Kompava Protein Premium Energy 1400g (poštovné zdarma)

kompava protein premium energy 1400g

Viac pohľadov

Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Dostupnosť: Nie je na sklade

75,00 €

Novinka Protein Premium Energy je unikátny a funkčný produkt, ktorý podporí vrcholový výkon. Predstavuje optimálny zdroj živín pre regeneráciu po náročnom fyzickom či vytrvalostnom výkone. 


Obsah balenia: 1400g / 35 dávok
Príchute: čokoláda a nugát

Detaily

Čo je Protein Premium Energy?

Protein Premium Energy je prémiový produkt, ktorý podporí váš zaslúžený vrcholový výkon, urýchli regeneráciu a vytvorí metabolické podmienky na plnohodnotnú sebarealizáciu.

Je vynikajúci na regeneráciu po náročnom fyzickom, silovom či vytrvalostnom výkone. Produkt sa dá použiť pred záťažou alebo po nej, pretože hovädzí hydrolyzát aj SuperStarch sú veľmi ľahko stráviteľné, nezaťažujú tráviace ústrojenstvo a rýchlo opúšťajú žalúdok.

SuperStarch je špeciálny zdroj energie, ktorý je vyrobený špeciálnou hydrotermickou metódou HMT (Hydrothermally modified waxy maize strach) z certifikovanej kukurice bez GMO, bez chemikálií a enzymatickej modifikácie.

Účinky Protein Premium Energy:

 • Pomáha predchádzať energetickým výkyvom.
 • Nezvyšuje hladinu inzulínu.
 • Umožňuje súbežné spaľovanie tukov.
 • Zefektívňuje proces regenerácie po fyzickej záťaži.

Vďaka unikátnej kombinácii s MCT tukmi, BCAA 4:1:1 a hovädzím proteínom vytvárajú synergický efekt, ktorý vo väčšej miere zlepšuje efektivitu organizmu. Jedinečnosť kombinácie daných ingrediencií nazývame MET/FLEX technológia.

Optimalizuje vnútorné metabolické prostredie, podporuje schopnosť efektívne využívať „tukové“ zdroje energie počas i po záťaži. Telo sa učí inteligentne šetriť zásobami glykogénu (svalového i pečeňového), ktoré vám tak ostanú na najnáročnejšie fázy fyzického výkonu.

Prečo práve PROTEIN PREMIUM ENERGY?

1. Dodáva stabilnú energiu, ktorá zabraňuje rýchlym návalom hladu a následnej chuti na sladké! Vďaka čomu je vhodný aj ako doplnok stravy pri redukčných diétach.

2. Zvyšuje metabolickú efektivitu, šetrí zásoby glykogénu v tele a do väčšej miery využíva energiu zo zásob podkožného tuku pri fyzickom výkone.

3. Dodáva vysoký stupeň koncentrácie v náročných povolaniach (šoféri, piloti, vojaci ... ), pretože udržiava stabilnú hladinu glukózy. V pokoji je zabezpečená energia na 8 až 10 hodín po konzumácii jednej dávky. 

Protein Premium Energy zabezpečuje:

 • Stabilný zdroj energie pre fyzický i duševný výkon (vytrvalostné športy -  beh, plávanie, bicyklovanie; dynamické individuálne a kolektívne športy - crossfit, tenis, gymnastika, futbal, volejbal, hokej, basketbal, hádzaná, vodné pólo; rôzne akrobatické či krátke, vysoko dynamické športové disciplíny; povolania vyžadujúce vysokú mieru sústredenia ako šoféri, piloti, vojaci).
 • Kvalitnú regeneráciu po náročnom silovom i vytrvalostnom fyzickom výkone.
 • Zlepšenie dusíkovej bilancie pre nárast svalovej hmoty.
 • Zvýšenie metabolickej efektivity, šetrenie zásob glykogénu v tele a do väčšej miery využívanie energie zo zásob podkožného tuku pri fyzickom výkone.
 • Stabilnú energiu, ktorá zabraňuje rýchlym návalom hladu a následnej chuti na sladké, sacharidové potraviny, vďaka čomu je vhodný aj ako doplnok stravy pri redukčných diétach.
 • Nerušené podávanie vysokého výkonnostného štandardu.
 • Trénovať tvrdšie, dlhšie a s vyššou intenzitou.
 • Ľahkú stráviteľnosť bez zaťaženia tráviaceho traktu.
 • Zníženie rizika poranenia, ktoré vzniká narušenou hladinou glukózy, od ktorej sú závislé jemné motorické zručnosti, ktoré odchádzajú ako prvé ešte pred prvými náznakmi nastupujúcej únavy, čím sa vytvára priestor pre nezvládnutú techniku pohybu, ktorá môže vyústiť do zranenia.
 • Vysoký stupeň koncentrácie v náročných povolaniach (šoféri, piloti, vojaci...), pretože udržiava stabilnú hladinu glukózy. V pokoji je zabezpečená energia na 8 až 10 hodín po konzumácii jednej dávky. 

