložky v 1 kapsule: 350 mg
Odporúčané dávkovanie: 2-4 kapsuly denne, deti 1x1 kapsula denne
Krajina pôvodu: Slovensko

Detaily

Kompava Premium Colostrum 

Výživový doplnok na imunitu Kompava Premium Colostrum je inými slovami mlädzivo, to jest tekutina mliečnej žľazy všetkých cicavcov (teda aj človeka), ktorá sa vylučuje len do 72 hodín po pôrode. Pre novorodenca je to látka, ktorá mu pomáha prežiť prvých pár dní na svete preplnenom vírusmi a baktériami. Kolostrum je dôležitá látka pre obranyschopnosť organizmu.

Kedy je Premium Colostrum vhodnou voľbou?

  • pri zníženej imunite
  • pri chudokrvnosti (anémia z nedostatku železa)
  • počas fyzického výkonu urýchľuje prenos glukózy do svalov, čím zvyšuje výkonnosť, podporuje vytrvalosť a zabraňuje katabolizmu
  • po fyzickom výkone (urýchľuje regeneráciu, aktivuje proces zmnoženia svalových buniek, redukuje svalovú bolesť a svalovú horúčku, zvyšuje záťažovú toleranciu)
  • pri redukčných diétach na doplnenie všetkých potrebných živín, nedodávaných potravou a na uprednostnenie štiepenia tukov pred cukrami
  • na spomalenie stárnutia pokožky, zvýšením tvorby kolagénu-anti-aging efekt (vnútorná i vonkajšia aplikácia)
  • na zabezpečenie psychickej rovnováhy (dobrý duševný stav organizmu pozitívne ovplyvňuje bojovnosť organizmu proti rôznym ochoreniam) 

Čo Premium Colostrum obsahuje?

1. Imunoglobulíny (IgG 35%, IgM, IgA) – látky produkované organizmom ako odpoveď na prítomnosť látky, ktorá do organizmu nepatrí. Buď priamo cudzorodú látku eliminujú alebo na ňu upozornia iné imunitné bunky.

2. Prirodzené rastové faktory (IgF 1, TGF-B2, EGF, FGF, PDGF) 1,2% – podporujú a obnovujú rast svalov a kostí, chrupavky, pokožky, kolagénu a nervového tkaniva (tieto rastové faktory sú prírodné, nesteroidné, preto je tento prípravok považovaný aj za prírodný anabolický prípravok, ktorý je absolútne bezpečný). Rastové faktory majú unikátnu schopnosť podporovať rast buniek a tým aj obnovu tkanív. Považujú sa pre túto schopnosť za elixír mladosti.

3. Laktoferin 0,6% – zabezpečuje transport železa v organizme. Naviazaním železa na laktoferín, stratia baktérie svoj zdroj obživy a preto sa zastaví ich rozmnožovanie. Vďaka tomu je považovaný za hlavný regulátor obranyschopnosti.

4. Lyzozým 0,16% – enzým, ktorý narúša bakteriálne steny a tým vykazuje silné antibakteriálne účinky.

5. Proteín PRP – (na prolín bohatý proteín) – klinickými štúdiami bolo dokázané, že dokáže zvrátiť priebeh takých závažných neurologických ochorení ako sú Parkinsonova a Alzheimerova choroba, reguluje imunitný systém (pri oslabení ho stimuluje, pri autoimunitných ochoreniach ho ukludňuje).

6. Vitamíny – A, B1, B2, B3, B5, B9, B12, C, H-biotín, cholín 2% – ovplyvňujú všetky biochemické procesy v tele

7. Aminokyseliny – nevyhnutná zložka pre stavbu mnohých zlúčenín ako sú enzýmy, peptidy a pod. (Colostrum obsahuje až 26 AK).

8. Minerály 3,1% – vápnik, sodík, horčík, fosfor, draslík – základná zložka pri stavbe a funkcie kostí a svalov 

Oporúčané dávkovanie a užívanie

- Dospelí: 2-4 kapsuly denne
- Deti: 1 kapsula 1-krát denne

Kolostrum treba zapiť dostatočným množstvom vody. Nevhodné užívať s tráviacimi enzýmami. Odporúčame užívať na lačno alebo 30 minút pred jedlom alebo tréningom. Pri malých deťoch odporúčame obsah kapsúl vysypať do vody a hneď vypiť. 

Zloženie

Kolostrum (350 mg +-7,5%), živočíšna želatína, farbivo oxid titáničitý.

Upozornenie

Výrobok obsahuje alergén: laktózu. Vhodné pre deti od 3 rokov. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzavretom obale, pri teplote od 10˚C do 25˚C, mimo dosahu malých detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy.

Rozhodnutie ÚVZSR OHVBPKV/5088/2010/Ht

No doping – výrobok neobsahuje žiadnu látku zo Zoznamu zakázaných látok Svetového Antidopingového kódexu. Výrobok neobsahuje konzervačné látky, syntetické farbivá, ani geneticky modifikované suroviny. NO alergens – neobsahuje žiadne alergény.

Využitie

Zdravotné problémyAlergie, Chudokrvnosť

Doprava a dodanie

Poštovné je pri objednávke nad 55€ zdarma.

SPÔSOB DODANIA:

1. Slovenská pošta - BALÍK NA POŠTU (Vyzdvihnutie zásielky priamo na vašej najbližšej pošte) Cena: 2,90 € Tovar bude na pošte nasledujúci deň od odoslania.

2. GLS - EXPRES KURIER (Doručenie na adresu) Cena: 2,90 € Tovar bude u vás nasledujúci deň od odoslania.

SPÔSOB PLATBY:

1. DOBIERKA (platba pri prevzatí zasielky) Pri platba na dobierku je účtovaný extra poplatok: 1€

2. PLATBA NA ÚČET (Klasický bankový prevod do 3 pracovné dni) Po dokončení objednávky Vám príde automatický e-mail s informáciami potrebnými na zadanie bankového prevodu.Tovar bude vyskladnený až po pripísaní platby na náš účet.

Rasťo
Kvalita
Cena
dobrá cena

Recenzie

Recenzujete: Kompava Premium Colostrum 60 kapsúl

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

 1 hviezdička2 hviezdičky3 hviezdičky4 hviezdičky5 hviezdičiek
Kvalita
Cena

Posledné Články