NaturMedic MACA GT prášok 150g

Maca GT prášok

Viac pohľadov

Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Dostupnosť: Nie je na sklade

Akciová cena 5,50 €

Bežná cena: 8,90 €

Peruánska raw maca v biokvalite so širokospektrálnymi účinkami zameranými hlavne na reprodukčné zdravie.
Koreň peruánskej rastliny Maca spracovaný špeciálnym procesom dehydratácie a následne trojstupňovo ošetrený vo vákuovej komore často nazývaný aj „Peruánska modrá tabletka.“


Obsah balenia: 150g
Dávkovanie: 8g denne
Zloženie: 100% raw peruánska Maca

Detaily

Čo je Maca?

Maca je prastará liečivá rastlina Peruánskych Ánd, ktorá sa pestuje v náhorných plošinách stredného Peru v nadmorskej výške 3500 - 4500 m.n.m. Je jednou z najstarších a najvyššie rastúcich rastlín na svete. Jej jedlý koreň je podobný reďkovke, má špecifickú sladkú chuť a arómu a patrí medzi základné zložky potravy u miestneho obyvateľstva. V jazyku domorodcov znamená Ma-ca - ˮz výšin pochádzajúca dobrá strava, ktorá posilňuje.ˮ Taktiež je známa aj ako peruánsky ˮženšen.ˮ

Maca sa vyznačuje nielen schopnosťou zásobiť organizmus potrebnými látkami, ale má i adaptogénne vlastnosti a dokáže pozitívne ovplyvniť procesy, ktoré v ňom prebiehajú. Pre mnohých je potravinou 21. storočia a odpoveďou na problémy súčasnosnej doby, akými sú stres, chronická únava a vyčerpanie, problémy s potenciou, prostatou, či zníženým libidom.

Laborátorné a klinické výskumy tieto fakty len a len potvrdzujú a preto sa ani niet čomu čudovať, že záujem o túto rastlinu neustále rastie.

Maca - vlastnosti:

 • originál peruánska maca
 • udržanie fyzického a psychického zdravia
 • akcelerátor energie a vitality
 • stimulátor hormonálnych procesov
 • podpora plodnosti pre ženy a mužov
 • zmierňuje stres a zmeny nálad
 • podporuje myseľ a pamäť
 • zdroj fytoestrogénu

Benefity pre ženy:

 • ovplyvňuje reguláciu hormónov
 • afrozidiakum, zvyšuje sexuálnu vitalitu
 • podporuje myseľ a pamäť
 • zmierňuje stres a zmeny nálad

Benefity pre mužov:

 • zvyšuje fyzickú a mentálnu silu
 • podporuje plodnosť
 • vplyv na zmenšenie prostaty
 • pomocník pri poruchách erekcie

Maca - sex, potencia a libido

Dr. Qun Yi Zheng a jeho kolegovia z PureWorld Botanicals v roku 1998 preukázali, že Maca obsahuje dve nové skupiny zlúženin:
1. macamidy a
2. macaeny

A tieto sú zodpovedné za sex zvyšujúce účinky. Následne bol tento objav overovaný v sérií experimentov na zvieratách.

Hlodavce v týchto experimentoch dostávali purifikované extrakty z Macy, ktoré obsahovali koncentrát macamidov a macaenov a u zvierat bola následne zaznamenaná zvýšená energia a životná sila a prejavovali sa zvýšenou sexuálnou aktivitou v porovnaní s hlodvcami, ktoré nedostávali macamidy a macaeny. Tieto výsledky boli publikované v apríly 2000 v odbornom lekárskom časopise Urology.

Zaujímavosti o Maca

Maca je v Peru uctievaná už viac ako 2000 rokov. Legenda hovorí, že bojovníci Inkov jedli Macu pred bojovou výpravou na dosiahnutie sily a vytrvalosti. Po dobytí mesta však bolo užívanie zakázané, aby boli ochránené ženy porazených nepriateľov pred zvýšenou pohlavnou aktivitou víťazov. Španielski dobyvatelia ju nazývali „sexuálnou rastlinou Inkov“.

Zásluhou peruánskeho kozmonauta Carlosa Ismaela Noriega využíva NASA Maku ako doplnok výživy kozmonautov. Vedci z NASA zistili, že veľmi pozitívne ovplyvňuje ich celkový fyzický stav a zároveň napomáha udržiavať jasnú myseľ a reflexy dôležité pre náročné misie.

Upozornenie

Doplnok výživy nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Ak chcete docieliť dlhodobé výsledky, nestačí užívať doplnky výživy - musíte zmeniť svoj životný štýl.

Využitie

Zdravotné problémyŽenské problémy, Prostata a močový mechúr, Nervový systém, psychika a pamäť, Koncentrácia a mentálny výkon, Potencia, libido

Doprava a dodanie

Poštovné je pri objednávke nad 55€ zdarma.

SPÔSOB DODANIA:

1. Slovenská pošta - BALÍK NA POŠTU (Vyzdvihnutie zásielky priamo na vašej najbližšej pošte) Cena: 2,90 € Tovar bude na pošte nasledujúci deň od odoslania.

2. GLS - EXPRES KURIER (Doručenie na adresu) Cena: 2,90 € Tovar bude u vás nasledujúci deň od odoslania.

SPÔSOB PLATBY:

1. DOBIERKA (platba pri prevzatí zasielky) Pri platba na dobierku je účtovaný extra poplatok: 1€

2. PLATBA NA ÚČET (Klasický bankový prevod do 3 pracovné dni) Po dokončení objednávky Vám príde automatický e-mail s informáciami potrebnými na zadanie bankového prevodu.Tovar bude vyskladnený až po pripísaní platby na náš účet.

Recenzie

Recenzujete: NaturMedic MACA GT prášok 150g

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

 1 hviezdička2 hviezdičky3 hviezdičky4 hviezdičky5 hviezdičiek
Cena
Kvalita

Posledné Články