Nutraceutica Rybí olej Omega-3 HP s koenzýmom Q10 orange 270 ml

omega-3 s koenzýmom Q10 nutraceutica

Viac pohľadov

Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý


Dostupnosť: Skladom (odosielame do 24hod.)


22,90 €

Za tento produkt získate 23 vernostných bodov. 23 bodov = 1,15 €.

Vysoko čistený prírodný rybí olej obohatený koenzýmom Q10


Jedná sa o vysoko čistený rybí olej s prírodnou pomarančovou príchuťou, obohatený o koenzým Q10 v liposolubilnej forme = rozpustený v tukoch. Vysoká čistota tohto rybieho oleja /HP-high purity/ prevyšuje dokonca štandard Európskeho liekopisu EPh.
Výnimočnosť tohto rybieho oleja tkvie v jeho maximálnej vstrebateľnosti. 45 mg koenzýmu Q10 vo forme kapsúl a 45 mg liposolubilného Q10 nie je ani zďaleka to isté.


Obsah balenia: 270 ml = 108 denných dávok po 2,5 ml
Zloženie: vysoko purifikovaný rybí olej, prírodná pomarančová aróma a koenzým Q10 - ubichinón
Obsah koenzýmu Q10 v 1 čajovej lyžičke (2,5 ml): 45 mg

Detaily

Výnimočnosť rybieho oleja s koenzymom Q10 tkvie v jeho vstrebateľnosti

Koenzým Q10 je veľmi slabo rozpustný vo vode, čo znižuje jeho vstrebateľnosť. Bežne dostupné kapsule s koenzýmom Q10 /ubichinón/ majú vstrebateľnosť okolo 30%.

Avšak tuk predstavuje pre koenzým Q10 ideálny prirodzený prenášač sprostredkujúci vstrebávanie (prechod črevnou bránou) vďaka čomu sa pri kombinácii rybieho oleja s koenzýmom Q10 dosahuje prakticky neobmedzená, 100%-ná vstrebateľnosť. K takémuto výraznému zvýšeniu vstrebateľnosti dochádza pomocou vytvárania tukových častíc emulgovaných žlčovými kyselinami. 

Rybí olej s koenzýmom Q10 = antioxidačná ochrana a zdravé cievy

Koenzým Q10 významne zvyšuje odolnosť cirkulujúcich LDL častíc cholesterolu pred oxidáciou a premenou na rizikové oxidované formy cholesterolu. Oxidované formy cholesterolu sa podieľajú na upchávaní ciev. Q10 chráni mitochondrie pred oxidatívnym poškodením.

Nedostatok koenzýmu Q10 a diastolická disfunkcia srdca 

Energetický deficit srdca z dôvodu nedostatku Q10 vedie k zhrubnutiu steny ľavej komory, zníženej výkonnosti srdca, až k oslabeniu diastolickej funkcie a zlyhávaniu srdca. Suplementácia Q10 znižuje energetický deficit, pomáha obnoviť normálnu funkciu srdca. 

Synergia Omega-3 a koenzýmu Q10     

Je obzvlášť prospešná pri žilovej trombóze, cievnej nedostatočnosti a srdcovo cievnych ochoreniach. OMEGA-3 HP LipoMax = synergia omega-3 a vysoko vstrebateľného koenzýmu Q10.

Užívanie a odporúčané dávkovanie

Dospelí: 1 čajovú lyžičku (2,5 ml) denne alebo na základe odporúčania lekára 1 polievkovú lyžicu (5 ml) denne. Užívať 1-krát denne spolu s jedlom.
Na presné dávkovanie je možné použiť 20 ml injekčnú striekačku, ktorá sa dá nasadisť na hrdlo fľaše, potom obrátiť hore dnom a natiahnúť potrebný objem. Injekčná striekačka však nie je súčasťou balenia.  

2,5 ml (1 čajová lyžička) rybieho olej s koezýmom Q10 obsahuje:

- Omega-3 mastné kyseliny celkovo: 925 mg
Z toho:
- EPA: 450 mg  
- DHA: 300 mg  
- ALA: 175 mg 
- Koenzým Q10 (ubichinón): 45 mg

Zloženie

Vysoko purifikovaný rybí olej, prírodná pomarančová aróma a koenzým Q10 - ubichinón.
 
Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: 
Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Využitie

Zdravotné problémyZápaly, Srdcovo-cievny systém, Anti-aging, Nervový systém, psychika a pamäť, Koncentrácia a mentálny výkon, Kožné problémy

Doprava a dodanie

Poštovné je pri objednávke nad 55€ zdarma.

SPÔSOB DODANIA:

1. Slovenská pošta - BALÍK NA POŠTU (Vyzdvihnutie zásielky priamo na vašej najbližšej pošte) Cena: 2,90 € Tovar bude na pošte nasledujúci deň od odoslania.

2. GLS - EXPRES KURIER (Doručenie na adresu) Cena: 2,90 € Tovar bude u vás nasledujúci deň od odoslania.

SPÔSOB PLATBY:

1. DOBIERKA (platba pri prevzatí zasielky) Pri platba na dobierku je účtovaný extra poplatok: 1€

2. PLATBA NA ÚČET (Klasický bankový prevod do 3 pracovné dni) Po dokončení objednávky Vám príde automatický e-mail s informáciami potrebnými na zadanie bankového prevodu.Tovar bude vyskladnený až po pripísaní platby na náš účet.

Recenzie

Recenzujete: Nutraceutica Rybí olej Omega-3 HP s koenzýmom Q10 orange 270 ml

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

 1 hviezdička2 hviezdičky3 hviezdičky4 hviezdičky5 hviezdičiek
Cena
Kvalita

Posledné Články