Planet Ayurveda Boswellia-Curcumin extrakt 10:1 500 mg 60 kapsúl

Boswellia-Curcumin planet ayurveda

Viac pohľadov

Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý


Dostupnosť: Skladom (odosielame do 24hod.)


Akciová cena 18,05 €

Bežná cena: 19,90 €

Za tento produkt získate 19 vernostných bodov. 19 bodov = 0,95 €.

Nielen na zápaly, artritídu a bolesti kĺbov


Boswellia-Curcumin je účinnou kombináciou protizápalových bylín. Obsahuje extrakt zo živice stromu Boswellia Serrata a extrakt z podzemku Kurkumy, ktorý obsahuje až 95% kurkuminoidov. Sú jedným z najúčinnejších doplnkov pri liečbe artritídy. 
O boswellii aj kurkumíne existuje mnoho štúdií, ktoré potvrdzujú ich protizápalový efekt bez akýchkoľvek vedľajších účinkov.


Obsah balenia: 60 kapsúl á 500 mg
Dávkovanie: 1-2 kapsuly 2x denne
Krajina pôvodu: India

Detaily

Boswellia-Curcumin a zápaly

Zápal v organizme je prirodzený spôsob, akým sa telo chráni pred baktériami a vírusmi. Imunitné bunky začnú produkovať látky, ktoré spôsobujú zvýšený krvný obeh a teplo v koži. Podráždia sa nervy a zvykne sa objaviť opuch, ktorý spôsobuje lokalizovanú bolesť.

Kapsule Boswellia-Curcumin predstavujú účinnú kombináciu bylín s výrazným protizápalovým účinkom. Sú jedným z najúčinnejších doplnkov pri liečbe artritídy. Úľavu od bolesti je možné zaznamenať pri užívaní 3 kapsulí denne. Výsledky majú dlhé trvanie.

O boswellii aj kurkumíne existuje mnoho štúdií, ktoré potvrdzujú ich protizápalový efekt bez akýchkoľvek vedľajších účinkov. Planet Ayurveda preskúmala možnosť skombinovať ich v jednom výživovom doplnku. Výsledky tejto kombinácie sú vynikajúce pri všetkých typoch bolestí kĺbov a ďalších typoch bolestí, ktoré uvádzame nižšie. Tento doplnok tak pomáha predchádzať rôznym zdravotným problémom, zlepšiť pohodlie a znížiť tak náklady na zdravotnú starostlivosť.

Kapsule Boswellia-Kurkumín sú užitočné pri týchto ochoreniach:

  • Osteoartritída (koksatróza) - účinok sa dostaví do niekoľkých hodín, úľava od bolesti nastupuje rýchlo.
  • Reumatoidná artritída - byliny uľavujú od bolesti, ale znižujú aj opuchy v okolí kĺbov. Táto kombinácia taktiež pôsobí proti rannej strnulosti kĺbov.
  • Cervikálna spondilitída (zápal stavcov) - kombinácia pôsobí účinne proti zápalu kĺbov u stavcov. Zlepšenie u spondilitídy môžete zaznamenať už na druhý deň od užívania kombinácie boswellia-kurkumín.
  • Ankylozujúca spondylitída - pri tomto ochorení je kombinácia boswellie a kurkumínu veľmi nápomocná a to najmä pri redukovaní bolesti a opuchov.
  • Chronická kolitída.
  • Astma a alergie.
  • Crohnova choroba.
  • Mozgové nádory.
  • Rakovina – kombinácia je nápomocná pri všetkých typoch rakoviny a to vzhľadom na obsiahnuté kyseliny boswellové a kurkuminoidy. Redukuje opuchy mozgu (edémy na mozgu), zabíja bunky mozgového nádoru, spomaľuje topoizomerázy. Kombinácia Boswellia-Kurkumín je účinná predovšetkým u všetkých typoch glioblastómov. Pre ľudí, ktorí trpia opuchom mozgu môže byť veľmi užitočné zaradiť do ich liečby kombináciu bylín boswellia - kurkumín.

Odporúčané kombinácie

Pri zápalových ochoreniach a infekciách odprúčame kombinovať s kapsulami Amalaki Rasayan, pre podporu svalstva a zvýšenie energie odporúčame pridať kapsuly Ashwagandha.

Kvalita produktu Boswellia-Curcumin od Planet Ayurveda

100% prírodné kapsule plnené prírodným vysoko účinným extraktom (kapsule nie sú plnené obyčajným práškom z rastliny). Obsahujú násobne účinnejšiu formu - štandardizovaný extrakt. Neobsahujú žiadne ďalšie plnivá, aditíva ani chemické látky. Použité kapsuly sú z celulózy rastlinného pôvodu. Vhodné pre vegetariánov aj vegánov. 

Zloženie

Štandardizovaný extrakt 10:1 zo živice rastliny Boswellia Serrata (Shallaki) 250 mg, štandardizovaný extrakt 10:1 z rastliny Curcuma Longa (Curcumin) 250 mg. Poťah kapsuly z celulózy rastlinného pôvodu.

Upozornenie

Pre lepší účinok odporúčame dodržať medzi jedlom a ajurvédskymi produktami odstup aspoň pol hodinu, ideálne hodinu.

Využitie

Zdravotné problémyZápaly, Srdcovo-cievny systém, Pohybové ústrojenstvo, Nervový systém, psychika a pamäť

Doprava a dodanie

Poštovné je pri objednávke nad 55€ zdarma.

SPÔSOB DODANIA:

1. Slovenská pošta - BALÍK NA POŠTU (Vyzdvihnutie zásielky priamo na vašej najbližšej pošte) Cena: 2,90 € Tovar bude na pošte nasledujúci deň od odoslania.

2. GLS - EXPRES KURIER (Doručenie na adresu) Cena: 2,90 € Tovar bude u vás nasledujúci deň od odoslania.

SPÔSOB PLATBY:

1. DOBIERKA (platba pri prevzatí zasielky) Pri platba na dobierku je účtovaný extra poplatok: 1€

2. PLATBA NA ÚČET (Klasický bankový prevod do 3 pracovné dni) Po dokončení objednávky Vám príde automatický e-mail s informáciami potrebnými na zadanie bankového prevodu.Tovar bude vyskladnený až po pripísaní platby na náš účet.

Recenzie

Recenzujete: Planet Ayurveda Boswellia-Curcumin extrakt 10:1 500 mg 60 kapsúl

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

 1 hviezdička2 hviezdičky3 hviezdičky4 hviezdičky5 hviezdičiek
Cena
Kvalita

Posledné Články