NaturPort Mladý jačmeň porciovaný 40 vrecúšok x 3g

mladý zelený jačmeň porciovaný naturport

Viac pohľadov

Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Dostupnosť: Nie je na sklade

Akciová cena 11,50 €

Bežná cena: 15,00 €

100% jemný prášok z výhonkov mladého jačmeňa


Zásadotvorný jemný prášok z výhonkov mladého jačmeňa, ktorý obsahuje vysoké množstvo synergicky pôsobiacich vitamínov, minerálov, enzýmov a aminokyselín.
Predstavuje tak ideálny spôsob doplnenia svojej stravy o dôležité živiny.


Obsah balenia: 120g (40 sáčkov x 3g)
Dávkovanie: 1 vrecúško ráno nalačno 10-15 minút pred jedlom
Zloženie: 100% extrémne jemný prášok z výhonkov mladého jačmeňa


Produkt MLADÝ JAČMEŇ neobsahuje žiadne prísady, ide o čistý prírodný produkt.

Detaily

Mladý (zelený) jačmeň

Základným zdrojom energie pre naše telo je pestrá, vyvážená a pravidelná strava. V súčasnosti u väčšiny ľudí prevládajú nie príliš zdravé stravovacie návyky. Tým je organizmus ochudobňovaný o množstvo živín a postupne dochádza k prekysleniu organizmu.

Následkom môžu byť rôzne civilizačné choroby ako cukrovka, nadváha, alergie či infarkt. Každodenná strava by mala obsahovať tri základné zložky - bielkoviny, cukry a tuky. Rovnako je potrebné nezabúdať na prísun dostatočného množstva vitamínov, enzýmov, minerálov a stopových prvkov.

Pomocníkom pre ich doplnenie môže byť zásadotvorný jemný prášok z výhonkov mladého jačmeňa, ktorý obsahuje vysoké množstvo synergicky pôsobiacich vitamínov, minerálov, enzýmov a aminokyselín.

Kvalita mladého (zeleného) jačmeňa

Na trhu existuje množstvo produktov. Rozpoznať skutočnú kvalitu je veľmi jednoduché. Mladý jačmeň obsahuje chlorofyl, ktorý je na svetle a vzduchu nestabilné. Nechajte prášok mladého jačmeňa voľne položený na svetle a vzduchu dlhšiu dobu a pozorujte jeho farbu. Nestabilizovaný prášok mladého jačmeňa, ktorý je bez pridaných látok, rýchlo stráca svoju sviežu zelenú farbu. Nikdy nie je aromatizovaný, v dôsledku čoho jeho chuť nemusí byť pre každého príjemná. Účinok je však vysoký už pri pravidelných malých dávkach.

Príprava

Obsah jedného vrecka zmiešame s chladnou čistou vodou, mliekom alebo džúsom (cca 150 -200 ml); prášok je tiež možné pridať do smoothie, jogurtov, cereálnych pokrmov, šalátov, mixovaných nápojov alebo iného studeného jedla.

Využitie

Zdravotné problémyZápaly, Tráviace problémy, Anti-aging, Kožné problémy

Doprava a dodanie

Poštovné je pri objednávke nad 55€ zdarma.

SPÔSOB DODANIA:

1. Slovenská pošta - BALÍK NA POŠTU (Vyzdvihnutie zásielky priamo na vašej najbližšej pošte) Cena: 2,90 € Tovar bude na pošte nasledujúci deň od odoslania.

2. GLS - EXPRES KURIER (Doručenie na adresu) Cena: 2,90 € Tovar bude u vás nasledujúci deň od odoslania.

SPÔSOB PLATBY:

1. DOBIERKA (platba pri prevzatí zasielky) Pri platba na dobierku je účtovaný extra poplatok: 1€

2. PLATBA NA ÚČET (Klasický bankový prevod do 3 pracovné dni) Po dokončení objednávky Vám príde automatický e-mail s informáciami potrebnými na zadanie bankového prevodu.Tovar bude vyskladnený až po pripísaní platby na náš účet.

Recenzie

Recenzujete: NaturPort Mladý jačmeň porciovaný 40 vrecúšok x 3g

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

 1 hviezdička2 hviezdičky3 hviezdičky4 hviezdičky5 hviezdičiek
Cena
Kvalita

Posledné Články