Protein Premium Energy je produkt, ktorý na slovenskom trhu nemá konkurenciu.

Optimálne dávkovanie a použitie:

 • 1 dávka (40g): 30 minút pred silovým a dynamickým tréningom
 • 1 dávka (40g): po fyzickom výkone (napr. 30 - 45 minút po tréningu, ideálne iba s vodou)
 • 2 odmerky prášku (40 g) rozmixovať v 250 – 300 ml vody.
 • v kombinácii s ďalšími zdravými potravinami odporúčame použiť za účelom zvýšenia nutričnej hodnoty jedla (shake, smoothie, zamiešať do jedla).

Zloženie: 

hydrolyzovaný hovädzí proteín, kukuričný škrob vyrábaný špeciálnou hydrotermickou  metódou HMT,  zmes rastlinných aminokyselín BCAA 4:1:1 (L-leucín, L-izoleucín, L-valín), kakaový prášok 22 %-ný, MCT tuky, zahusťovadlo: karboxymetylcelulóza, aróma: čokoládová/nugátová, citran draselný, oxid horečnatý, sladidlá: glykozidy steviolu, sukralóza. 

Nutričné informácie (na 100g a na 40g - 1 dávka)

Energetická hodnota: 1668,9 kJ / 398,7 kcal - 667,6 kJ / 159,5 kcal
Bielkoviny /Aminokyseliny: 51,3g - 20,5g
Tuky:
4,1g - 1,6g
Sacharidy: 36,3g - 14,5g
Vláknina:
3,5g - 1,4g (5,6% RVH)

AMINOKYSELINY:
BCAA inst. 4:1:1: 
5g - 2g
z toho:
- L-leucín: 3,33g - 1,33g
- L-izoleucín: 0,83g - 0,33g
- L-valín: 0,83g - 0,33g

MINERÁLNE LÁTKY: 
- Horčík: 375 mg - 150 mg (40% RVH)
- Draslík: 225 mg - 90 mg (4,5% RVH)
- Sodík: 1325 mg - 530 mg (21,2% RVH)

* RVH - referenčná výživová hodnota

Upozornenie

Nevhodné pre deti do 10 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy.Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzavretom obale pri teplote od 10oC do 25oC, mimo dosahu malých detí. 

No doping – výrobok neobsahuje žiadnu látku zo Zoznamu zakázaných látok Svetového Antidopingového kódexu. Výrobok neobsahuje konzervačné látky, syntetické farbivá, ani geneticky modifikované suroviny.

Využitie

Zdravotné problémyNie

Doprava a dodanie

Poštovné je pri objednávke nad 55€ zdarma.

SPÔSOB DODANIA:

1. Slovenská pošta - BALÍK NA POŠTU (Vyzdvihnutie zásielky priamo na vašej najbližšej pošte) Cena: 2,90 € Tovar bude na pošte nasledujúci deň od odoslania.

2. GLS - EXPRES KURIER (Doručenie na adresu) Cena: 2,90 € Tovar bude u vás nasledujúci deň od odoslania.

SPÔSOB PLATBY:

1. DOBIERKA (platba pri prevzatí zasielky) Pri platba na dobierku je účtovaný extra poplatok: 1€

2. PLATBA NA ÚČET (Klasický bankový prevod do 3 pracovné dni) Po dokončení objednávky Vám príde automatický e-mail s informáciami potrebnými na zadanie bankového prevodu.Tovar bude vyskladnený až po pripísaní platby na náš účet.

Recenzie

Recenzujete: Kompava Protein Premium Energy 1400g (poštovné zdarma)

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

 1 hviezdička2 hviezdičky3 hviezdičky4 hviezdičky5 hviezdičiek
Cena
Kvalita

Posledné Články