Dr. Jacobs Spi dobre 90 tabliet pre dobrý spánok

Spi dobre tablety pre dobrý spánok

Viac pohľadov

Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Dostupnosť: Nie je na sklade

29,00 €

4 rastlinné extrakty s horčíkom a melatonínom


Synergia "spánkového hormónu" melatonín, prírodného horčíka (s vysokou biologickou dostupnosťou) a extraktov z valeriány lekárskej, medovky, mučenky a chmeľu pre zdravý spánok.


Obsah balenia: 90 tabliet
Dávkovanie: 1 tabletu denne užiť pred spaním
Krajina pôvodu: Nemecko

Detaily

Melatonín 

Melatonín je považovaný za hormón tmy a spánku a jeho nedostatok spôsobuje nespavosť.

Prispieva k zmierneniu subjektívneho pocitu únavy v dôsledku časového posunu a k skráteniu času potrebného na zaspanie, ak sa užije najmenej 0,5 mg melatonínu v prvý deň cesty krátko pred spaním a prvé dni po príchode na miesto určenia.

S pribúdajúcim vekom produkcia melatonínu v tele postupne klesá, takže starší ľudia majú často zlý spánok. Užitím 1 mg melatonínu pred spaním napomôžete k skráteniu doby zaspávania.

1 dávka (1 tableta) doplnku Spi dobre obsahuje 1 mg melatonínu.

Horčík z mora - na nervy a psychiku

Horčík sa nazýva aj relaxačný minerál. Horčík Hypro-ri®, ktorý používame, je špeciálne vyvinutá forma horčíka. Skladá sa z horčíka morského pôvodu - prírodného zdroja horčíka - a aminokyselín z ryžových bielkovín.

V tejto kombinácii je horčík pre naše telo obzvlášť biologicky dostupný - dokonca lepší ako glycinát alebo glycerofosfát horečnatý.

Horčík obsiahnutý vo výživovom doplnku Spi dobre môže vedecky preukázateľne prispieť k vášmu zdraviu a nasledujúcim normálnym telesným funkciám:

 • podpora nervového systému
 • podpora psychických funkcií
 • zníženie vyčerpania

Osvedčené rastlinné extrakty pre dokonalú synergiu

Dobre spi obsahuje cenné rastlinné látky zo 4 osvedčených rastlín, ktoré sa optimálne dopĺňajú s melatonínom a horčíkom. 1 dávka (1 tableta) Spi dobre obsahuje nasledujúce rastlinné látky vo forme extraktov:

 • 170 mg koreňa Valeriány lekárskej
  Najviac sa cení účinok Valeriány na nervovú sústavu, ktorú upokojuje. Napomáha vyrovnať sa so stresom a úzkosťou a pomáha v boji s depresiou.
 • 68 mg listov Medovky 
  Medovka má kladný vplyv na kognitívne a duševné zdravie, podporuje dobrú náladu, relaxáciu a spánok.
 • 68 mg bylinky Mučenka
  Mučenka pomáha uľaviť od nervového napätia, udržať hlboký spánok, podporuje duševnú harmóniu pri strese a prispieva k optimálnej relaxácii.
 • 34 mg Chmeľových šištičiek
  Chmeľ obyčajný patrí medzi tradičné prostriedky na podporu spánku. Pomôže Vám k lepšiemu upokojeniu a prispeje k navodeniu kvalitného, čo najmenej prerušovaného spánku.

Obsah účinných látok v 1 tablete:

 • extrakt z valeriány lekárskej: 170 mg
 • extrakt z medovky lekárskej: 68 mg
 • extrakt z mučenky: 68 mg
 • extrakt z chmeľu: 34 mg
 • horčík: 112,5 mg (30%*)
 • melatonín: 1 mg
 • kremík: 3 mg

referenčné množstvo pre denný príjem (NRV)

Zloženie

Horčík Hypro-ri® (morský oxid horečnatý, hydrolyzát ryžového proteínu; 46%), extrakt z valeriány lekárskej (23%), extrakt z medovky lekárskej (9%), extrakt z mučenky (9%), extrakt z chmeľu (5%), celulóza a horečnaté soli mastných kyselín (rastlinné), oxid kremičitý, melatonín (0,2%). Môže obsahovať stopy orechov.

Upozornenie

Neprekračujte denné odporúčané dávkovanie. Skladujte v suchu. Držte mimo dosahu malých detí. Doplnok výživy neslúži ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Ak by ste počas dňa po užití melatonínu pociťovali zvýšenú ospalosť, nesmiete riadiť žiadne stroje alebo motorové vozidlo.

Využitie

Zdravotné problémyNervový systém, psychika a pamäť

Doprava a dodanie

Poštovné je pri objednávke nad 55€ zdarma.

SPÔSOB DODANIA:

1. Slovenská pošta - BALÍK NA POŠTU (Vyzdvihnutie zásielky priamo na vašej najbližšej pošte) Cena: 2,90 € Tovar bude na pošte nasledujúci deň od odoslania.

2. GLS - EXPRES KURIER (Doručenie na adresu) Cena: 2,90 € Tovar bude u vás nasledujúci deň od odoslania.

SPÔSOB PLATBY:

1. DOBIERKA (platba pri prevzatí zasielky) Pri platba na dobierku je účtovaný extra poplatok: 1€

2. PLATBA NA ÚČET (Klasický bankový prevod do 3 pracovné dni) Po dokončení objednávky Vám príde automatický e-mail s informáciami potrebnými na zadanie bankového prevodu.Tovar bude vyskladnený až po pripísaní platby na náš účet.

Recenzie

Recenzujete: Dr. Jacobs Spi dobre 90 tabliet pre dobrý spánok

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

 1 hviezdička2 hviezdičky3 hviezdičky4 hviezdičky5 hviezdičiek
Cena
Kvalita

Posledné Články