BrainMax eNeMeN prášok 20g

NMN Brainmax

Viac pohľadov

Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý


Dostupnosť: Skladom (odosielame do 24hod.)


23,50 €

Za tento produkt získate 24 vernostných bodov. 24 bodov = 1,20 €.

Vysoká kvalita (surovina s čistotou 99,78%) stabilita overená prostredníctvom nezávislých testov na Českej poľnohospodárskej univerzite v PraheK objednávke je priložená aj odmerka.


Obsah balenia: 20g (a odmerka)

Detaily

Čo je NMN (Nikotinamid mononukleotid)?

NMN, známy aj ako β-nikotinamid mononukleotid, je bezpečným vedľajším produktom vitamínu B3 a prirodzene sa vyskytuje vo všetkých formách života vrátane nášho tela. 

eNeMeN sa prirodzene vyskytuje aj v potravinách, ako sú surové hovädzie mäso, syry, ovocie a zelenina (brokolica, kel, avokádo, paradajky). Aj keď sa nachádza v mnohých potravinách, vedci zistili, že by ste museli skonzumovať 100 kg brokolice, 69 kg avokáda alebo 416 kg hovädzieho mäsa, aby ste získali 250 mg eNeMeN zo stravy.

Vlastnosti:

  • Molekula dlhovekosti.
  • Prekurzor NAD+.
  • Stabilná a biodostupná forma zvyšovania NAD+.
  • V prírode prirodzene vyskytujúca sa molekula.
  • Vyrobené z vitamínu B3.
  • Odporúčané prof. Sinclairom v knihe Koniec starnutia.

NMN a starnutie

Vedci vedení profesorom Sinclairom, expertom na dlhovekosť a autorom bestselleru Koniec stárnutia preslávili látku NMN a tvrdia, že eNeMeN je efektívnejší v oblasti spomalenia stárnutia a získavania energie ako NR (nikotinamid ribosid). 

Kvalita BrainMax eNeMeN 

BrainMax eNeMeN má laboratórne overenú čistotu (99,78%) a je v stabilnej forme bez prídavkov a prímesí. Na ochranu pred škodlivým UV žiarením je zabalený v tmavom skle.

Jedná sa o veľmi stabilnú a čistú formu eNeMeN. Pri vyšších teplotách sa eNeMeN degraduje zanedbateľne, čo si môžete prečítať v nasledujúcej časti o teplotnom zaťažení.

Jedná sa o veľmi stabilnú a čistú formu eNeMeN, ktorej stabilita je pravidelne testovaná. Pri teplotách 40 stupňov Celzia počas pol roka degraduje maximálne 0,5% látky. To znamená, že v podmienkach izbovej teploty alebo extrémnych teplotách okolo 40 °C je eNeMeN takmer nezničiteľné.

BrainMax eNeMeN je laboratórne testované. Test vykonalo laboratórium fakulty agrobiológie, potravinových a prírodných zdrojov Českej poľnohospodárskej univerzity v Prahe, na čele s doc. Ing. Jaroslavom Havlíkom, Ph.D. Zobrazenie laboratórneho testu.

Zloženie

eNeMeN β-Nikotinamid Mononukleotid. Bez obsahu balastných látok.

Upozornenie

Skladujte najlepšie v chladničke. Ukladajte mimo dosahu detí. Nikotínamid mononukleotid (eNeMeN) je v EÚ klasifikovaný ako chemická látka a nie je určený na ľudskú spotrebu.

Využitie

Zdravotné problémyAnti-aging

Doprava a dodanie

Poštovné je pri objednávke nad 55€ zdarma.

SPÔSOB DODANIA:

1. Slovenská pošta - BALÍK NA POŠTU (Vyzdvihnutie zásielky priamo na vašej najbližšej pošte) Cena: 2,90 € Tovar bude na pošte nasledujúci deň od odoslania.

2. GLS - EXPRES KURIER (Doručenie na adresu) Cena: 2,90 € Tovar bude u vás nasledujúci deň od odoslania.

SPÔSOB PLATBY:

1. DOBIERKA (platba pri prevzatí zasielky) Pri platba na dobierku je účtovaný extra poplatok: 1€

2. PLATBA NA ÚČET (Klasický bankový prevod do 3 pracovné dni) Po dokončení objednávky Vám príde automatický e-mail s informáciami potrebnými na zadanie bankového prevodu.Tovar bude vyskladnený až po pripísaní platby na náš účet.

Recenzie

Recenzujete: BrainMax eNeMeN prášok 20g

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

 1 hviezdička2 hviezdičky3 hviezdičky4 hviezdičky5 hviezdičiek
Cena
Kvalita

Posledné Články