Kingray Mitokit NMN 500 mg 30 kapsúl

Mitokit NMN Kingray

Viac pohľadov

Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý


Dostupnosť: Skladom (odosielame do 24hod.)


Akciová cena 79,00 €

Bežná cena: 89,00 €

Za tento produkt získate 79 vernostných bodov. 79 bodov = 3,95 €.

Mito - mitochondrie, Kit - pomocník = Doplnok výživy pre vaše mitochondrie s anti-oxidačnou ochranou


Unikátne zloženie pre pomoc vašim mitochondriám, dodanie energie, anti-oxidačnej ochrany a na omladnutie buniek a organizmu.


Obsah balenia: 30 kapsúl
Odporúčané dávkovanie: 1 kapsula 1x denne

Detaily

Čo je Mitokit NMN

Mitokit NMN je doplnok výživy s unikátnym zložením pre pomoc vašim mitochondriám s anti-oxidačnou ochranou. Dodá energiu a podporí revitalizáciu a omládnutie buniek a organizmu.

  • MITO - mitochondrieDefinícia: Mitochondrie sú predovšetkým metabolicko - energetickým ústredím buniek. V nich sa odohrávajú životne dôležité procesy získavania energie.
  • KIT - pomocník.
  • MITOKIT - pomocník pre vaše mitochondrie.

Čo je NMN?

NMN je prekurzorom NAD + alebo nikotínamidadeníndinukleotidu, čo znamená, že sa stane NAD + sériou chemických transformácií. NAD + je kritická látka nachádzajúca sa v každej bunke vášho tela, ale hladiny NAD + prirodzene s vekom klesajú, takže je - a vo výsledku aj NMN - rozhodujúca.

Bunky prijímajú a spracúvajú energiu na zabezpečenie svojich funkcií. Postupným starnutím túto schopnosť strácajú. NMN zvyšuje prísun energie v starnúcich bunkách. Omladnutie buniek je možné.

Prečo je tento produkt taký drahý? Je to práve kvôli NMN. Čistý, vysoko kvalitný NMN je drahý kvôli inovatívnemu výrobnému procesu, ako aj všetkým bezpečnostným opatreniam, ktoré zabezpečujú, že NMN bude farmaceutickej kvality.

Čo je Fosfatidylserín?

Fosfatidylserín sa užíva ako prevencia straty pamäti a duševného úpadku, ku ktorým môže dochádzať, keď starnete. Niekoľko štúdií naznačuje, že môže zvýšiť váš mozgový výkon. Ľudia, ktorí užívali doplnok, dosiahli vyššie skóre v testoch krátkodobej pamäti, nálady a koncentrácie.

Čo je Resveratrol? Tiež oddiaľuje starnutie?

Resveratrol je výnimočný antioxidant prirodzene sa vyskytujúci v rastlinách ako červené hrozno, arašidy či moruša. 

Už niekoľko desaťročí hovoria odborníci o tzv. francúzskom paradoxe: Hoci Francúzi konzumujú stravu bohatú na živočíšne tuky, v porovnaní so zvyškom európskej populácie je ich srdce a cievy v silnejšej kondícii.

Za jednu z príčin pritom vedci považujú pravidelné pitie červeného vína, ktoré je veľmi bohaté na resveratrol - rastlinné farbivo s antioxidačnými účinkami.

Čo je kórejský ženšen?

Kórejský ženšen je životabudič z Ázie. Pôsobí antioxidačne, zlepšuje kognitívne funkcie mozgu, podporuje imunitu, redukuje únavu, zvyšuje energiu a zmierňuje priebeh stárnutia.

Obsah účinných látok v dennej dávke (1 kapsula):

  • NMN: 150 mg
  • Fosfatidylserín: 100 mg (20%)
  • Resveratrol: 100 mg
  • Kórejský červený ženšen: 50 mg

% ODD* - odporúčaná denná dávka

Zloženie

NMN (nikotínamidový mononukleotid, 20 %), fosfatidylserín (zo sójového lecitínu), resveratrol (z Krídlatky japonskej – Polygonum cuspidatum, 98 %), Kórejský červený ženšen (Panax ginseng, extrakt 10 %), rastlinná kapsula.

Upozornenie

Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnúť. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy a osoby v lekárskej starostlivosti by mali užívanie prípravku
konzultovať s lekárom.

Skladujte mimo dosahu malých detí, v suchom prostredí, v dobre uzavretom obale pri teplote od 10 °C do 25 °C. Nepoužívajte ako náhradu rozmanitej stravy. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu.

Využitie

Zdravotné problémyAnti-aging, Nervový systém, psychika a pamäť, Koncentrácia a mentálny výkon

Doprava a dodanie

Poštovné je pri objednávke nad 55€ zdarma.

SPÔSOB DODANIA:

1. Slovenská pošta - BALÍK NA POŠTU (Vyzdvihnutie zásielky priamo na vašej najbližšej pošte) Cena: 2,90 € Tovar bude na pošte nasledujúci deň od odoslania.

2. GLS - EXPRES KURIER (Doručenie na adresu) Cena: 2,90 € Tovar bude u vás nasledujúci deň od odoslania.

SPÔSOB PLATBY:

1. DOBIERKA (platba pri prevzatí zasielky) Pri platba na dobierku je účtovaný extra poplatok: 1€

2. PLATBA NA ÚČET (Klasický bankový prevod do 3 pracovné dni) Po dokončení objednávky Vám príde automatický e-mail s informáciami potrebnými na zadanie bankového prevodu.Tovar bude vyskladnený až po pripísaní platby na náš účet.

Recenzie

Recenzujete: Kingray Mitokit NMN 500 mg 30 kapsúl

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

 1 hviezdička2 hviezdičky3 hviezdičky4 hviezdičky5 hviezdičiek
Cena
Kvalita

Posledné Články