Planet Ayurveda Kurkumín 95% extrakt 7:1 500 mg 60 kapsúl

kurkumín 95% kapsuly planet ayurveda

Viac pohľadov

Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý


Dostupnosť: Skladom (odosielame do 24hod.)


Akciová cena 18,05 €

Bežná cena: 19,90 €

Za tento produkt získate 19 vernostných bodov. 19 bodov = 0,95 €.

Štandardizovaný extrakt 7:1 z podzemku rastliny Curcuma longa (Turmeric) s obsahom až 95% kurkuminoidov


Kurkumín (Curcuma longa) je známy v ajurvédskej aj čínskej medicíne pre svoje široké pôsobenie.
Podporuje funkciu pečene aj imunitného systému, redukuje zápaly a taktiež prispieva k duševnej  pohode. 


Obsah balenia: 60 kapsúl á 500 mg
Dávkovanie: 1 kapsula 1-3x denne
Krajina pôvodu: India

Detaily

Kurkumín a Ajurvéda

Kurkuma (Curcuma longa) sa používa v ajurvédskej aj čínskej medicíne pre svoje široké pôsobenie na mnohé telesné funkcie. Curcuma longa má priaznivý vplyv na normálnu činnosť pečene, krvný obeh, imunitný systém, nervovú sústavu, dýchací systém, stav pokožky aj stav kĺbov

V neposlednom rade má skvelé antioxidačné a protizápalové účinky. Efektívne pomáha ochraňovať ľudské bunky. Zmierňuje opuchy, napätie a podráždenie spojené s alergickou reakciou a v neposlednom rade prispieva k celkovej duševnej pohode.

V kapsuliach Kurkumín od Planet Ayurveda nenájdete bežne rozomletý koreň kurkumy (Curcuma longa), ale jeho účinnejšiu formu - štandardizovaný extrakt v pomere 7:1 z podzemku rastliny Curcuma longa (Turmeric) s obsahom až 95% kurkuminoidov.

Ajurvédske vlastnosti: Vata: -     Pitta: +     Kapha: -

Kvalita produktu Kurkumín od Planet Ayurveda

100% prírodné kapsule plnené prírodným vysoko účinným extraktom (kapsule nie sú plnené obyčajným práškom z rastliny). Obsahujú násobne účinnejšiu formu - štandardizovaný extrakt. Kapsuly plnené štandardizovaným extraktom poskytujú hneď niekoľko výhod oproti kapsuliam plneným surovým bylinným práškom či bežným extraktom.

Neobsahujú žiadne ďalšie plnivá, aditíva ani chemické látky. Použité kapsuly sú z celulózy rastlinného pôvodu. Vhodné pre vegetariánov aj vegánov. 

Odporúčané kombinácie

Pre lepší efekt odporúčame kombinovať s kapsulami Giloy (protibakteriálny účinok). Pri bolestiach a zápaloch pohybového aparátu (kĺby, chrbtica) odporúčame kapsuly Boswellia-Curcumin. Pri alergiách odporúčame zmes s Kurkumínom AllerG CarePri mykózach odporúčame kombinovať s Neemom.

Kurkumín a Piperín

Aj v ajurvéde sa používa horúca kombinácia kurkumínu a piperínu. Túto kombináciu nájdete v zmesiach TumoTrim (vhodný ako doplnok pri liečbe rakoviny) a RumoGin5 (vhodný pri zápaloch kĺboch, špeciálne pri reumatoidnej artritíde.) Táto kombinácia je vynikajúca pri odstraňovaní toxínov z tela (tzv. AMA - endotoxíny).

Tu si treba ale dať pozor, pretože kombinácia kurkumínu a piperínu je veľmi horúca a dvíha dóšu Pitta. Nie je preto vhodná pre ľudí s už zvýšenou dóšou Pitta, resp. je potrebné ju vhodne vyvážiť inými bylinami, ktoré dóšu Pitta znižujú, inak môže dôjsť k zvýšeniu krvného tlaku, páleniu záhy a ďalším problémom typickým pre Pitta dóšu. 

Pri ľuďoch typu Pitta úplne postačí čistý Kurkumín, prípade kombinácia s Boswelliou.

Zloženie

Kapsuly Kurkumín Planet Ayurveda obsahujú štandardizovaný extrakt 7:1 z podzemku rastliny Curcuma longa (Turmeric) s obsahom až 95% kurkuminoidov. Poťah kapsuly z celulózy rastlinného pôvodu.

Upozornenie

Pre lepší účinok odporúčame dodržať medzi jedlom a ajurvédskymi produktami odstup aspoň pol hodinu, ideálne hodinu.

Využitie

Zdravotné problémyZápaly, Srdcovo-cievny systém, Tráviace problémy, Pečeň, Dýchacie ústrojenstvo, Nervový systém, psychika a pamäť

Doprava a dodanie

Poštovné je pri objednávke nad 55€ zdarma.

SPÔSOB DODANIA:

1. Slovenská pošta - BALÍK NA POŠTU (Vyzdvihnutie zásielky priamo na vašej najbližšej pošte) Cena: 2,90 € Tovar bude na pošte nasledujúci deň od odoslania.

2. GLS - EXPRES KURIER (Doručenie na adresu) Cena: 2,90 € Tovar bude u vás nasledujúci deň od odoslania.

SPÔSOB PLATBY:

1. DOBIERKA (platba pri prevzatí zasielky) Pri platba na dobierku je účtovaný extra poplatok: 1€

2. PLATBA NA ÚČET (Klasický bankový prevod do 3 pracovné dni) Po dokončení objednávky Vám príde automatický e-mail s informáciami potrebnými na zadanie bankového prevodu.Tovar bude vyskladnený až po pripísaní platby na náš účet.

Recenzie

Recenzujete: Planet Ayurveda Kurkumín 95% extrakt 7:1 500 mg 60 kapsúl

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

 1 hviezdička2 hviezdičky3 hviezdičky4 hviezdičky5 hviezdičiek
Kvalita
Cena

Posledné Články