NaturPort PYLOX - Helicobacter pylori 10 vrecúšok

Pylox - prípravok proti Helicobacter pylori

Viac pohľadov

Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý


Dostupnosť: Skladom (odosielame do 24hod.)


Akciová cena 17,90 €

Bežná cena: 20,00 €

Za tento produkt získate 18 vernostných bodov. 18 bodov = 0,90 €.

Helicobacter pylori je baktéria, v prítomnosti ktorej sa vytvárajú vredy žalúdka, dvanástnika a tiež je rakovinotvorným činiteľom. Bojovať s touto baktériou je často komplikované a je náročné ju úplne vyhubiť.
Pylox je výživový doplnok obsahujúci výťažok z vaječného žĺtka imunizovaných sliepok - Imunoglobulin Y (IgY), ktorý redukuje populáciu tejto baktérie v žalúdku. 


Obsah balenia: 10 vrecúšok
Obsah účinnej zložky v 1 vrecúšku: 1,2g imunoglobulín Y 
Dávkovanie:
- štandardné: 1 sáčok 2x denne, najlepšie po jedle
- v prípade problémov: je možné dávku zdvojnásobiť. 
- prevencia: 1 sáčok každý druhý deň

Detaily

Pylox a súčasná liečba infekcie Helicobacter Pylori

Súčasná liečba infekcie Helicobacter Pylori je založená na trojkombinácii antibiotík s inhibítorom protónovej pumpy. Trojkombinácia antibiotík však vyvraždí s Helicobacter Pylori aj všetky baktérie užitočné pre organizmus - teda imunitný systém.

Avšak alarmujúca je hlavne skutočnosť, že vo väčšine prípadov po čase dochádza k návratu ochorenia a znovunasadzovaniu antibiotickej liečby. 

Práve narastajúca rezistencia Helicobacter pylori voči antibiotikám, vedľajšie nepriaznivé účinky antibiotík na liečeného pacienta (úbytok dobrých baktérií v tráviacom systéme, hnačka, kŕče, celková slabosť) a častý návrat ochorenia nútia hľadať nové prístupy k liečbe. 

PYLOX ako účinnú látku obsahuje imunoglobulín Y. Podávanie imunoglobulínu Y (IgY), ktorý je aktívnou zložkou prípravku Pylox, významne pôsobí proti viacerým škodlivým mikroorganizmom, ktoré sú pôvodcami rôzných tráviacich či kožných problémov.

Účinnosť Pyloxu

Imunoglobulín Y obsiahnutý v produkte PYLOX zabráňuje Helicobacter Pylori tvorbe enzýmu uréazy, čím ničí prostredie, v ktorom dokáže Helicobacter pylori existovať.

Takýmto spôsobom dochádza k veľmi efektívnemu potlačeniu populácie baktérie v žalúdku a zlepšeniu zdravotného stavu postihnutých osôb. 

Kedy je vhodné Pylox užívať?

Užívanie Pyloxu je vhodné pri začiatočných ťažkostiach alebo ako prevencia proti tejto baktérii. Tento produkt je vhodné užívať aj po ukončení trojkombinačnej antibiotickej liečby.

Dávkovanie Pyloxu:

  • štandardné: 1 sáčok 2x denne, najlepšie po jedle
  • v prípade problémov: je možné dávku zdvojnásobiť. 
  • prevencia: 1 sáčok každý druhý deň 

Pylox nie je efektívne užívať súčasne s antibiotikami. Obsah  sáčka po jedle alebo behom jedla rozmiešať v pohári vody, mlieka, ovocnej šťavy alebo vmiešať priamo do jedla.

Obsah účinnej zložky v 1 vrecúšku: 1,2g imunoglobulín Y  

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: 
Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Využitie

Zdravotné problémyParazity, plesne a kvasinky, Tráviace problémy

Doprava a dodanie

Poštovné je pri objednávke nad 55€ zdarma.

SPÔSOB DODANIA:

1. Slovenská pošta - BALÍK NA POŠTU (Vyzdvihnutie zásielky priamo na vašej najbližšej pošte) Cena: 2,90 € Tovar bude na pošte nasledujúci deň od odoslania.

2. GLS - EXPRES KURIER (Doručenie na adresu) Cena: 2,90 € Tovar bude u vás nasledujúci deň od odoslania.

SPÔSOB PLATBY:

1. DOBIERKA (platba pri prevzatí zasielky) Pri platba na dobierku je účtovaný extra poplatok: 1€

2. PLATBA NA ÚČET (Klasický bankový prevod do 3 pracovné dni) Po dokončení objednávky Vám príde automatický e-mail s informáciami potrebnými na zadanie bankového prevodu.Tovar bude vyskladnený až po pripísaní platby na náš účet.

Recenzie

Recenzujete: NaturPort PYLOX - Helicobacter pylori 10 vrecúšok

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

 1 hviezdička2 hviezdičky3 hviezdičky4 hviezdičky5 hviezdičiek
Cena
Kvalita

Posledné Články