Kompava Yucca Shidigera 120 kapsúl

Kompava Yucca Shidigera - detoxikačný prípravok

Viac pohľadov


Dostupnosť: Skladom (odosielame do 24hod.)


Akciová cena 11,10 €

Bežná cena: 12,90 €

Za tento produkt získate 12 vernostných bodov. 12 bodov = 0,60 €.

Jednoduchý spôsob detoxikácie 


Jednoduchý, prírodný, cenovo prijateľný a účinný spôsob detoxikácie. Prírodný detoxikačný prípravok Yucca shidigera zbavuje organizmus toxínov, či už v tráviacom alebo cievnom systéme. Okrem toho zlepšuje imunitu a znižuje hladinu cholesterolu.

Obsah balenia: 120 kapsúl
Dávkovanie:  
1. týždeň 1 kapsulu ráno na lačno a 1 večer 2 hodiny po večeri.
2. týždeň po 2 kapsuly ráno i večer a 
ďalšie týždne po 3 kapsule ráno a večer. 

Detaily

Výživový doplnok na detoxikáciu Kompava Yucca Shidigera

Kompava Yucca Shidigera obsahuje množstvo látok, ktoré sú z biochemického hľadiska charakterizované ako saponíny, ktorých koncentrácia v tejto rastline je až 30%! Ich hlavným prínosom je antioxidačný účinok, ktorý sa prejavuje v celom organizme. Detoxikácia je jedným z hlavných pilierov zdravého životného štýlu, prevencii chôrob a alergií, správneho trávenia a celkovej vitality organizmu.


Detoxikačné účinky Yucca Schidigera

1. upravuje hladinu cholesterolu a  srdcovo-cievny systém
2. napomáha pri odstraňovaní usadenín z tela 
3. podporuje imunitný systém
4. vyplavuje kyselinu mliečnu zo svalov
5. regenerácia sliznice tráviaceho traktu


Úlohy saponínov v Yucce Shidigere:

1. Yucca Shidigera obsahuje 2 druhy saponínov, a to:
- vo vode rozpustné (stearanové – viažu v čreve cholesterol, vytvárajú s ním nerozpustné zlúčeniny a nedovolia mu vstrebávať sa, čím sa zníži i jeho hladina v krvi)
- a vo vode nerozpustné (terpénové – dostávajú sa do krvného obehu, kde znižujú hladinu cholesterolu)

2. v ľudskom organizme sa menia na sapogenin, ktorý sa chová ako mydlo – znižuje povrchové napätie a zabraňuje tak prichyteniu akýchkoľvek látok na steny ciev a čriev (baktérie a vírusy na tkanivá)
3. majú antioxidačný účinok, znižujú množstvo voľných radikálov
4. zvyšujú produkciu kortikosteroidov - tvoria sa v kôre nadobličiek, majú protizápalový, antialergický a imunogénny účinok
5. všetky usadeniny rozpúšťa a prevádza na roztoky, čím odstraňuje z organizmu všetky nefyziologické ložiská (skládky odpadu), odstránením usadenín sa bunky obnovia a podporí sa ich funkcia
6. zvyšujú filtračný povrch ľadvín (väčšia účinnosť ľadvín čistiť krv od nečistôt) a odstraňujú ľadvinové usadeniny (kamene a piesok sa vplyvom saponínom rozkladajú a nové sa nevytvárajú)
7. odbúravajú a čistia usadené tukové častice (nie sú schopné sa stihnúť vstrebávať)


Odporúčané dávkovanie

- 1. týždeň: 1 kapsulu ráno na lačno a 1 večer 2 hodiny po večeri.
- 2. týždeň: po 2 kapsuly ráno i večer a
- ďalšie týždne: po 3 kapsule ráno a večer.


Počas kúry je nutné dodržiavať zvýšený pitný režim, min. 1,5 l tekutín denne, ideálne (3-4 dcl na 10kg hmotnosti). Vhodné je stravovanie so zvýšeným množstvom vlákniny a zásaditých látok. Taktiež je vhodné počas užívania podporovať tvorbu mikroflóry užívaním probiotík a zvýšiť príjem vitamínov a minerálov.


