UKKO - Čaj na prostatu 120g

ukko čaj na prostatu

Viac pohľadov

Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý


Dostupnosť: Skladom (odosielame do 24hod.)


11,90 €

Za tento produkt získate 12 vernostných bodov. 12 bodov = 0,60 €.

100% prírodná zmes byliniek bez umelých prísad a aróm na problémy s prostatou.
Pri pravidelnom užívaní sa nepríjemné problémy pri močení súvisiace s problémami prostaty zmiernia, respektíve úplne ustúpia.


Obsah balenia: 80g
Zloženie: list brezy, hluchavka biela, ibištek, citrónová tráva, vrbovka malokvetá

Detaily

Pravidelným užívaním UKKO čaju na prostatu:

  • Môžu ustúpiť problémy s močením - nepríjemné príznaky, ako neodkladné nutkanie na močenie, prerušované močenie, bolesti pri alebo po močení atď.
  • Moč môže opäť voľne tiecť - moč bude odchádzať z močovodu pod väčším tlakom a silnejšie, hladké svalstvo prostaty bude voľnejšie a pružnejšie
  • Môže sa prečistiť prostata a močové cesty - pominie nedokonalé vymočovanie, vďaka čomu sa nedokážu usadiť a rozšíriť baktérie, ktoré sú najčastejšie zodpovedné za zápal prostaty
  • Môže sa znížiť zápal v prostate - účinné látky nachádzajúce sa v liečivých rastinách majú protizápalový a upokojujúci účinok na prostatu a močové cesty

Pitím Čaju na prostatu dodáte organizmu komplex prírodných účinných látok, ktoré úspešne bojujú proti najčastejším problémom s prostatou, ich príčinami i príznakmi. Vďaka čaju sa môžete zbaviť nepríjemných a bolestivých problémov pri močení a opäť môžete žiť zdravší a plnohodnotnejší život. Mimoriadne dôležité je zvýšenie príjmu tekutín.

Zväčšovanie prostaty a vek

Zväčšenie prostaty nezhubného charakteru je síce neodvratný proces, ktorý spôsobujú prirodzené hormonálne zmeny prichádzajúce vekom, to však vôbec neznamená, že je nevyhnutné sa naučiť žiť aj s často nesmierne nepríjemnými príznakmi.

Pravidelným pitím čaju sa dajú odstrániť problémy s močením, keďže vďaka prísunu väčšieho množstva tekutín, močopudného účinku liečivých zložiek čaju, respektíve tým, že uvoľňujú hladké svalstvo, sa zvyšuje množstvo a intenzita moču a prostata sa tiež stáva pružnejšou, čím sa zabezpečí nerušený tok moču.

Zápaly prostaty

Zápaly prostaty vznikajúce v dôsledku infekcií v oblasti panvového dna prichádzajúcich zvonka, respektíve v dôsledku zväčšenia prostaty sa dajú spravidla úspešne liečiť pravidelným a intenzívnym pitím UKKO Čajovej zmesi na prostatu, hlavne v ranej fáze zápalových ochorení.

Kľúčovú úlohu v liečbe zápalov prostaty zohráva odstránenie problému nedokonalého vymočovania, neutralizácia mikróbov spôsobujúcich infekciu, respektíve zmiernenie zápalu. Na dosiahnutie takéhoto komplexného účinku sú najideálnejšie liečivé bylinky a mimoriadne úspešne sa dá použiť zmes liečiviek obsahujúcich komplex účinných látok, akou je UKKO čajová zmes na prostatu.

Vďaka antibakteriálnym, antimykotickým a dezinfekčným účinkom liečivých rastlín účinné látky čaju bojujú proti určitým baktériám (napr. E.coli, Staphylococcus aureus, Salmonella paratyphi, Shigella flexneri), ktoré sú často zodpovedné za vznik zápalov prostaty a močových ciest.

Dôležité! Zápal prostaty môžu spôsobiť aj mnohé baktérie šíriace sa napr. pohlavným stykom, na vykynoženie ktorých je potrebná pri presnom poznaní typu baktérií cielená liečba antibiotikami. Preto, ak pociťujete typické príznaky odkazujúce na zápal prostaty, akým je napríklad pocit pálenia pri močení, bolesti v krížoch, bolesť v semenníkoch (ťahavý pocit), krv v moči alebo v stolici, ihneď vyhľadajte lekára.

Na čo prostata slúži?

Hlavnou funkciou prostaty je produkcia prostatického sekrétu, ktorý je tekutinou bohatou na bielkoviny a minerálne látky. Tento sekrét tvorí aspoň 25% spermy (ejakulátu) a zabezpečuje pre spermie ochranu, viskozitu a výživu. Prostatický sekrét sa vylučuje pri ejakulácii spolu so spermou.

