Šungit - aktivátor vody 150g

Šungit - aktivátor vody

Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý


Dostupnosť: Skladom (odosielame do 24hod.)


5,70 €

Za tento produkt získate 6 vernostných bodov. 6 bodov = 0,30 €.

Šungit je minerál, prírodný filter a aktivátor vody. Má výnimočné absorbčné vlastnosti, je skvelým čističom vody. Prírodná filtrácia vody pomocou ŠUNGIT prečistí vodu od nežiaducich látok, či baktérií.
Na rozdiel od chemického filtra, šungit vracia vode stopové prvky žiaduce pre organizmus.


Obsah balenia: 150g
Krajina pôvodu: Rusko

Detaily

Šungit ako aktivátor vody

Šungit je minerál, prírodný filter a aktivátor vody. Ťaží sa iba v Karélii. Má výnimočné absorbčné vlastnosti, je skvelým čističom vody. Prírodná filtrácia vody pomocou ŠUNGIT prečistí vodu od nežiaducich látok, či baktérií.

Na rozdiel od chemického filtra, šungit vracia vode stopové prvky žiaduce pre organizmus. Vysoko kvalitná voda je základom pre fungovanie zdravého organizmu. Zažeňte smäd zdravou vodou!

Obsah balenia

Polyminerálna uhlíková hornina šungit s obsahom fullerénov, s vysokým podielom uhlíka pre prípravu studenej vody, objem 1l/ 150g. Doba využitia jedného balenia 6 mesiacov.

Použitie

Obsah balenia prepláchneme pod prúdom vody, celý obsah vložíme do cca. 1l sklenenej alebo keramickej nádoby a zalejeme pitnou vodou. Necháme odstáť minimálne hodinu, max. 72 hod. Takto upravenú vodu pijeme pravidelne a bez obmedzenia. 

Čistenie

V pravidelnom intervale 2 týždne vyberieme kamene z vody, prepláchneme prúdom vody a necháme uschnúť (prirodzenou cestou na slnku, alebo v rúre na 110°C po dobu 10 min.). Následne vrátime ŠUNGIT do vody a pokračujeme v užívaní po dobu ďalších 2 týždňov. Pri pravidelnom užívaní a čistení, trvanlivosť balenia 6 mesiacov.

Využitie

Zdravotné problémyNie

Doprava a dodanie

Poštovné je pri objednávke nad 55€ zdarma.

SPÔSOB DODANIA:

1. Slovenská pošta - BALÍK NA POŠTU (Vyzdvihnutie zásielky priamo na vašej najbližšej pošte) Cena: 2,90 € Tovar bude na pošte nasledujúci deň od odoslania.

2. GLS - EXPRES KURIER (Doručenie na adresu) Cena: 2,90 € Tovar bude u vás nasledujúci deň od odoslania.

SPÔSOB PLATBY:

1. DOBIERKA (platba pri prevzatí zasielky) Pri platba na dobierku je účtovaný extra poplatok: 1€

2. PLATBA NA ÚČET (Klasický bankový prevod do 3 pracovné dni) Po dokončení objednávky Vám príde automatický e-mail s informáciami potrebnými na zadanie bankového prevodu.Tovar bude vyskladnený až po pripísaní platby na náš účet.

Recenzie

Recenzujete: Šungit - aktivátor vody 150g

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

 1 hviezdička2 hviezdičky3 hviezdičky4 hviezdičky5 hviezdičiek
Cena
Kvalita

Posledné Články