Mikroveda ProBiotiX CLEAN čistiaci prostriedok 1l

Mikroveda ProBiotiX CLEAN čistiaci prostriedok

Viac pohľadov

Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý


Dostupnosť: Skladom (odosielame do 24hod.)


10,00 €

Za tento produkt získate 10 vernostných bodov. 10 bodov = 0,50 €.

100% prírodný, plne biologický univerzálny čistiaci prostriedok na báze účinných mikroorganizmov s výťažkom z pomarančovej kôry. 
Široké spektrum využitiasporáky, okná, matrace, škvrny na kobercoch, odtoky, ako prací prostriedok, na pachy domácich zvierat a ešte mnoho viac.


Obsah balenia: 1000 ml

Detaily

ProbiotiX CLEAN - základný popis

Je plne biologický a mikrobiotický univerzálny čistiaci prostriedok s vôňou pomaranča (kontrolované organické pestovanie), ktorý bol šetrne fermentovaný. ProbiotiX CLEAN odstraňuje nečistoty a mastnotu zo všetkých povrchov, aj keď sú silne znečistené. Pritom je šetrný k pokožke a k životnému prostrediu a môže sa bezpečne používať.

Probiotix CLEAN má svoj vlastný charakter vône. Je to vynikajúca zmes krásnej vône pomarančov a silných čistiacich kultúr. Pri použití studenej vody dominuje pomarančová vôňa.

100% prírodný so silným účinkom

ProbiotiX CLEAN je úplne biologicky odbúrateľný. Nie je problematický pre životné prostredie, ako bežné čistiace a pracie prostriedky. Mikrobiotické zloženie ProbiotiX CLEAN dokonca podporuje vyčistenie vody v čističkách odpadových vôd.

Odporúčania pre použitie a dávkovanie

Biologický čistič sa v zásade môže používať na všetky povrchy, ktoré sa dajú čistiť vlhké alebo mokré a ktoré si vyžadujú pravidelné alebo jednorazové čistenie a údržbu. Vďaka antistatickému účinku sa nové nečistoty opäť tak rýchlo neusadzujú. Novo sa vyskytujúce nečistoty dokonca slúžia ako živina pre zvyšné mikroorganizmy.

Vhodné napríklad na čistenie podláh, okien, zrkadiel, obkladov, plastových povrchov, natretých povrchov, sanitárnych zariadení (umývadlá, vane a sprchové vaničky, toalety, kľučky dverí, sporákov a mnoho ďalších).

  • Všeobecné čistenie povrchov: Naplňte fľašku s rozstrekovačom s 10 ml ProbiotiXu a 500 ml studenej čistej vody a nastriekajte na vlhkú handru.
  • Odstraňovanie tvrdých nečistôt: Odolné nečistoty postriekajte priamo nezriedeným roztokom ProbiotiX CLEAN. Potom nechajte pôsobiť dve minúty a utrite navlhčenou handrou. V prípade potreby utrite suchou handrou.
  • Upratovanie v kuchyni: Vďaka efektu štiepenia tuku sa ProbiotiX CLEAN dá veľmi dobre používať v kuchyni, napríklad pri čistení keramických varných dosiek, sporákov, pecí alebo roštov na grilovanie. Nastriekajte na znečistené povrchy a nechajte mikroorganizmy, aby vykonali svoju prácu za pár minút.
  • Na umývanie a čistenie okien: Zmiešajte 10 ml ProbiotiX CLEAN s 5 litrami vody s maximálnou teplotou 40 °C a použite ako vodu na umytie okien.
  • Pranie bielizne: Znížte množstvo pracieho prostriedku na polovicu predpísanej dávky a do práčky pridajte ďalších 15 ml ProbiotiX CLEAN.
  • Umývanie auta v interiéry a zvonka a umývanie časti motora: ProbiotiX CLEAN sa dá použiť dokonca aj na umývanie automobilov. Za týmto účelom sa ProbiotiX CLEAN nastrieka na ráfiky a iné silne znečistené povrchy. Po uplynutí niekoľkých minút je možné povrchy očistiť teplou čistiacou vodou (10 ml ProbiotiX CLEAN zmiešané s 5 litrami teplej vody s maximálnou teplotou 40 °C), povrchy očistiť handrou alebo špongiou. V prípade potreby je možné po vyčistení očistené miesta dôkladne opláchnuť vodou.
  • Na odstránenie zápachu: Zápach je tiež možné veľmi účinne odstrániť pomocou ProbiotiX CLEAN. Mnoho takzvaných „zlepšovačov vzduchu v miestnosti" prekrýva existujúce pachy iba chemicky alebo vďaka svojmu antibakteriálnemu účinku narúša prirodzenú mikrobiálnu rovnováhu. Využite čistiaci účinok na vzduch v interiéri a nerozriedený ProbiotiX CLEAN nastriekajte na toalete, alebo priamo do obuvi (športová obuv, pracovná obuv), do skriniek na topánky, v miestnostiach aj niekoľkokrát (je možné eliminovať aj silné pachy, ako sú cigaretový dym a domáce zvieratá).
  • Na odstránenie roztočov a organických zvyškov v posteli: Postriekajte matrace a posteľnú bielizeň, aby ste odstránili alebo znížili roztoče a organické zvyšky, ako sú napríklad šupiny kože.
  • Na odstránenie plesní: Ideálna je tiež nastriekanie pri plesniach. Tieto sú účinne eliminované - ale buďte opatrní: príčina napríklad vlhkých stien alebo tepelných mostov sa musí samozrejme vyriešiť osobitne. Výhodné je tiež pravidelné striekanie sprchovacieho priestoru. Kvasinky v ProbiotiX kolonizujú citlivé uzavreté oblasti a znižujú prevahu plesní. Pri prvom použití je vhodné miesta napadnuté plesňou v sprche antibakteriálne očistiť a po opláchnutí čistou vodou utrieť dosucha a potom nastriekať nezriedený ProbiotiX CLEAN.
  • Upchaté a zapáchajúce odtoky: Po nastriekaní sú odtoky kolonizované pozitívnymi mikroorganizmami a zabránia hnilobných a zapáchajúcim procesom. Baktérie navyše bránia korózii.

