Nutraceutica Serapeptáza 120 000 SPU 90 kapsúl

Serapeptáza nutraceutica 120 000 SPU

Viac pohľadov


Dostupnosť: Skladom (odosielame do 24hod.)


35,90 €

Za tento produkt získate 36 vernostných bodov. 36 bodov = 1,80 €.

90 kapsúl s obsahom 120 000 jednotiek enzymatickej aktivity


Serapeptáza je prírodný enzým, ktorý produkuje priateľská baktéria z rodu Serratia, žijúca vo vnútornostiach priadky morušovej (Bombyx mori). 


Obsah balenia: 90 kapsúl

Detaily

Enzým Serapeptáza

Enzým nazvaný „serratiopeptidáza“ (Serratia E 15 proteáza) sa javí ako jeden z najsilnejších protizápalových doplnkov výživy a má číslo EC 3.4.24.40. Serratiopeptidáza s molekulovou hmotnosťou približne 52 kDa bola najskôr izolovaná z enterobaktérie Serratia sp.

Tento mikroorganizmus bol pôvodne izolovaný v šesťdesiatych rokoch minulého storočia z larvy priadky morušovej a umožňuje vznikajúcej mole rozpustiť svoj zámotok. Teraz sa vyrába hlavne purifikáciou z fermentovanej Serratia sp. E 15.

Enzým patrí do skupiny enzýmov Serralysin a je známe, že štiepi peptidy s väzbami Asn-Gln, CysSO3H-gly, Arg-Gly a Tyr-Tyr, ako aj väzbou medzi His-Leu, Gly-Ala, Ala-Leu, Try-leu, Gly-Gly, Phen-Tyr a Tyr-Thr, ktoré vykazujú širokú špecificitu substrátu.

UPOZORNENIE: PODĽA LEGISLATÍVY EÚ JE ZAKÁZANÉ UVÁDZAŤ INFORMÁCIU, ŽE SERAPEPTÁZA JE URČENÁ AJ NA VNÚTORNÉ UŽÍVANIE. PRETO SA TÁTO INFORMÁCIA NA ETIKETE PRODUKTU NENACHÁDZA.

Serapeptáza v dermálnej aplikácii

Nedávne pokroky v biomedicínskych aplikáciách poukazujú na nové riešenia pri hojení rán. Enzým serapeptáza s proteolytickou aktivitou môže významne napomáhať hojeniu zjazvených rán ako aj redukcii mimických vrások.

Klinické štúdie ukázali účinnosť pri znižovaní opuchov a edémov a pri metabolizácii jazvových tkanív.

Vonkajšie použitie

Obsah kapsuly rozpustiť v 50 ml vody a tampónom niekoľkokrát denne potierať lokalizáciu na pokožke.

Pre viac informácií o účinkoch serapeptázy odporúčame článok Serapeptáza - Prírodný superenzým na zápaly a bolesti.

Vhodnosť kapsúl na vnútorné užívanie

Použité vegetariánske HPMC kapsuly sú EÚ certifikované pre výrobu perorálnych liekov, sú gastro-rezistentné, to znamená že chránia obsah kapsuly (serapeptázu) pred rozkladom pôsobením žalúdočnej kyseliny. Enzým serapeptáza použitý ako obsah kapsuly má analytický certifikát výrobcu pre food aditive (výživové doplnky), pričom sa bežne používa v prípravkoch na vnútorné použitie ako aj na vonkajšie použitie.

Využitie

Zdravotné problémyZápaly, Srdcovo-cievny systém, Pohybové ústrojenstvo, Dýchacie ústrojenstvo

Doprava a dodanie

Poštovné je pri objednávke nad 55€ zdarma.

SPÔSOB DODANIA:

1. Slovenská pošta - BALÍK NA POŠTU (Vyzdvihnutie zásielky priamo na vašej najbližšej pošte) Cena: 2,90 € Tovar bude na pošte nasledujúci deň od odoslania.

2. GLS - EXPRES KURIER (Doručenie na adresu) Cena: 2,90 € Tovar bude u vás nasledujúci deň od odoslania.

SPÔSOB PLATBY:

1. DOBIERKA (platba pri prevzatí zasielky) Pri platba na dobierku je účtovaný extra poplatok: 1€

2. PLATBA NA ÚČET (Klasický bankový prevod do 3 pracovné dni) Po dokončení objednávky Vám príde automatický e-mail s informáciami potrebnými na zadanie bankového prevodu.Tovar bude vyskladnený až po pripísaní platby na náš účet.

Ivan
Cena
Kvalita
Konečne som našiel serapeptázu. Užívam ju vnútorne a nie ako dermálny roztok a pomáha mi. Konečne doplnok výživy so silným účinkom na zdravie a hneď sa musí zmeniť legislatíva a nemôže sa uvádzať možnosť jeho vnútorného užívania? Pričom v Japonsku sa bežne užíva a nie je žiaden problém. Choré.

Recenzie

Recenzujete: Nutraceutica Serapeptáza 120 000 SPU 90 kapsúl

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

 1 hviezdička2 hviezdičky3 hviezdičky4 hviezdičky5 hviezdičiek
Cena
Kvalita

Posledné Články