MikroVeda HOUSE Balance 1l

MikroVeda HOUSE Balance

Viac pohľadov

Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý


Dostupnosť: Skladom (odosielame do 24hod.)


10,00 €

Za tento produkt získate 10 vernostných bodov. 10 bodov = 0,50 €.

Plne biologický, mikrobiotický univerzálny prostriedok pre domácnosť, starostlivosť o telo a záhradu so 16 kmeňmi mikroorganizmov.


Obsah balenia: 1000 ml

Detaily

MikroVeda House Balance

MikroVeda House Balance je plne biologický a mikrobiotický univerzálny prostriedok do domácnosti, záhrad a exteriéru s prísadami z kontrolovaného organického pestovania.

Produkt pre všestranné použitie v domácnosti je jemne fermentovaný s optimálne zosúladenou receptúrou mikroorganizmov od MikroVeda. Je to vysoko kvalitný koncentrát, ktorý sa pred použitím môže ďalej riediť vodou.

 • Odstraňuje organické nečistoty zo všetkých povrchov a zlepšuje vnútornú klímu.
 • Môže sa tiež používať v záhrade na ošetrenie pôdy a rastlín alebo dokonca ako čistič odpadových vôd.
 • Postrekovaním sa dokonca predĺži trvanlivosť nakúpeného ovocia.
 • Pritom je šetrný k pokožke a k životnému prostrediu a môže sa bezpečne aplikovať.

100% prírodný a udržateľný

MikroVeda House Balance je úplne biologicky odbúrateľný a certifikovaný pre organické látky. Nie je problematický pre životné prostredie, ako napríklad bežné domáce čistiace prostriedky. Mikrobiotické zloženie čističa MikroVeda Clean dokonca podporuje vyčistenie vody v čističkách odpadových vôd.

Odporúčania pre použitie a dávkovanie

Mikrobiologický čistič MikroVeda House Balance produkt pre domácnosť a záhradu sa v zásade môže používať na všetky povrchy, podlahy, ktoré môžu byť aspoň dočasne vlhké alebo mokré a vyžadujú pravidelné alebo jednorazové čistenie a starostlivosť.

MikroVeda House Balance sa aplikuje pomocou bežne dostupnej sprejovej fľaše alebo sa zmieša s vodou v nádobe alebo vo vedre. Pretože ide o mikrobiotický koncentrát, môže sa ďalej zriediť vodou. Napríklad v domácnosti sa používa na odstránenie pachov a prachu. Vďaka antistatickému účinku sa nové nečistoty opäť tak rýchlo nepriťahujú k povrchom. Vhodné napríklad na čistenie nábytku, podláh, príborov, odtokov a iných.

Použitie v domácnosti

 • Všeobecné čistenie povrchov: Zmiešajte 10 ml MikroVeda House Balance a 500 ml studenej vody do fľaše s rozprašovačom a nastriekajte na vlhkú utierku. Odolné nečistoty postriekajte priamo nezriedeným roztokom MikroVeda House Balance. Potom nechajte pôsobiť dve minúty a utrite navlhčenou handrou. V prípade potreby utrite suchou handrou. Na čistenie silne zašpinených keramických platní, varných dosiek, pecí alebo roštov na rošt odporúčame tiež použiť ProbiotiX Clean ako univerzálny čistiaci prostriedok kvôli špeciálnemu efektu štiepenia tuku.
 • Dlhšia trvanlivosť ovocia: MikroVeda House Balance je možné v kuchyni použiť hneď niekoľkokrát. Ovocie môžete postriekať buď koncentrovaným roztokom, ľahko rozriedené s vodou alebo umyté v miske (10 ml na 1 liter vody).
 • Všeobecný čistiaci prostriedok v kuchyni: MikroVeda House Balance sa dá tiež použiť ako čistiaci prostriedok v kuchyni. Nastriekajte na znečistené povrchy a nechajte mikroorganizmy, aby vykonali svoju prácu za pár minút. Potom ho môžete utrieť navlhčenou utierkou.
 • Náhrada oplachovania, starostlivosť o riad a príbory: MikroVeda House Balance sa pridáva ako prostriedok na oplachovanie. Môže byť náhradou za leštiaci prostriedok alebo na ďalšie ošetrenie postriekaním a doleštením vlhkou handrou.
 • Na umývanie: Zmiešajte 10 ml s 5 litrami vody s maximálnou teplotou 40 °C a použite ako bežnú vodu na umývanie.
 • Osvieženie pre topánky a textil: Zmiešajte 40 ml v 1 litri vody (postriekaním textílií a vnútorných častí topánok alebo utieraním vonkajšej časti topánok).
 • Pranie bielizne: Znížte množstvo pracieho prostriedku na polovicu predpísanej dávky a do práčky pridajte ďalších 15 ml MikroVeda HOUSE Balance.
 • Na odstránenie zápachu: Dokonca aj nepríjemné pachy je možné účinne odstrániť pomocou MikroVeda House Balance. Mnohé takzvané zlepšovače vzduchu v miestnosti maskujú existujúce pachy iba chemicky alebo pomocou antibakteriálneho účinku spôsobujú nerovnováhu mikrobiomu. Zmiešajte MikroVeda Blond s vodou v pomere 1:1 a nastriekajte do miestnosti.
 • Na odstránenie roztočov a organických zvyškov v posteli: Postriekajte matrace a posteľnú bielizeň, aby ste odstránili alebo znížili roztoče a organické zvyšky, ako sú napríklad šupiny kože.
 • Na odstránenie plesní: Ideálne je tiež nastriekanie pri plesniach. Tieto sú účinne eliminované - ale buďte opatrní: príčina napríklad vlhkých stien alebo tepelných mostov sa musí samozrejme vyriešiť osobitne. Výhodné je tiež pravidelné vystriekanie sprchovacieho priestoru. Kvasinky (huby) v MikroVeda House Balance kolonizujú citlivé uzavreté oblasti a znižujú prevahu plesní. Pri prvom použití je vhodné miesta napadnuté plesňou v sprche antibakteriálne očistiť a po opláchnutí čistou vodou utrieť dosucha a potom nastriekať nezriedený MikroVeda House Balance.
 • Upchaté a zapáchajúce odtoky: Po nastriekaní sú odtoky kolonizované pozitívnymi mikroorganizmami a zabránia hnilobných a zapáchajúcim procesom. Baktérie navyše bránia korózii.