ProbiotiX CLEAN funguje prirodzene

Médiá a reklamy nám neustále podsúvajú, že baktérie sú zodpovedné za znečistenie a zápach, a preto ich treba podľa možnosti odstrániť dezinfekčnými prostriedkami. Problémom tejto informácie je, že prvá časť môže byť pravdivá, ale druhá časť určite nie!

S ProbiotiX CLEAN používame úplne odlišný prístup k hygiene a ponúkame alternatívne riešenie. Namiesto toho, aby sme sa pokúsili sterilizovať povrchy, čiže zničiť všetky baktérie, napr. dezinfekciou, používame pozitívne mikroorganizmy (vrátane vybraných baktérií mliečneho kvasenia, probiotických mikroorganizmov, kvasiniek a fotosyntetických baktérií) v súlade s princípom dominancie na pozitívne osídlenie všetkých miest v domácnosti a na vytesnenie negatívnych baktérií, ktoré môžu spôsobovať aj zápachy.

Skladovanie: Po otvorení sa má ProbiotiX CLEAN spotrebovať do približne 6 mesiacov. Tvorba oxidu uhličitého môže vo fľaši spôsobiť mierny pretlak. Po odobratí tekutiny fľašku mierne stlačte v strede, aby ste udržali čo najmenej vzduchu vo fľaši, a tým podporili dobu použiteľnosti. Pre správne uskladnenie uchovávajte fľašu na tmavom a chladnom mieste (bez mrazu): Optimálne + 8 - 25 °C a neprístupné deťom.

Využitie

Zdravotné problémyNie

Doprava a dodanie

Poštovné je pri objednávke nad 55€ zdarma.

SPÔSOB DODANIA:

1. Slovenská pošta - BALÍK NA POŠTU (Vyzdvihnutie zásielky priamo na vašej najbližšej pošte) Cena: 2,90 € Tovar bude na pošte nasledujúci deň od odoslania.

2. GLS - EXPRES KURIER (Doručenie na adresu) Cena: 2,90 € Tovar bude u vás nasledujúci deň od odoslania.

SPÔSOB PLATBY:

1. DOBIERKA (platba pri prevzatí zasielky) Pri platba na dobierku je účtovaný extra poplatok: 1€

2. PLATBA NA ÚČET (Klasický bankový prevod do 3 pracovné dni) Po dokončení objednávky Vám príde automatický e-mail s informáciami potrebnými na zadanie bankového prevodu.Tovar bude vyskladnený až po pripísaní platby na náš účet.

Recenzie

Recenzujete: Mikroveda ProBiotiX CLEAN čistiaci prostriedok 1l

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

 1 hviezdička2 hviezdičky3 hviezdičky4 hviezdičky5 hviezdičiek
Cena
Kvalita

Posledné Články