Zloženie 1 kapsule detoxikačného prípravku Kompava Yucca Shidigera: Yucca Shidigera (450 mg), želatínová kapsula (farbivo oxid titáničitý) 

 

Farbivo oxid titáničitý (zdroj Wikipedia) 

Ide o látku, ktorá neškodí zdraviu a bežne sa vyžíva v rôznych oblastiach každodenného života. Je obsiahnutý v kozmetických prípravkoch, používa sa v potravinárskom priemysle, v maliarstve, v dentálnej oblasti, zdravotníctve či pre jeho sterilizačné vlastnosti v interiérových zriadeniach napr. dlaždice potreté TiO2 v kúpeľniach a iné. Pôsobením ultrafialového svetla na oxid titaničitý sa aktivuje fotokatalytická reakcia, ktorá okrem iných pozitívnych vlastností sa vyznačuje i antibakteriálnym účinkom. Počas reakcie svetla a titan-dioxidu sa uvoľňujú záporne nabité častice - ióny, ktoré zabraňujú tvorenie baktérii v mieste, ktoré prišlo do styku s TiO2 alebo ho obsahuje. Tento princíp sa vo veľkej miere využíva napr. v prostredí dentálnej hygieny ako vyhľadávaný novodobý trend starostlivosti o chrup v mnoho svetových krajinách.

 

100 g výrobku obsahuje: kalórie 33 kcal, proteíny 3,1 g, tuky 47 mg, fosfor 73 mg, železo 0,5 mg, sodík 0 mg, draslík 0 mg, vitamín A 10 I.U., vitamín B1 (tiamínchydrochlo­rid) 0,14 mg, vitamín B2 (riboflavín) 0,99 mg, niacín 0,6 mg, vitamín C (kyselina L-askorbová) 0 mg.


Upozornenie

Prípravok nesmie byť užívaný ľuďmi s voperovaným kovovým kĺbom a ľuďmi, ktorí majú transplantovaný celý orgán. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výrobok nepoužívať ako náhradu rozmanitej stravy. Skladovať mimo dosahu malých detí, v dobre uzavretom obale pri teplote od 10°C do 25°C, chrániť pred priamym slnečným svetlom. Výrobok nie je vhodný pre deti do 15 rokov. Výrobok je vhodný pre diabetikov a celiatikov.

Výrobok neobsahuje konzervačné látky, syntetické farbivá, ani žiadnu látku zo Zoznamu zakázaných látok Svetového Antidopingového kódexu, ani geneticky modifikované suroviny.

NO alergens – neobsahuje žiadne alergény

Využitie

Zdravotné problémySrdcovo-cievny systém, Tráviace problémy

Doprava a dodanie

Poštovné je pri objednávke nad 55€ zdarma.

SPÔSOB DODANIA:

1. Slovenská pošta - BALÍK NA POŠTU (Vyzdvihnutie zásielky priamo na vašej najbližšej pošte) Cena: 2,20 € Tovar bude na pošte nasledujúci deň od odoslania.

2. Slovenská Pošta - EXPRES KURIER (Doručenie na adresu) Cena: 2,70 € Tovar bude u vás nasledujúci deň od odoslania.

SPÔSOB PLATBY:

1. DOBIERKA (platba pri prevzatí zasielky) Pri platba na dobierku je účtovaný extra poplatok: 0,80€

2. PLATBA NA ÚČET (Klasický bankový prevod do 3 pracovné dni) Po dokončení objednávky Vám príde automatický e-mail s informáciami potrebnými na zadanie bankového prevodu.Tovar bude vyskladnený až po pripísaní platby na náš účet.

Mateo
Kvalita
Cena
Super produkt
yanko
Kvalita
Cena
veľmi dobre to pomohlo mne aj známym pri znížení cholesterolu, je to predsa prírodný produkt, pomohlo to aj pri znížení hmotnosti
Andreas
Kvalita
Cena
Je to vynikajuci produkt mam snim dobre vysledky.
Renata
Kvalita
Cena
je to dobry produkt na vycistenie organizmu od skodlivych latok,cisto prirodny
Dano
Kvalita
Cena
odporúčam Hľadal som niečo na detox, no moc sa mi nechcelo do toho investovat, tak som si kupil tento produkt. Odporučil mi ho známy, ktoremu pomohol s cholesterolom a mne pomohol s prečistenim tela. S účinkom som bol spokojny. Odporúčam. :-)

Recenzie

Recenzujete: Kompava Yucca Shidigera 120 kapsúl

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

 1 hviezdička2 hviezdičky3 hviezdičky4 hviezdičky5 hviezdičiek
Kvalita
Cena

Posledné Články