Použitie v starostlivosti o telo

 • Na kúpeľ a kúpele nôh: Udržujte svoj mikrobióm najmä na miestach, ktoré sú v každodennom živote obzvlášť namáhané. Kúpeľ na nohy s MikroVeda House Balance pomáha odstraňovať zápach a starať sa o chodidlá. Pridajte 50 ml MikroVeda House Balance do 5 litrov vody pri maximálnej teplote 40 °C a vychutnajte si niekoľko minútový kúpeľ nôh. MikroVeda House Balance sa dá použiť aj ako prísada do kúpeľa. Na tento účel je treba do vane, kde ste napustili čistú vodu (približne 150 litrov), pridať 200 ml MikroVeda HOUSE Balance. Po pridaní dobre premiešajte. Pri pridávaní MikroVeda House Balance sa treba vyhnúť ďalším prísadám do kúpeľa, ktoré ohrozujú zdravé mikrobiotické prostredie. Uistite sa, že teplota vody je 36-38 °C a neprekračuje 40 °C.
 • Na umývanie rúk, napríklad po použití WC: Nastriekajte na každú ruku a rozotrite po rukách.

Použitie v záhrade a pri rastlinách

 • MikroVeda House Balance ako potrava pre rastliny a starostlivosť: ponúka cenné kmene mikroorganizmov, ktoré sú tiež dobré pre rastliny. Posilnite svoje (izbové) rastliny a postriekajte ich s roztokom 20 ml MikroVeda House Balance zriedený v 1 litri vody. Obsiahnuté fotosyntetické baktérie využívajú slnečnú energiu a teplo na vytváranie užitočných látok z organických materiálov. Látky, ktoré vyrábajú, obsahujú aminokyseliny, nukleové kyseliny a bioaktívne látky, z ktorých má úžitok aj rastlina.
 • Na revitalizáciu pôdy: Vďaka baktériám, ktoré obsahuje MikroVeda House Balance, sa dá použiť aj na revitalizáciu pôdy. Pridajte 20 ml do 1 litra zavlažovacej vody. Na aktiváciu kompostu tiež pridajte 20 ml do 1 litra vody. Voda sa vyleje na kompost.

Skladovanie: Po otvorení sa má MikroVeda House Balance spotrebovať do približne 6 mesiacov. Tvorba oxidu uhličitého môže vo fľaši spôsobiť mierny pretlak. Po odobratí tekutiny fľašku mierne stlačte v strede, aby ste udržali čo najmenej vzduchu vo fľaši, a tým podporili dobu použiteľnosti. Pre správne uskladnenie uchovávajte fľašu na tmavom a chladnom mieste (bez mrazu): Optimálne + 8 - 25 °C a neprístupné deťom.

Prirodzený spôsob pôsobenia MikroVeda House Balance

Médiá a reklama nám neustále podsúvajú, že baktérie sú zodpovedné za znečistenie a zápach, a preto ich treba podľa možnosti odstrániť dezinfekčnými prostriedkami. Problémom tejto informácie je, že prvá časť môže byť pravdivá, ale druhá časť určite nie!

S MikroVeda House Balance používame úplne odlišný prístup k hygiene a ponúkame alternatívne riešenie. Namiesto toho, aby sme sa pokúsili sterilizovať povrchy, čiže zničiť všetky baktérie, napr. dezinfekciou, používame pozitívne mikroorganizmy (vrátane vybraných baktérií mliečneho kvasenia, probiotických mikroorganizmov, kvasiniek a fotosyntetických baktérií ) v súlade s princípom dominancie na pozitívne osídlenie všetkých miest v domácnosti a na vytesnenie negatívnych baktérií, ktoré môžu tiež spôsobiť zápachy.

Využitie

Zdravotné problémyNie

Doprava a dodanie

Poštovné je pri objednávke nad 55€ zdarma.

SPÔSOB DODANIA:

1. Slovenská pošta - BALÍK NA POŠTU (Vyzdvihnutie zásielky priamo na vašej najbližšej pošte) Cena: 2,90 € Tovar bude na pošte nasledujúci deň od odoslania.

2. GLS - EXPRES KURIER (Doručenie na adresu) Cena: 2,90 € Tovar bude u vás nasledujúci deň od odoslania.

SPÔSOB PLATBY:

1. DOBIERKA (platba pri prevzatí zasielky) Pri platba na dobierku je účtovaný extra poplatok: 1€

2. PLATBA NA ÚČET (Klasický bankový prevod do 3 pracovné dni) Po dokončení objednávky Vám príde automatický e-mail s informáciami potrebnými na zadanie bankového prevodu.Tovar bude vyskladnený až po pripísaní platby na náš účet.

Recenzie

Recenzujete: MikroVeda HOUSE Balance 1l

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

 1 hviezdička2 hviezdičky3 hviezdičky4 hviezdičky5 hviezdičiek
Kvalita
Cena

Posledné Články