Nutraceutica OraMAF suspenzia 4 x 100g

oramaf suspenzia nutraceutica probiotika

Viac pohľadov

Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý


Dostupnosť: Skladom (odosielame do 24hod.)


Akciová cena 89,00 €

Bežná cena: 96,00 €

Za tento produkt získate 89 vernostných bodov. 89 bodov = 4,45 €.

OraMAF suspenzia na prípravu nápoja = prírodzená cesta k obnovenej imunite • Ideálnym prostriedkom pri imunodeficite, imunodisregulácii, alergiách.

 • Pri oslabenej vnútrobunkovej imunite - proti vírusom.

 • Pri zníženej fagocytárnej aktivite - časté a opakujúce sa infekcie.

 • Profylaxia pred vírusovými ochoreniami u seniorov.


Obsah balenia: 4 kusy dózy so 100g suspenzie (400g)
Dávkovanie: dospelí 20g suspenzie denne podľa návodu na použitie
Výrobca: Nutraceutica s.r.o., Višňová 26/A, 94901 Nitra

Detaily

Návod na použitie

Pred použitím umiestnite kontajner na niekoľko hodín mimo chladničku, aby sa zohrial na bežnú teplotu okolia. Zohriatie kontajnera môžete urýchliť ponorením do pohára s teplou vodou 10 minút. Zohriatie je dôležité pre uľahčenie roztrepania sedimentu.

Dôležité! Obsah fľaše po zohriatí dôkladne pretrepte počas 3 minút, aby sa rozmiešal vzniknutý sediment. Po dôkladnom pretrepaní nesmie zostať usadenina na dne alebo na stenách fľaše.

Rozmiešaný obsah fľaše vylejte do 1 litra pasterizovaného plnotučného mlieka zohriateho na 40 - 45 stupňov. Nádoba po priložení ruky nesmie páliť.

Po pridaní do mlieka dôkladne rozmixujte ponorným mixérom aby nezostali plávať olejové škvrny. Následne zohriatu a rozmixovanú zmes mlieka a prípravku prelejte do jogurtovača.

Na fermentáciu použite jogurtovač (napr. Ariete Jogurella 621) s jednou nádobou. Pre možnosť mixovania po ukončení fermentácie, použite najväčšiu nádobu. Zmes nechajte fermentovať 24 hodín.

Potom opätovne premixujte ponorným mixérom. Pripravený nápoj uložte do chladničky. Spotrebujte do 7 dní. Odmeranú dennú dávku 200 ml možno podľa potreby pred užitím zriediť vodou. 

V prípade že nemáte jogurtovač, nápoj môžete fermentovať aj v bežnej nádobe po zohriatí a udržaní fermentačnej teploty 40 stupňov počas 24 hodín. V takomto prípade nie je zaručený správny priebeh fermentácie pre možné odchýlky od predpísanej teploty.

Odporúčané dávkovanie

200 ml fermentovaného nápoja s obsahom živých kultúr (20g suspenzie podľa návodu na použitie) užívajte jedenkrát denne, ráno, nalačno. V prípade potreby zapiť vodou.

Užívanie prebieha v 7 dňových cykloch pozostávajúcich z 5 dní 1 x 200 ml a 2 dní prestávky.

Týždenné cykly sa opakujú podľa potreby. Odporúčaná minimálna dĺžka užívania je 8 cyklov (8 týždňov).

Zloženie (100g prípravku)

 • zmes glykozaminozlykánov a fruktooligosacharidov (betaglukán, fucoidan, lentinan, HP non-animal chondroitín, hyaluronan): 10g
 • sójový lecitín (E322): 2,5g
 • dextróza: 1,5g
 • cholekalciferol: 125 mcg
 • zmes kmeňov Lactobacillus debulrecki, subsp. bulgaricus a Streptococcus thermophilus: spolu 10 x 1011 živých buniek
 • olivový olej

Zastúpenie živín v dennej dávke:

 • tuky: 17,7 g (z toho nasýtené tuky 2,5 g)
 • sacharidy: 2,3 g (z toho cukry 0,3 g)
 • bielkoviny: 0 g

Skladovanie

V chladničke pri teplote 4 až 10 stupňov. Zvýšenie teploty výrobku na bežnú teplotu okolia počas zásielkovej prepravy nemá vplyv na kvalitu. Uchovávať mimo dosahu detí.

