NaturMedic MUSHROOM 2-PLEX - extrakt huby Reishi a Chaga 50 kapsúl

MUSHROOM 2-PLEX

Viac pohľadov

Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Dostupnosť: Nie je na sklade

Akciová cena 17,90 €

Bežná cena: 19,90 €

Dvojkombinácia medicínskych lyofilizovaných extraktov huby Reishi a Chaga vo forme rastlinných kapsúl s vysokým obsahom účinných látok a so širokospektrálnymi účinkami.


Obsah balenia: 50 kapsúl x 500 mg
Dávkovanie: 1 kapsula 2x denne
Zloženie 1 kapsuly: 350 mg extrakt huby Reishi, 150 mg extrakt huby Chaga

Detaily

NaturMedic MUSHROOM 2-PLEX - vlastnosti:

 • kombinácia extraktov huby Reishi a Čaga
 • extrakty vyrábané lyofilizáciou
 • medicínska kvalita
 • pre zvýšenie obranyschopnosti organizmu
 • pre ľudí vystavených psychickej záťaži
 • podporuje chuť do jedla a celkový metabolizmus
 • obsahuje vitamíny a minerály
 • bez lepku a laktózy

MUSHROOM 2-PLEX - účinné zložky

V súčasnosti civilizačné ochorenia ako cukrovka, alergie, hypertenzia či iné kardiovaskulárne ochorenia postihujú veľkú časť populácie. Medzi hlavné faktory, ktoré spôsobujú tieto ochorenia môžeme zaradiť stres, fajčenie, alkohol, nadváhu, nevyváženú stravu či nedostatok pohybu.

1. Huba Reishi (lat. Ganoderma lucidum) je vzácnym druhom huby, označovaná ako huba "večnej mladosti" alebo huba "nesmrteľnosti". Je veľmi populárna vďaka svojej efektívnosti a absencii vedľajších účinkov.

Huba Reishi obsahuje významné zložky ako organické germánium, polysacharidy, triterpenoidy, adenozín, vitamíny a minerálne látky. V Číne túto hubu lekári využívajú pri liečení rôznych ochorení ako rakovina, alergie, astma, cukrovka, anorexia, hypertenzia a iné kardiovaskulárne ťažkosti.

2. Chaga (Inonotus obliquus) je jedlá huba, avšak kvôli jej horkej chuti nie je bežne požívaná. Sibírska Čaga, ktorá je považovaná za kráľovnú liečivých húb, pochádza z Ruska a rastie na brezách v oblasti Altaja regiónu Irkutska.

Jedinečný čistý originálny koncentrovaný extrakt sa získava použitím najmodernejšej sublimačnej metódy freeze-dried, tzv. lyofilizáciou - vymrazovaním vo vákuu a to iba z dvoch časti huby – sklerocia a plodnice.

Huba Chaga je často využívaná v tradičnom liečiteľstve pri liečbe onkologických a kardiovaskulárnych ochoreniach, žalúdočných ťažkostiach a cukrovke I. aj II. typu. V ruskom bylinkárstve sa táto huba používa tiež ako vnútorný “čistiaci prostriedok”.

Súčasné štúdie potvrdili jej vysokú antioxidačnú schopnosť. V posledných rokoch sa Chaga stala veľmi populárna medzi ženami v Japonsku pre podporu zdravej pokožky.

Využitie a účinky:

 • Intenzívny energetický mix na podporu imunity, obehového systému a metabolizmu.
 • Podporuje obranyschopnosť organizmu.
 • Napomáha zlepšovať chuť do jedla u pacientov s problémami tráviaceho traktu.
 • Mushroom 2-PLEX je vhodný aj ako doplnkový prípravok pri onkologických ochoreniach a cukrovke. 
 • Je určený pre seniorov, ženy po menopauze, pre ľudí so stresovým zamestnaním a vysokou psychickou záťažou a taktiež aj pre študentov. 

Kvalita produktu

Mushroom 2-PLEX obsahuje vysokoncentrovaný BIO medicínsky extrakt z huby Reishi (Ganoderma lucidum) a huby Čaga (Inonotus obliquus). Oba extrakty sú vyrábané lyofilizaciou pri nízkej teplote, čím je garantované zachovanie vysokého obsahu účinných látok v extraktoch. 

Pozor! Nie sú to žiadne vysušené huby v práškovej forme. Extrakty sú ľahko rozpustné vo vode, vyznačujú sa mimoriadne vysokou mikrobiologickou čistotou a ich vstrebateľnosť je maximálna. Mushroom 2-PLEX neobsahuje žiadne konzervanty, dochucovadlá a iné prídavné látky.

Upozornenie

Doplnok výživy nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Ak chcete docieliť dlhodobé výsledky, nestačí užívať doplnky výživy - musíte zmeniť svoj životný štýl.

Využitie

Zdravotné problémySrdcovo-cievny systém, Tráviace problémy, Diabetes, Alergie, Hrubé črevo, Kožné problémy

Doprava a dodanie

Poštovné je pri objednávke nad 55€ zdarma.

SPÔSOB DODANIA:

1. Slovenská pošta - BALÍK NA POŠTU (Vyzdvihnutie zásielky priamo na vašej najbližšej pošte) Cena: 2,90 € Tovar bude na pošte nasledujúci deň od odoslania.

2. GLS - EXPRES KURIER (Doručenie na adresu) Cena: 2,90 € Tovar bude u vás nasledujúci deň od odoslania.

SPÔSOB PLATBY:

1. DOBIERKA (platba pri prevzatí zasielky) Pri platba na dobierku je účtovaný extra poplatok: 1€

2. PLATBA NA ÚČET (Klasický bankový prevod do 3 pracovné dni) Po dokončení objednávky Vám príde automatický e-mail s informáciami potrebnými na zadanie bankového prevodu.Tovar bude vyskladnený až po pripísaní platby na náš účet.

Recenzie

Recenzujete: NaturMedic MUSHROOM 2-PLEX - extrakt huby Reishi a Chaga 50 kapsúl

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

 1 hviezdička2 hviezdičky3 hviezdičky4 hviezdičky5 hviezdičiek
Kvalita
Cena

Posledné Články