Schindeleho minerály prášok 400g

  Dostupnosť: Nie je na sklade

  23,95 €

  Účinná a stále obľúbenejšia zbraň proti mnohým chorobám. Jedná sa o 100%-ne prírodnú, komplexnú zmes vysokofrekvenčných minerálov.

  Obsah balenia: 400g  
  Dávkovanie: 1 odmerka (6g), 1krát denne 
  Náklady na 1 deň užívania: 38 centov 
  Účinný: pri veľkom množstve zdravotných problémov spôsobených nedostatkom minerálov a stopových prvkov

  Detaily

  Schindeleho minerály sú 100%-ne prírodným potravinovým doplnokom, ktorý účinne BOJUJE PREDOVŠETKÝM S TÝMITO PROBLÉMAMI:
  1. nedostatok minerálov a stopových prvkov
  2. čistenie tráviaceho traktu zaneseného nestrávenými zvyškami potravy - v dôsledku čoho dochádza pri užívaní produktu (hlavne na začiatku jeho užívania) k plynatosti.


  SCHINDELEHO MINERÁLY POZOSTÁVAJÚ:
  z mletej kamennej múčky s vysokým obsahom oxidu kremičitého, oxidu hlinitého, vápnika, železa, horčíka a značného množstva stopových prvkov, akými sú – mangán, zinok, chróm, meď, ... 

  POMÔŽU VÁM PRI PROBLÉMOCH:
  s trávením, pri vysokom krvnom tlaku, osteoporóze, cukrovke, dne, pri reumatizme, akútnych a chronických zápalových ochoreniach, svalových kŕčoch, bolestiach svalov, chrbta a hlavy, migrénach, cievnych problémoch, kŕčových žilách, poúrazových stavoch ako sú zlomeniny kostí, vykĺbenia a výrony, pri kožných problémoch – exémy, psoriáza (lupienka), hnisavé kožné procesy, rôzne vyrážky, pri nadmernom vypadávaní vlasov, pri úprave sexuálnej výkonnosti – primerane veku, pri únave, hučaní v ušiach, depresívnych stavoch, menštruačných problémoch, neuralgických bolestiach, na zlepšenie pamäte a koncentrácie.

  Alebo ZJEDNODUŠENE:
  pomôžu Vám v prípadoch, kedy je PRÍČINOU CHOROBY nedostatok minerálov a stopových prvkov alebo zanesený tráviaci trakt. 

  UŽÍVANIE:
  1 odmerku alebo čajovú lyžičku (6g) 1krát denne, deti od 3 rokov 1/3 odmerky denne, rozmiešať do vody alebo iného nápoja. Najlepšie nalačno min. 10 minút pred jedlom (kvôli vstrebávaniu minerálov). Jedno balenie (400g) vydrží pri užívaní jednej dávky denne cca. 67 dní. 

  *** Niekedy sa môžte stretnúť aj s dávkovaním 1-2 dávky denne. No zo skúsenosti môžem povedať, že u väčšiny ľudí prevláda užívanie 1 dávky. 2 dávky denne sú podľa všetkého určené ľuďom s individuálnymi zvýšenými požiadavkami na dané minerálne látky. 

  KRAJINA PÔVODU: Rakúsko 

  ZÍSKANÉ OCENENIA:
  V septembri 1986 boli "Schindeleho minerály" jedným z vystavovaných exponátov na veľtrhu vo Viedni - "Wiener Messe", kde boli ocenené zlatou medailou. Už v tom istom roku získali tieto ˮzázračnéˮ minerály aj ďalšie ocenenia - a to striebornú medailu na výstave IENA ´86, konanej v Norimbergu a zlatú medailu z výstavy FUTURA ´86, ktorá sa konala v Štrasburgu.

  Využitie

  Zdravotné problémyTráviace problémy, Nervový systém, psychika a pamäť, Kožné problémy

  Doprava a dodanie

  Poštovné je pri objednávke nad 45€ zdarma.

  SPÔSOB DODANIA:

  1. Slovenská pošta - BALÍK NA POŠTU (Vyzdvihnutie zásielky priamo na vašej najbližšej pošte) Cena: 2,20 € Tovar bude na pošte nasledujúci deň od odoslania.

  2. Slovenská Pošta - EXPRES KURIER (Doručenie na adresu) Cena: 2,70 € Tovar bude u vás nasledujúci deň od odoslania.

  SPÔSOB PLATBY:

  1. DOBIERKA (platba pri prevzatí zasielky) Pri platba na dobierku je účtovaný extra poplatok: 0,80€

  2. PLATBA NA ÚČET (Klasický bankový prevod do 3 pracovné dni) Po dokončení objednávky Vám príde automatický e-mail s informáciami potrebnými na zadanie bankového prevodu.Tovar bude vyskladnený až po pripísaní platby na náš účet.

  Zdravím k úspechu / Lukáš
  Kvalita
  Cena
  Úplne súhlasím s Jankou Máte Janka úplnú pravdu, no slovenská strana za to vôbec nemôže. Celé to je záležitosť pána Schindeleho a EÚ. Tento šťastlivec z Rakúska sa odvolal na veľmi nákladné klinické štúdie požadované EÚ, ktoré rakúsky výrobca uskutočňuje, aby mohli byť Schindeleho minerály uznané ako liečivo.
  Čiže prsty má v tom aj EÚ, no tak či onak si myslím, že cena ísť hore nemusela. Pravdu povediac už to 1-kilové balenie bolo vzhľadom na pôvod minerálov veľmi drahé. No my s tým bohužiaľ nič nenarobíme a musíme to buď akceptovať alebo ich prestať užívať.
  No tí, čo Schindeleho minerály užívajú mi dajú za pravdu, že vzdať sa ich je veľmi ťažké. A to je zrejme hlavný dôvod navýšenia ceny (no to je už len môj osobný názor).
  Ďakujem za pochopenie a priazeň. Majte sa krásne! ;-)
  Janka
  Kvalita
  Cena
  vytáča ma cena Nechápem, prečo sú schindeleho minerály tak drahé. Ved je to len zemina. Začala som ich brať ešte ked boli v kilovom balení a už vtedy boli dosť drahé. Inak mi robia dobre a to využívajú ľudia, ktorí to dostali do daru od prirody. Priroda dá niečo človeku zadarmo a tomu nestačia peniaze na živobytie a potrebuje zbohatnuť. Kam sa to naše ľudstvo uberá??? :-(
  Patrik
  Kvalita
  Cena
  nesklamali Mával som problemy so svalovými krčmi, na odporučanie môjho kondičneho trénera som si kúpil Schindeleho minerály a problemy ustupili. Kamaráti sa mi smeju, že jem zeminu, no mne pomohla a som spokojný.

  Recenzie

  Recenzujete: Schindeleho minerály prášok 400g

  Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

   1 hviezdička2 hviezdičky3 hviezdičky4 hviezdičky5 hviezdičiek
  Kvalita
  Cena

  Posledné Články