Upozornenie

Odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nie je určený pre deti a tehotné ženy. Nie je náhradou pestrej stravy.

AKO UDRŽAŤ IMUNITU V DOBREJ KONDÍCII

Moje testy imunity sú v poriadku a predsa často ochoriem, prečo?

Imunita má dve základné úlohy - obranu proti patogénom nachádzajúcim sa mimo buniek a obranu vo vnútri buniek. Avšak podľa najnovších poznatkov je ďalšou základnou úlohou imunity pohlcovať a likvidovať baktérie, vírusy, napadnuté alebo poškodené bunky. Túto úlohu preberá fagocytárna aktivita.

Často sa stáva, že pri testoch je vnútrobunková a mimobunková imunita normálna a napriek tomu sa opakujú infekcie. Príčinou môže byť narušená fagocytárna aktivita. Prípravok OraMAF napomáha k obnove fagocytárnej aktivity.

Čo je to Nagaláza?

Všetky vírusy a rakovinové bunky vytvárajú enzým nagaláza. Tento enzým pôsobí v tele hostiteľa veľmi cielene s "chirurgickou presnosťou". Má špeciálnu schopnosť zasiahnuť a vypnúť imunitu.

Ako vírusy a rakovinové bunky vypínajú alebo "uspávajú" imunitu

Nagaláza prerušuje komunikáciu a aktiváciu imunity v čase potreby. Vedie k imunodeficitu, inými slovami k "uspatiu" imunity. Vďaka škodlivému pôsobeniu nagalázy sa môžu vírusy a rakovinové bunky množiť bez kontroly imunitného systému.

Odomykanie imunity pri onkologických ochoreniach

Pre úspech liečby onkologických ochorení je kľúčová obnova imunity. Prípravok OraMAF napomáha eliminovať škodlivé pôsobenie nagalázy, čím umožňuje prirodzenú aktiváciu imunitného systému a zánik rakovinových buniek. 

Obnova obrany pred vírusovými ochoreniami

Podobne ako pri onkologických ochoreniach, nagaláza vytváraná vírusmi vedie k imunodeficitu. Prerušením škodlivého účinku nagalázy dochádza k aktivácii imunity a eliminácii vírusov z organizmu.

Ako zvládnuť časté a opakujúce sa infekcie? 

Vyvážená a pohotová práca imunitného systému je nevyhnutná pre obranu pred akýmkoľvek patogénom. Prípravok OraMAF nie je stimulátorom imunity, prispieva k harmonizácii práce jednotlivých zložiek imunity. Jedná sa o takzvanú imunomoduláciu. Posilňuje oslabené funkcie a zároveň tlmí neprimerane vysokú reaktivitu niektorej zložky, napríklad pri alergiách.

Len vyvážene pracujúca imunita má schopnosť účinne chrániť organizmus pred patogénmi.

Prípravok OraMAF suspenzia = prírodzená cesta k obnovenej imunite.

Využitie

Zdravotné problémyNádcha, chrípka, angína, prechladnutie, Parazity, plesne a kvasinky, Alergie, Hrubé črevo

Doprava a dodanie

Poštovné je pri objednávke nad 55€ zdarma.

SPÔSOB DODANIA:

1. Slovenská pošta - BALÍK NA POŠTU (Vyzdvihnutie zásielky priamo na vašej najbližšej pošte) Cena: 2,90 € Tovar bude na pošte nasledujúci deň od odoslania.

2. GLS - EXPRES KURIER (Doručenie na adresu) Cena: 2,90 € Tovar bude u vás nasledujúci deň od odoslania.

SPÔSOB PLATBY:

1. DOBIERKA (platba pri prevzatí zasielky) Pri platba na dobierku je účtovaný extra poplatok: 1€

2. PLATBA NA ÚČET (Klasický bankový prevod do 3 pracovné dni) Po dokončení objednávky Vám príde automatický e-mail s informáciami potrebnými na zadanie bankového prevodu.Tovar bude vyskladnený až po pripísaní platby na náš účet.

Recenzie

Recenzujete: Nutraceutica OraMAF suspenzia 4 x 100g

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

 1 hviezdička2 hviezdičky3 hviezdičky4 hviezdičky5 hviezdičiek
Cena
Kvalita

Posledné Články