Dobrou správou je, že pre zdravé fungovanie prostaty je nevyhnutne dôležité aj pravidelné vyprázdňovanie prostatického sekrétu. Prakticky sexuálny styk 3-4-krát do týždňa by mal byť predpísaný lekárom!

Druhou funkciou žľazy je regulácia prúdenia moču, čo zabezpečujú svalové vlákna prostatických žliaz. Vlákna sa ovíjajú okolo močovodu a sú kontrolované nervovou sústavou. Sťahovanie týchto vlákien spomaľuje a zastavuje prúdenie moču.

Aký je vzťah medzi vekom a veľkosťou prostaty?

Prostatu vyživuje mužský pohlavný hormón testosterón. Zväčšovanie prostaty spôsobuje s pribúdajúcim vekom dihydrotestosterón. Prostata medzi 20. a 50. rokom zdvojnásobí svoju veľkosť a následne sa medzi 50. a 80. rokom opäť dvojnásobne zväčší.

Kvalita UKKO čaju na prostatu

Čajová zmes na prostatu je 100% prírodný produkt, ktorý neobsahuje alergény alebo nečistoty, respektíve sa v ňom nenachádzajú ani žiadne pridané arómy, preto jeho užívanie nespôsobuje nepríjemné žalúdočné potiaže.

UKKO Čajová zmes na prostatu je produkt prémiovej kvality, zostavený pod dohľadom odborníkov z najkvalitnejších prírodných liečivých rastlín. Zvýšená pozornosť je venovaná čistote rastlín, preto ingrediencie čaju kupujeme výlučne zo spoľahlivých, kontrolovaných zdrojov, takže od pôdy až po balenie vieme ručiť za to, že počas skladovania, prepravy, ani výroby neprišli do kontaktu s cudzími látkami.

Odporúčaná príprava

Vodu privedieme do varu a následne necháme pár minút chladnúť, aby mala približne 80 °C. V  0,4 - 0,5 l vody necháme pod pokrievkou lúhovať 1 čajovú lyžičku (2 - 2,5g) čajovej zmesi 10-15 minút, následne scedíme. Takto pripravený čaj obsahuje potrebné účinné látky a ihneď sa môže piť.

Zloženie

List brezy, hluchavka biela, ibištek, citrónová tráva, vrbovka malokvetá.

Upozornenie

Dôležité! Zväčšenie prostaty môže byť spôsobené aj nádorovými ochoreniami, preto je potrebné vyšetrenie odborným lekárom, ak pociťujete problémy pri močení odkazujúce na zväčšenú prostatu, ako napríklad prerušované kvapkanie pri močení, časté nutkanie na močenie, nočné nutkanie na močenie atď. Ideálne je nad 40 rokov pravidelne sa zúčastňovať ročných preventívnych vyšetrení prostaty. Nezabúdajte, že vyšetrenie je len nepohodlné, rakovina prostaty však môže byť smrteľná!

Dôkladné vyšetrenie prostaty a odobratie vzorky baktérií sú nevyhnutne dôležité pre úspešnú liečbu ochorenia. V takýchto prípadoch je možné Čajovú zmes na prostatu alebo akýkoľvek iný bylinkový prípravok použiť iba ako doplnok liečby.

UKKO Čaj na prostatu je potravinový prípravok, jeho užívanie nenahrádza potrebnú lekársku liečbu! V prípade akejkoľvek alergie na ktorúkoľvek zložku UKKO Čajovej zmesi na prostatu sa užívanie čaju neodporúča, respektíve v prípade pravidelného užívania liekov alebo dlhodobej liečby konzultujte užívanie čaju so svojím lekárom alebo lekárnikom ešte predtým, než si ho objednáte.

Využitie

Zdravotné problémyZápaly, Prostata a močový mechúr

Doprava a dodanie

Poštovné je pri objednávke nad 55€ zdarma.

SPÔSOB DODANIA:

1. Slovenská pošta - BALÍK NA POŠTU (Vyzdvihnutie zásielky priamo na vašej najbližšej pošte) Cena: 2,90 € Tovar bude na pošte nasledujúci deň od odoslania.

2. GLS - EXPRES KURIER (Doručenie na adresu) Cena: 2,90 € Tovar bude u vás nasledujúci deň od odoslania.

SPÔSOB PLATBY:

1. DOBIERKA (platba pri prevzatí zasielky) Pri platba na dobierku je účtovaný extra poplatok: 1€

2. PLATBA NA ÚČET (Klasický bankový prevod do 3 pracovné dni) Po dokončení objednávky Vám príde automatický e-mail s informáciami potrebnými na zadanie bankového prevodu.Tovar bude vyskladnený až po pripísaní platby na náš účet.

Recenzie

Recenzujete: UKKO - Čaj na prostatu 120g

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

 1 hviezdička2 hviezdičky3 hviezdičky4 hviezdičky5 hviezdičiek
Cena
Kvalita

Posledné Články