Živokosť s kadidlom krém 125 ml

živokosť s kadidlom krém

Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Dostupnosť: Nie je na sklade

11,50 €

VŠESTRANNÝ ÚČINOK NA VÄČŠINU KĹBOVÝCH OCHORENÍ


Boswellia (kadidlo) - má výrazné protizápalové a antiseptické vlastnosti. Aktívne zložky boswellie inhibujú zápalové procesy v kĺboch, podporujú obnovu poškodených ciev a zlepšujú výživu kĺbov.


Obsah balenia: 125 ml
Výrobca: ООО "КоролёвФарм"

Detaily

Krém Živokosť s kadidlom

Krém Živokosť s kadilom je viaczložkový prírodný liek, ktorý má všestranný účinok na väčšinu kĺbových ochorení. Kombinácia extraktov liečivých rastlín, prirodzených biostimulantov a chondroitínu (bioaktívna zložka tkanív chrupavky) zabezpečuje vysokú účinnosť. Vďaka svojim vlastnostiam môže byť balzam účinný na zápaly a bolesti kĺbov, chrbta, pása a svalov, ako aj na porušenie funkcií pohybového aparátu po športových a domácich úrazoch.

Základom balzamu je známa liečivá rastlina kostihoj lekársky. Výrazný účinok hojenia je spojené s vysokým obsahom alantoínu v kostihoji, ktorý  sa nielen vyznačuje silný antibakteriálnym a protizápalovým účinkom, ale má taktiež jedinečnú schopnosť stimulovať tvorbu nových, zdravých buniek tkanív. Kostihoj znižuje zápal a opuch, a čo je najdôležitejšie, aktivuje proces obnovy a regenerácie chrupavky.

Účinné zložky krému Živokosť s kadidlom:

  • Boswellia (kadidlo) - má výrazné protizápalové a antiseptické vlastnosti. Aktívne zložky kadidlovníka pravého potláčajú zápal kĺbov, pomáhajú obnoviť poškodené cievy a zlepšujú výživu kĺbov. Vzhľadom k svojim liečivym vlastnostiam, Boswellia strom je považovaný za posvätný a používa sa nielen v medicíne, ale aj v uctievaní.
  • Zlaté fúzy - jedným z najúčinnejších prostriedkov tradičnej medicíny, ktorý získal nesmiernu popularitu v posledných rokoch. Bohatý na biologicky aktívne látky, je silný biogénny stimulátor, ktorý zosilňuje pôsobenie všetkých zložiek balzamu.
  • Komplex extraktov liečivých rastlín - má protizápalové účinky, podporuje vylučovanie solí, odstránenie opuchov a svalových kŕčov, zlepšenie krvného obehu.
  • Chondroitín sulfát - je dôležitou zložkou chrupavky, účinným chondroprotektantom. Aktivuje regeneráciu chrupavky, zvyšuje obsah vlhkosti chrupavky, bráni vysychaniu, udržuje pevnosť a pružnosť.
  • Mumio - silný biostimulátor, bohatý na účinné látky. Spomaľuje proces stárnutia kĺbov, urýchľuje regeneráciu kostí a kĺbov, znižuje bolesť vyskytujúcu sa pri zmene počasia.

Rozsah použitia:

  • Prevencia ochorenia kĺbov a chrbtice v prítomnosti rizikových faktorov: nedostatok fyzickej aktivity, obmedzenia mobility z povolania, podchladenie a časté prechladnutia.
  • Prevencia zmien spojených s vekom.

Spôsob aplikácie

Balzam sa aplikuje v kruhových pohyboch počas 3-5 minút, kým sa úplne nevstrebe, 2-3 krát denne. Ak je to možné, poskytnite teplo a pokoj. Trvanie aplikácie je 3-5 týždňov.

Kontraindikácie

Individuálna intolerancia na zložky. Neboli zistené vedľajšie účinky. V prípade alergických reakcií prerušte používanie a poraďte sa s lekárom.

Zloženie

Voda, emulzie-liposome komplex №3, (kyselina stearová, emulzie vosk, glycerol, rastlinný olej, bezvodý lanolín, propylénglykol, microcar 1T, nimesulid, hydroxid sodný, Grindoks antioxidant), kostihoj extrakt, kadidlovníka pravího extrakt, silice čaju drevo, šípky extrakt, extrakt lopúcha, Scutellaria extrakt, zlaté fúzy, brusnica extrakt, chondroitín sulfát, kyselina mravčia alkohol, mamička, D-panthenol, microcar proteínov OMP parfumová zmes.

Skladovanie: Uchovávajte pri teplotách medzi + 5 °C a + 25 °C. Čas použiteľnosti: Skladovateľnosť je 24 mesiacov. Dátum výroby je uvedený na švovej trubici.

Využitie

Zdravotné problémyZápaly, Pohybové ústrojenstvo

Doprava a dodanie

Poštovné je pri objednávke nad 55€ zdarma.

SPÔSOB DODANIA:

1. Slovenská pošta - BALÍK NA POŠTU (Vyzdvihnutie zásielky priamo na vašej najbližšej pošte) Cena: 2,90 € Tovar bude na pošte nasledujúci deň od odoslania.

2. GLS - EXPRES KURIER (Doručenie na adresu) Cena: 2,90 € Tovar bude u vás nasledujúci deň od odoslania.

SPÔSOB PLATBY:

1. DOBIERKA (platba pri prevzatí zasielky) Pri platba na dobierku je účtovaný extra poplatok: 1€

2. PLATBA NA ÚČET (Klasický bankový prevod do 3 pracovné dni) Po dokončení objednávky Vám príde automatický e-mail s informáciami potrebnými na zadanie bankového prevodu.Tovar bude vyskladnený až po pripísaní platby na náš účet.

Recenzie

Recenzujete: Živokosť s kadidlom krém 125 ml

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

 1 hviezdička2 hviezdičky3 hviezdičky4 hviezdičky5 hviezdičiek
Cena
Kvalita

Posledné Články