Bioalis Kozie kolostrum 90 a 180 kapsúl

  Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý


  Dostupnosť: Skladom (odosielame do 24hod.)


  Akciová cena 37,00 €

  Bežná cena: 39,00 €

  * Povinné pole

  Akciová cena 37,00 €

  Bežná cena: 39,00 €

  Za tento produkt získate 37 vernostných bodov. 37 bodov = 1,85 €.

  100% Kozie kolostrum = Kompletná starostlivosť o vašu imunitu


  Kozie kolostrum je unikátna tekutina vylučovaná samicami bezprostredne po pôrode mláďatá. 
  Každá kapsula kozieho kolostra Bioalis obsahuje približne 225 mg 100% kozieho kolostra vyprodukovaného počas prvých 12 hodín po pôrode. 
  Kolostrum Bioalis je sušené šetrnou metódou mrazom, vďaka čomu si zachováva maximum účinných látok. 


  Obsah balení: 90 a 180 kapsúl
  Dávkovanie: dospelí 3-6 kapsúl denne; deti od 3 rokov 2-4 kapsule denne 
  Obsah účinnej látky v 1 kapsule: 225 mg 100% kozieho kolostra (prvých 12 hodín po pôrode)
  Výrobca: Laboratoires de Biologie, Francúzsko

  Detaily

  Kozie Kolostrum - Každodenná podpora imunitného systému

  Kozie kolostrum je cenná prírodná látka, ktorá je vylučovaná samicami behom prvých dvanástich hodín po pôrode. Kolostrum (známe aj ako mledzivo) nie je možné vyrobiť chemickou či syntetickou cestou - je jedinečné, nenahraditeľné a nenapodobiteľné. Kozie mledzivo obsahuje vysoké množstvo aktívnych látok, ktoré sa vďaka svojmu prirodzenému pôvodu výborne vstrebávajú.

  Imunita kozieho organizmu je pozoruhodne odolná a to i voči nádorovým ochoreniam. Naši predkovia toto vedeli už pred mnoho tisícmi rokov a najmä z týchto dôvodov bolo kozie mlieko vždy veľmi vyhľadávané.

  V dnešnej dobe však vieme, že je oveľa lepšie a výhodnejšie staviť na materské mledzivo, ktoré mlieku predchádza a obsahuje neporovnateľne viac žiadúcich látok. Naviac vďaka tomu, že ľudia veľmi dobre znášajú kozie produkty, môžeme tieto látky prijímať takmer bez strát. Úspešne ho spracuje aj väčšina alergikov na kravské mlieko.

  Kozie kolostrum Bioalis je vhodné pri mnohých ťažkostiach:

  ✓ Znížená imunita
  ✓ Bakteriálne a vírusové infekcie
  ✓ Alergie a astma
  ✓ Kožné problémy
  ✓ Mykózy
  ✓ Zápaly pri autoimunitných ochoreniach
  ✓ Ochorenia tráviaceho traktu
  ✓ Problematický metabolizmus
  ✓ Preťažené svalstvo po extrémnej fyzickej námahe

  Bioalis Kozie Kolostrum a obsah účinných látok

  Najdôležitejšími hlavnými aktívnymi látkami kozieho kolostra sú imunoglobulín G (78 mg/kapsule) a rastový faktor IGF-1 (0,00045 mg/kapsule). Nájdeme tu ale tiež cytokíny, laktoferín, imunitný faktor PRP a ďalšie dôležité látky, akými sú enzýmy, vitamíny a minerály.

  Kozie Kolostrum a účinky Imunoglobulínov a rastového faktora IGF-1

  Imunoglobulíny sú protilátky tvorené bielymi krvinkami, ktoré sú súčasťou nášho imunitného systému. V kozom kolostre je vysoká koncentrácia imunoglobulínu G (IgG), ktorý je v krvi zastúpený najviac a hrá významnú rolu pri zneškodnení patogénov alebo alergénov, najčastejšie baktérií, vírusov a húb. Nájdeme tu, ale aj ďalšie triedy imunoglobulínov: IgA (chráni sliznice, ktoré sú vstupnou bránou infekcie do tela) a IgM (je vysoko účinný proti baktériám a vírusom).

  Tým ale zloženie tohto doplnku stravy nekončí. Prítomný je tu tiež rastový faktor IGF-1 (inzulínu podobný rastový faktor 1), ktorý pozitívne ovplyvňuje riadenie rastu, metabolizmus a všeobecný vývoj buniek v období pred aj po narodení. 

  Kvalita Kozieho Kolostra Bioalis

  Bioalis ponúka kolostrum nadojené maximálne 12 hodín od pôrodu. Ošetrované je šetrnou metódou sušením mrazom, vďaka čomu sa mu dostáva stále väčšieho uznania medzi samotnými užívateľmi i odbornou verejnosťou. Kozy, od ktorých kolostrum pochádza, sú chované v ekologicky šetrných podmienkach, bez umelých hnojív, pesticídov a pridaných hormónov (ako potvrdzuje i laboratórny rozbor). 

  K výrobe 1 gramu prášku je potrebných 10 ml tekutého mledziva. Každá kapsula obsahuje približne 225 mg 100% kozieho kolostra a je vyrobená z materiálu HPMC (Hydroxypropylmethylcelulóza). Jedná sa teda o čisto rastlinný obal, ktorý je vhodný aj pre vegetariánov.

  Dávkovanie

  dospelí: 3-6 kapsúl denne
  deti od 3 rokov: 2-4 kapsule denne 

  Najlepšie ráno na lačno a večer pred spaním zapiť vlažným nápojom. Horúca tekutina ničí aktívne látky! Prípravok je možné užívať trvalo. 

  Upozornenie

  Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Výživové doplnky nie sú náhradou pestrej stravy. Ukladajte mimo dosahu detí. Kozie kolostrum nesmú konzumovať ľudia s neznášanlivosťou na kozie mlieko a kolostrum. O podávaní tehotným a dojčiacim ženám by mal rozhodnúť vždy lekár.

  Skladovanie: uchovávajte na tmavom a chladnom mieste (po otvorení do 8°C)

  Využitie

  Zdravotné problémyNádcha, chrípka, angína, prechladnutie, Parazity, plesne a kvasinky, Zápaly, Tráviace problémy, Alergie, Kožné problémy

  Doprava a dodanie

  Poštovné je pri objednávke nad 45€ zdarma.

  SPÔSOB DODANIA:

  1. Slovenská pošta - BALÍK NA POŠTU (Vyzdvihnutie zásielky priamo na vašej najbližšej pošte) Cena: 2,20 € Tovar bude na pošte nasledujúci deň od odoslania.

  2. Slovenská Pošta - EXPRES KURIER (Doručenie na adresu) Cena: 2,70 € Tovar bude u vás nasledujúci deň od odoslania.

  SPÔSOB PLATBY:

  1. DOBIERKA (platba pri prevzatí zasielky) Pri platba na dobierku je účtovaný extra poplatok: 0,80€

  2. PLATBA NA ÚČET (Klasický bankový prevod do 3 pracovné dni) Po dokončení objednávky Vám príde automatický e-mail s informáciami potrebnými na zadanie bankového prevodu.Tovar bude vyskladnený až po pripísaní platby na náš účet.

  Recenzie

  Recenzujete: Bioalis Kozie kolostrum 90 a 180 kapsúl

  Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

   1 hviezdička2 hviezdičky3 hviezdičky4 hviezdičky5 hviezdičiek
  Kvalita
  Cena

  Posledné Články