Dr. Jacobs Melatonín B12 60 tabliet

Melatonín B12 Dr. Jacobs

Viac pohľadov

Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý


Dostupnosť: Skladom (odosielame do 24hod.)


13,00 €

Za tento produkt získate 13 vernostných bodov. 13 bodov = 0,65 €.

Melatonín pre ľahšie zaspávanie + vitamín B12 pre podporu psychiky. 


Melatonín je známy ako "spánkový hormón". Reguluje cirkadiánny rytmus nášho tela (striedanie bdenia a spánku).
Vitamín B12 napomáha normálnej funkcii nervov a psychiky.


Obsah balenia: 60 tabliet
Dávkovanie: 1 x denne tesne pred spaním nechať rozplynúť 1 tabletu
Krajina pôvodu: Nemecko

Detaily

Melatonín 

Melatonín je považovaný za hormón tmy a spánku a jeho nedostatok spôsobuje nespavosť. Prispieva k zmierneniu subjektívneho pocitu únavy v dôsledku časového posunu a k skráteniu času potrebného na zaspanie. 

S pribúdajúcim vekom produkcia melatonínu v tele postupne klesá, takže starší ľudia majú často zlý spánok. Užitím 1 mg melatonínu pred spaním napomôžete k skráteniu doby zaspávania.

Vitamín B12, jeho nedostatok a účinky

Pri nedostatku B12 sa môžu objaviť známky fyzickej i duševnej únavy, zmeny nálad, či problémy so spánkom. Vitamín B12 je zdrojom energie pre telo a je dôležitý pre metabolizmus tukov a sacharidov. Stará sa o psychiku a imunitný systém, podporuje tvorbu červených krviniek, zmierňuje únavu, je vhodný pri strese a nespavosti a podporuje zdravý rast buniek a ich ochranu.

  • Má pozitívny vplyv na zdravie srdca - spolu s kyselinou listovou pomáha znižovať hodnoty homocysteínu v krvi a tak redukovať riziko vzniku srdcových chorôb.
  • Vitamín B12 ako zdroj životnej energie - nedostatok vitamínu B12 spôsobuje úbytok karnitínu a a lekári v súčasnosti využívajú doplnky a injekcie s vitamínom B12 pri liečbe množstva ťažkostí súvisiacich s nedostatkom energie, trvalou vyčerpanosťou a únavou.
  • Vitamín B12 a optimizmus - vitamín B12 sa nepriamo zúčastňuje na výrobe tzv. ˮprenášačovˮ, ako sú látky ˮdobrej náladyˮ - metionín, serotonín a dopamín, ktoré vplývajú na pocit šťastia, radosti, vyrovnanosti a na pokojný spánok. Taktiež dopomáha zmierňovať stres a depresie.
  • Vitamín B12 a starší ľudia - hodnoty vitamínu B12 klesajú vekom a je preukázané, že asi 20% starších ľudí trpí na jeho nedostatok. Podľa niektorých výskumov sú hodnoty vitamínu B12 veľmi nízke aj u ľudí postihnutých Alzheimerovou chorobou.

Dávkovanie

1 x denne tesne pred spaním nechať rozplynúť 1 tabletu. Plná denná dávka je vhodná pre ľudí od 15 rokov.

Obsah účinných látok v 1 tablete:

  • Melatonín: 1 mg
  • Vitamín B12: 2,5 µg (100% ODD)
  • Kremík: 5 mg

* ODD - odporúčaná denná dávka

Zloženie

Sladidlo Xylitol, plnivo celulóza, oxid kremičitý, prírodná čerešňová aróma, palmový tuk, prášok z červenej repy, melatonín (0,4%), metylkobalamín (vitamín B12). Môže obsahovať stopy orechov. Sáčok na pohlcovanie vlhkosti nie je určený na konzumáciu. Doplnok stravy so sladidlom. Vyrobené v Nemecku.

Upozornenie

Neprekračujte dennú odporúčanú dávku. Udržujte mimo dosahu malých detí. Potravinové doplnky neslúžia ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Pri nadmernom užití môže mať laxatívny účinok. Sáčok na pohlcovanie vlhkosti nie je určený na konzumáciu. Doplnok stravy so sladidlom.

Využitie

Zdravotné problémyNervový systém, psychika a pamäť

Doprava a dodanie

Poštovné je pri objednávke nad 55€ zdarma.

SPÔSOB DODANIA:

1. Slovenská pošta - BALÍK NA POŠTU (Vyzdvihnutie zásielky priamo na vašej najbližšej pošte) Cena: 2,90 € Tovar bude na pošte nasledujúci deň od odoslania.

2. GLS - EXPRES KURIER (Doručenie na adresu) Cena: 2,90 € Tovar bude u vás nasledujúci deň od odoslania.

SPÔSOB PLATBY:

1. DOBIERKA (platba pri prevzatí zasielky) Pri platba na dobierku je účtovaný extra poplatok: 1€

2. PLATBA NA ÚČET (Klasický bankový prevod do 3 pracovné dni) Po dokončení objednávky Vám príde automatický e-mail s informáciami potrebnými na zadanie bankového prevodu.Tovar bude vyskladnený až po pripísaní platby na náš účet.

Recenzie

Recenzujete: Dr. Jacobs Melatonín B12 60 tabliet

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

 1 hviezdička2 hviezdičky3 hviezdičky4 hviezdičky5 hviezdičiek
Cena
Kvalita

Posledné Články